Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Cześć Wszystkim 🙂

Wiem, że trochę rozgrzebuje temat. 

Ale doczytałem całość i stąd pytanie. Co byście powiedzieli na reaktywacje spotkań ?

Tym razem u mnie 🙂 Będzie możliwość i umycia auta i przetestowanie maszyn kosmetyków. Proponuję zacząc sie spotykać od początku stycznia w środy tak aby nie kolidowało to ze spotami LOW Lublin i Klasyki nocą . 

Paweł czyli @Griffe i @Denis z którymi się znam są oczywiście na tak 🙂 

Co wy na to ?!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 1.12.2018 o 14:42, rysiu320 napisał:

Cześć Wszystkim 🙂

Wiem, że trochę rozgrzebuje temat. 

Ale doczytałem całość i stąd pytanie. Co byście powiedzieli na reaktywacje spotkań ?

Tym razem u mnie 🙂 Będzie możliwość i umycia auta i przetestowanie maszyn kosmetyków. Proponuję zacząc sie spotykać od początku stycznia w środy tak aby nie kolidowało to ze spotami LOW Lublin i Klasyki nocą . 

Paweł czyli @Griffe i @Denis z którymi się znam są oczywiście na tak 🙂 

Co wy na to ?!

 

Siema, coś ruszyło się? Bo byłbym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rysiu320 napisał:

Cześć 🙂

Powoli ogarniam miejscówkę 🙂 myslę że z początkiem stycznia możemy zacząć działać 🙂 a miałbys więcej chętnych ?

 

Znalazło by się z dwóch....jak coś będzie wiadomo to info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
13 godzin temu, Myrzyn napisał:

Panowie trochę poza tematem. Kogo polecacie do ogarnięcia auta w środku i na zewnątrz. Pranie tapicerki i korekta lakieru, okolice Lublina. Koniecznie firma bo potrzebna faktura:)

Okolice?  Ja mógł bym ogarnąć bez problemu aczkolwiek Zamość, a  w Lbl masz studio Fabryka blasku  lub Rclinic kolega z forum 

Rysio320 masz dwa posty wyżej 👊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Myrzyn napisał:

Panowie trochę poza tematem. Kogo polecacie do ogarnięcia auta w środku i na zewnątrz. Pranie tapicerki i korekta lakieru, okolice Lublina. Koniecznie firma bo potrzebna faktura:)

Masz pod dostatkiem, na fb śledzę kilka z Lublina wartych uwagi: JKa studio, Autoestetyke, House of detailing, Detaililing support

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2018 o 14:42, rysiu320 napisał:

Cześć Wszystkim 🙂

Wiem, że trochę rozgrzebuje temat. 

Ale doczytałem całość i stąd pytanie. Co byście powiedzieli na reaktywacje spotkań ?

Tym razem u mnie 🙂 Będzie możliwość i umycia auta i przetestowanie maszyn kosmetyków. Proponuję zacząc sie spotykać od początku stycznia w środy tak aby nie kolidowało to ze spotami LOW Lublin i Klasyki nocą . 

Paweł czyli @Griffe i @Denis z którymi się znam są oczywiście na tak 🙂 

Co wy na to ?!

 

Czy ci początkujący też sie mogą załapać na takie spotkania  ? 🙂 jestem z pod lublina i chętnie bym posłuchał cennych rad i porozmawiał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.01.2019 o 16:41, Big napisał:

No i jak widać miałem rację, niestety 😞 Na pisaniu się skończyło.

Spokojnie 🙂 na pewno dojdzie do skutku ponieważ od muszę reaktywować te spotkania 🙂 Brak mojej obecności tu spowodowany jest własnie kończeniem budowy i odbiorami przez sanepid i nadzór budowlany. Z początkiem marca startujemy 🙂 

 

 

W dniu 21.12.2018 o 05:31, pablo15005 napisał:

Na ile czas by pozwolil to tez bylbym chetny 😉

Super 🙂 Mam nadzieje, że wszystko zepniemy do kupy i jakoś z tym wystartujemy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Marzec zbliża się ku końcowi i ze "startujemy" wyszło to co zwykle, czyli wielkie NIC.

Jak zwykle na pisaniu się wszystko kończy 😞 ( w końcu ekran komputera przyjmie wszystko co się napisze)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Big Nie mój temat, nie moja sprawa. Ale powiem Ci z własnego doświadczenia, że mam firmę założoną od 4 miesięcy, i jeszcze nie udało mi się dopiąć wszystkich formalności, także pamiętaj, że to trwa cholernie długo. W Polsce mamy taką biurokrację, że trzeba przygotować ogromny plik dokumentów, żeby móc prowadzić działalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to żeby się spotkać i pogadać to trzeba aż mieć firmę ?? Parę lat temu spotykaliśmy się co czwartek przy myjni na ul. Koncertowej i było super. Żadna firma nie była do tego potrzebna, wystarczyły chęci i potrzeba spędzenia w fajny sposób wspólnie czasu na pogaduchach i wymianie doświadczeń - o to przecież chodzi w spotkaniach. Naprawdę piękna firma za kupę kasy nie da tyle co pasja i chęć do spotkania się i dzielenia się własnymi doświadczeniami, chociażby nawet pod gołym niebem i nieraz w nie sprzyjających warunkach pogodowych. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.