Skocz do zawartości

Propozycja dla wrocławian i ludzi z okolicy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli 27 lipca spotykamy się w Jelczu Zaczynamy się zjeżdżać od godz. 13.

Trzymamy kciuki za Gabrysię i Piotrka (lada moment spodziewają się potomka Kacpra)

Będzie to prawdopodobnie Najmłodszy Detailer w Polsce. :good:

 

Na ten moment całkowity sponton chyba , że macie jakieś propozycje tematyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki za Gabrysię i Piotrka (lada moment spodziewają się potomka Kacpra)

Gratulacje i powodzenia. Jak pierwsze dziecko to "bułka z masłem" :)

 

Będzie to prawdopodobnie Najmłodszy Detailer w Polsce. :good:

Dobrze, że napisałeś "Najmłodszy Detailer w Polsce"... bo miano "Najmłodszej Detailerki w Polsce" przypisuję mojej córce Zuzi... obecnie ma całe 16dni i kącik detailerski już obmyślam jak Jej zrobić :)

 

Wracając do tematu...raczej spontan tematyczny bo ciężko w ciągu kilku godzin będzie przejść przez całą gamę produktów AG. Ja bym chętnie przetestował na jednym elemencie Wasz wosk bo jakoś od zawsze się czaje na jego zakup :)

Rozumiem, że jakieś zakupki przy okazji spociku będzie można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że napisałeś "Najmłodszy Detailer w Polsce"... bo miano "Najmłodszej Detailerki w Polsce" przypisuję mojej córce Zuzi... obecnie ma całe 16dni i kącik detailerski już obmyślam jak Jej zrobić

 

Wracając do tematu...raczej spontan tematyczny bo ciężko w ciągu kilku godzin będzie przejść przez całą gamę produktów AG. Ja bym chętnie przetestował na jednym elemencie Wasz wosk bo jakoś od zawsze się czaje na jego zakup

Rozumiem, że jakieś zakupki przy okazji spociku będzie można zrobić?

No to Gratulacje. Sypnęło drobiazgiem oj sypnęło. Widać ,że ludziska wzięli sobie do serca zalecenai prezia - guru w sprawach dzieci-że cytuję"... nie 400tyś ale 800tyś ma się rodzić." :lol:

A Zuzia to szczególnie lubiane przeze mnie imię.

Na spotkaniu możemy spróbować clenser i na niego HD wax.

A zakupy i owszem z rabatem spotowym 15%

Poza tym jest automat do klimatyzacji (też z rabatem) i ewentualnie podnośnik jakby kto chciał zapoznać się ze spodem swojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ależ proszę bardzo :)

Wyjazd z Wrocławia 455 w kier, na Oławę. przez Kamieniec. Wjazd do Jelcza to ul Wrocławska , po prawej numery nieparzyste. Mijamy po prawej( ta strona nas interesuje) jakieś warsztaty samochodowe( może 5-6) Chemix-budowlanka, MATUNIN-salon Peugeota ,zwalniamy trochę, SPOZYWCZY i APTEKA, zwalniamy bardzo, płot z siatki PODNOŚNIKI SKY-LIFT i już skręcamy w prawo (Wrocławska 7) brama z prętów pomalowana na niebieski kolor, 150m po lewej PIT-STOP i tu robimy stop.

 

dla navi: 51.021678,17.313636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki drodzy Forumowicze, że przyjchaliście na spot. Dla Pań że tak dzielnie dotrzymywały towarzystwa facetom kochajcym również swoje auta, Grześkowi,trzem Piotrom, dwóm Tomkom , Eilowi,Krzyśkowi kogoś pominąłem?

Pogoda właściwie sama napisała scenariusz spotu. Była tak dobra, że właściwie że prace ręczne zostały zawieszone i była tylko teoria czyli luźne rozmowy.

Myślę, że jeśli będzie taka chęć to po wakacjach np 28 września lub 5 pażdziernika ,już w powiększonym gronie (Gabrysia :good:) przeprowadzimy część praktyczną np poler klapy, mycie silnika, pranie i czyszczenia bagażnika i mycie z wiadra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.