Skocz do zawartości

Ogólna chociaż wycena auta po nieudolnym malowaniu.


Bio

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że się poddałem próbując ruszyć czerwony lakier na Golfie IV UC i tricolorem mam pytanie. Czy jest poza FleshCarem i S-plusem jakiś typowo detailingowy zakład gdzie mógłbym bez obaw zostawić auto ? Interesuje mnie etap do polerowania. Woskowanie i odżywianie już wykonam sobie raczej sam używając moich kosmetyków. Chodzi mi o zakład w okolicach Wrocławia ( w promieniu 50 km. bo sam mieszkam praktycznie przy granicy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odkopie ;)

 

Więc, z Golfem zdecydowałem się jednak pomęczyć z rotacją ;)

 

Dzisiaj oglądałem jednak drugi samochód. Wszystko fajnie, jednak po obcierce miał pryskany bok. ( Passat B5 FL, czarny nie metallic )

 

Z tego co widziałem obyłoby się bez malowania ponownego bo lakier jest w trochę lepszym stanie jak na błotniku tutaj : http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 42&start=0

 

Pokrótce widać pomarańczę, trochę rys i odcięcie.

 

Wg. mnie sanding i polerowanie dałyby radę, zaś tego pierwszego boję się jeszcze ruszać.

 

Pytanie teraz ile za takie coś cenią sobie firmy czy detailerzy. Wiem że kwoty są elastyczne także spodziewam się widełek +/- 500 zł. Fajne byłoby choć trochę przygotować się na koszty czy negocjacje albo ew. odpuścić ;)

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz uderzać do konkretnych osób, popatrz w 'Pokaż swój blask' kto z okolic robi auta i zagadaj do niego. A papier wodny to nie taka straszna sprawa, nie raz potrafi uratować zepsute auto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.