Skocz do zawartości

Propozycja dla wrocławian i ludzi z okolicy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Małę ostrzeżenie :). Ze swojej strony taki spot może troszkę pozytywnie zakręcić w życiu

Wiem coś o tym... dwa tygodnie temu byłem na takim 3-dniowym zlocie w Karpaczu i imprezka przednia. Wspaniali ludzie, wspólna pasja, te same zainteresowania, hobby wciągają. Myślę, że może będzie podobnie... zwłaszcza, że co raz więcej osób ujawnia się z okolic Wrocławia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, a podwozie u was da rade umyć??

Komorę też chętnie oddam

Silniki myjemy z rzdka i tylko "swoim" Jest w oczyszczalni separator ale nie ma tej usługi w ofercie. Tak wiec od spodu nie da rady chyba że z poziomu posadzki.

 

Pół roku temu kupiłem Meg Engine Clean.

Z braku czasu jeszcze nie testowałem więc możemy porównać z AG.

Nie mam nic przeciwko MEGSOWI jednak wolę, bysmy przyjęli zasade poznania produktów AG. Jestem w stanie poprowadzic spotkanie , a przynakmniej jego częśc , jak na szkoleniu w Anglii. Siła rzeczy na porównania z innymi produktami może nam nie starczyć dnia. Nie zrozumcie mnie żle, mam też trochę rzeczy z MG i PB . Proponuję zostawić dziłania porównawcze na inne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy z niczego z asortymentu AG nie korzystałem więc chętnie przejrzę i posłucham co mają w ofercie i jak to się spisuje. Nie wykluczone, że wtedy się przesiądę z ulubionych i sprawdzonych rzeczy na coś nowego :good:

P.S. Jak się znajdzie czas to chętnie bym kilka zakamarków sobie karcherem doprowadził do porządku :-] Ale to jeszcze miesiąc czasu więc może jak czas i pogoda pozwoli to auto już będzie ogarnięte i gotowe do sezonu. Ale to mam w planach chyba dopiero na majowy weekend... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy z niczego z asortymentu AG nie korzystałem więc chętnie przejrzę i posłucham co mają w ofercie i jak to się spisuje. Nie wykluczone, że wtedy się przesiądę z ulubionych i sprawdzonych rzeczy na coś nowego

 

Dlaczego AUTOGLYM

Zanim rozpocząłem pracę z AG miałem (mam do dziś ale sporadycznie) kontakt z Megsem i PB. Megs ma kapitalne podejście marketingowe- szeroki asortment, rewelacyjne opakowania, jakość i super cenę-(ale tylko dla Jankesów) . PB to oryginalne i przyjazne w użyciu produkty oraz niezła cena.

Autoglym jest blisko, ma dobrą cene i bardzo szeroki asortyment. Uważam-po wielu próbach- że jakościa dorównuje Megsowi a w wielu miejscach jest lepszy. Chociaż każdy zwolennik innej marki "znajdzie" u konkurencji sporo wad.

Tak czy inaczej,moi Panowie,to TYLKO kosmetyki do naszych aut.Wszystkie są dobre jeśli są przez nas za takie uważane. Wszelkie emocje ujawniające się w wielu wypowiedziach ,a dotyczace obrony określonej marki, uważam za słuszne i potrzebne. Oczywiście jeśli te wypowiedzi nie obrażaja i nie narzucaja siłą swojej racji.

Generalnie jestem zwolennikiem produktów z jednej " rodziny". Jest to poprostu praktyczne - jest gwarancja producenta, że jeden produkt z drugim tolrują sie lub nie. Ale wcale nikomu nie odrdzam miesznia producentów. Tyle, ze nie zawsze wiem o interakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, osoby z dalszej okolicy znajdą u ciebie miejsce
Wszyscy zakręceni mile widziani.(A szczególnie ci z czterema kółkamia na grilu) ;) Ważna dobra atmosfera i miłe spędzenie czasu,A jeśli coś się wszyscy dodatkowo nauczymy to lepiej być nie może.

A Śląski Jastrząb to prawie za płotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Spotykamy sie 30 kwietnia . Poczatek ok 14. Można sie spóźnić, ale można przyjechac wcześniej. Tyle, że "zajęcia" możemy rozpocząc o 14 z uwagi na klientów myjni. Jeśli sprawa godziny spotkania się przesunie (w dół oczywiście) to będzie wiadome.

Jest też propozycja dla tych którzy moga przyjechać wcześniej. Np już od godziny np 10. Mozemy zrobić kilka "eksperymentów" ale na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dunios

2. nawi

3. Morgan

4. Yesfan

5. cash

6. SzaKal + 1 Osoba

7. Cayman9

8. patol + 1 Osoba

9.krzychu147

10. sucre ( jeśli jest ktoś z Częstochowy lub okolic to śmiało pisać )

11. pinio

12. miHoo79 + 1 persona

 

Mam 100 km i sie spoznie bo pracuje w soboty ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dunios

2. nawi

3. Morgan

4. Yesfan

5. cash

6. SzaKal + 1 Osoba

7. Cayman9

8. patol + 1 Osoba

9.krzychu147

10. sucre ( jeśli jest ktoś z Częstochowy lub okolic to śmiało pisać )

11. pinio

12. miHoo79 + 1 persona

13. Impulsator + 1 Osoba (obecność nie jest jeszcze pewna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.