Skocz do zawartości

Dywagacje na temat LETNIEGO płynu do spryskiwaczy...


Jan Wronowski

Rekomendowane odpowiedzi

Na 99% 11,99. Teraz zobaczyłem, że na EMAG jest po 9,70. A propo Sonaxa Xtreme. Kupiłem koncentrat, ma on konsystencje żelu (w przeciwieństwie do Wurtha), i po rozrobieniu 50ml w 5 litrach wody roztwór ma barwę bardzo delikatnie niebieską - tak ma być? Mam wątpliwości, bo gotowy produkt jest mocno fioletowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, david2888 napisał:

Panowie jakie teraz ceny są płynu letniego SONAX EXTREME-fioletowy w Tesco i tym podobnym marketach ? Zamawiać chce właśnie oleje i sklep w którym zamawiam mają go w sprzedaży za 11.09zł brutto. To dobra cena? Czy lepiej podjechać do Tesco?

13,99.

1 godzinę temu, clavikord napisał:

A propo Sonaxa Xtreme. Kupiłem koncentrat, ma on konsystencje żelu (w przeciwieństwie do Wurtha), i po rozrobieniu 50ml w 5 litrach wody roztwór ma barwę bardzo delikatnie niebieską - tak ma być?

Tak.

A dobre ceny za gotowego Sonaxa Xtreme to było 5-6 zł w Auchan w 2016. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, david2888 napisał:

Panowie jakie teraz ceny są płynu letniego SONAX EXTREME-fioletowy w Tesco i tym podobnym marketach ? Zamawiać chce właśnie oleje i sklep w którym zamawiam mają go w sprzedaży za 11.09zł brutto. To dobra cena? Czy lepiej podjechać do Tesco?

dobra cena raczej złotówka w te czy w te to bez sensu jechac i paiwo palić gdzieś dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w trakcie jazdy by nie śmierdziało :D Ten "zatęchły" Würth normalnie pachniał podczas jazdy brzoskwinią. Ale generalnie to uważam, że król Würth jest nagi i raczej go więcej nie kupię. Sonax nieco lepiej myje, zapach bardziej mi odpowiada i nigdy nie miałem takiej hecy - ani z farfoclami, ani ze stęchlizną, ani z gównem. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wooke napisał:

Właśnie zamówiłem sobie Sonaxa o smaku tropikalnym. Ciekawe czy będzie ładnie pachniał.

U teutonów w teście wypadł gorzej niż fioletowy Xtreme (który tam to dopiero kosztuje nienormalne pieniądze, bo jak dobrze pamiętam, €6 za 3 litry). Ale też to tam kiedyś kupię i sprawdzę, tak samo jak Dr Wack, który wygrał ten test. Kupuję trochę chemii do motocykla firmy Dr Wack i jest naprawdę super (zwłaszcza smar do łańcucha w białej puszce).

Sommer-Scheibenreiniger-Ergebnistabelle-

https://www.auto-motor-und-sport.de/test/sommer-scheibenreiniger/

Znalazłeś ten tropikalny koncentrat gdzieś w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, StreamHD napisał:

Co wy o tych zapachach tak? Sikanie tym cały czas podczas jazdy? :D  Zapach to ostatnia rzecz jaką nalezy brać pod uwagę przy wyborze płynu. 

Owszem, ale jak wali gównem to się chłopakom nie dziwię. Dobrze że sonax jest praktycznie niewyczuwalny :good:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.