Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Od wgniotek fachowców masz tutaj - http://www.autodent.com.pl/ , oferowali również malowanie, ale oddałem do zwykłego lakiernika, ponieważ było taniej, a również zrobił naprawę miejscową.

 

Auto dent BARDZO polecam, robiłem kilka wgniotek.....

 

Robiliście tam coś ostatnio? Macie jakiś namiar? Telefon ze strony nie odpowiada, mail nieaktualny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie pomóżcie bo już mam mętlik w głowie. Szukam ( w Lublinie) naprawdę dobrego lakiernika.

Kupiłem zderzak, który trzeba pomalować w kolor mojego auta, chciałbym żeby to wyglądało idealnie.

Polecicie kogoś, komu warto zaufać? :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Roost, masz detailkinga mają papiery na mohsa, profesjonalny detailing samochodowy bardzo mi się podobaja ich relacje i praca, auto wizard się mocno rozkreca teraz, s plus- te wszystkie są z lbn

w pulawach jest raczej bida, bo po lakierniczemu podchodzą ew. kogos hobbistycznie co nie ma dzialalnosci.

i wszystko zależy co chcesz czy powloke czy coś prostszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roost, masz detailkinga mają papiery na mohsa, profesjonalny detailing samochodowy bardzo mi się podobaja ich relacje i praca, auto wizard się mocno rozkreca teraz, s plus- te wszystkie są z lbn

w pulawach jest raczej bida, bo po lakierniczemu podchodzą ew. kogos hobbistycznie co nie ma dzialalnosci.

i wszystko zależy co chcesz czy powloke czy coś prostszego

 

Spk dzięki właśnie myślałem o auto wizard albo Primus pod Lublinem. Ale jeszcze luknę sobie tego Detailkinga. ;) Głownie to chodzi mi o pełną korektę lakieru, bo jak patrzę na ten czarny lakier.... to cos się robi, a w słońcu to już pełna jazda. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Roost, masz detailkinga mają papiery na mohsa, profesjonalny detailing samochodowy bardzo mi się podobaja ich relacje i praca, auto wizard się mocno rozkreca teraz, s plus- te wszystkie są z lbn

w pulawach jest raczej bida, bo po lakierniczemu podchodzą ew. kogos hobbistycznie co nie ma dzialalnosci.

i wszystko zależy co chcesz czy powloke czy coś prostszego

 

Spk dzięki właśnie myślałem o auto wizard albo Primus pod Lublinem. Ale jeszcze luknę sobie tego Detailkinga. ;) Głownie to chodzi mi o pełną korektę lakieru, bo jak patrzę na ten czarny lakier.... to cos się robi, a w słońcu to już pełna jazda. :cry:

 

Pytałem w Detailkingu o pełną korektę mojego auta, ale cena mnie przeraziła w porównaniu do JK. W AW nie pytałem, ale skoro są tutaj to pewnie do nich również napiszę :) Również mam czarny metaliczny lakier w bardzo kiepskim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryki profil wpisz w google. Robilem 3 komplety felg i jestem bardzo zadowolony. Tylko jak masz polerowane ranty to nie bierz ich "zabezpieczenia kwarcowego" poza tym bez zastrzezen, no jedynie teraz to z terminem pewnie będziesz musial czekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orientuje się ktoś gdzie można spokojnie umyć autko przy użyciu swoich kosmetyków? Chodzi mi o jakąś myjnie bezdotykową gdzie właściciele oraz inni ludzie nie czepiają się o to. Ktoś ma jakieś doświadczenia jeżeli o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie można spokojnie umyć autko przy użyciu swoich kosmetyków? Chodzi mi o jakąś myjnie bezdotykową gdzie właściciele oraz inni ludzie nie czepiają się o to. Ktoś ma jakieś doświadczenia jeżeli o to chodzi?

 

Na diamentowej obok "Mega Meble" po g.19 nie ma ochroniarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

620106 ostatnio bylem o 13 i był komplet. Nie wspomnę tez o nowym dozorcy który przegonił mnie z wiaderkiem ;/

 

Na Koncertową zazwyczaj wpadam wczesnym rankiem we weekendy lub wieczorami w tygodniu - wtedy jest dużo luźniej. Do tej pory jeszcze nikt nie przeganiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.