Skocz do zawartości

Prezent od SCS -20%


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Partner forum

michałoś, :acute: ...... Ale jesteśmy sklepem detalicznym więc zamówienia nie są duże.

 

grabek246, :good:

 

Swoop, :D

 

adii, :song: A tu się mogę pochwalić : 5zł (wysyłka 0zł bo był dzień darmowej wysyłki ) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałbym pogratulować Mariuszowi kolejnego roku i super sklepu chyba z najbardziej szeroką ofertą, szkoda że nie było szansy poznać się w realu tylko drogą mejlową ale mimo wszystko dziękujemy za super współpracę, cieszymy się że mogliśmy też jakoś tam pomóc i dziękujemy niejednokrotnie za pomoc z Twojej strony, tak trzymaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i bardzo dziękuje za kolejny rok udanej współpracy.

 

Mam nadzieje że nikogo przez ten rok nie zawiodłem 8-)

 

W ramach podziękowań przygotowałem 3 niespodzianki : - dla każdego i -dla stałych klientów

 

1) Klient który złoży największe zamówienie w lutym otrzyma Maszynę polerską LAre:

 

 

Obrazek

 

2) Z wszystkich pozostałych zamówień będzie wylosowane jedno które będzie nagrodzone zestawem do mycia auta złożonym z :

- rękawica Car Pro

- Szampon Optimum

- ręcznik Fluffy dryer

 

3) Każde zamówienie które będzie złożone przez klienta który już u nas zamawiał będzie nagrodzone dodatkowym bonusem (przeważnie dodatkowe akcesoria, ilość uzależniona od danego zamówienia)

 

Jeszcze raz bardzo dziękuje za współpracę :good:

 

 

Oferta ważna od 2 luty do 29 luty. Liczy się dzień złożenia zamówienia

 

Kiedy będą przyznawane i wysyłane nagrody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze zakupy kosmetyków były właśnie w pierwsze urodziny u Mariusza... wiec w tym roku trzeba będzie podtrzymać tradycję ;) Trzeba tylko chwile poczekać aż te mrozy zmaleją :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.