Skocz do zawartości

Testy


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ dział Testy, to najbardziej kulejący dział na forum;-) Proponuję, aby sklepy (w tym temacie) składały propozycje produktów jakie chcą/mogą udostępnić do testów.

Często wygląda to tak, że sklepy wprowadzają nowy asortyment i nikt nie wie ,,z czym to się je”, dotyczy to nawet ,,starych” produktów. Sklepy po prostu nie mają czasu/możliwości przetestowania. Forumowicze chętnie kupiliby dany produkt, ale nic on nim nie wiedzą!:(

 

Wyglądałoby to tak: sklep proponuje produkt do testów, następnie zgłaszają się forumowicze, którzy są chętni do przetestowania. Również forumowicze mogą składać propozycje produktów, które chcieliby przetestować;-) Wyboru Testującego dokonuje sklep. Ilość środka na 1-3 pełych aplikacji dla 1-3 osób. To zależy od produktu, potrzeb testu itp. Oczywiście testy będą przebiegać według ustalonego schematu. Musi być opis, dokumentacja, zdjęcia itp. (pełne zasady/regulamin do ustalenia). Tak, aby korzyść była obopólna. Sklep będzie mógł korzystać z opisu, dokumentacji i wkleić zdjęcia na swojej stronie. Dzięki testowi zapoznają się z produktem forumowicze i klienci sklepu, a co za tym idzie kupią produkt. Testujący będzie zadowolony, bo przetestuje za darmola produkt i w zamian zda pełną relację na forum!:-)

A co jeśli produkt wypadnie słabo podczas testu? Dlatego czasami lepiej, aby testowały go trzy osoby. A co jeśli u wszystkich 3 osób wypadnie słabo…tego nie wiem! :kox:

 

Co o tym pomyśle sądzą Sklepy i Forumowicze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to bardzo dobry pomysł, nareszcie coś się ruszy. Nie każdego stać np. na wosk za 150-200zł kupując tak naprawdę w ciemno (nie każdy wierzy w opisy producentów, lub mogą się one mijać z prawdą). Wilk syty i owca cała - forumowicze przetestują różne różności, a sprzedawcy być może dzięki temu zwiększą zyski. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby, gdyby osoba, która sama się ogłasza, że przetestuje produkt, płaciła za jego przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to jestem za. Często można przeczytać posty o tym jaki to produkt X jest świetny, daje blask, ochrodę, whatever ale te teksty nie są poparte żadnymi zdjęciami i taki laik jak ja nadal nie wie jak dany produkt daje efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze problem od pewnego czasu nie dotyczy dostepnosci srodkow, np w temacie "Twój arsenał" mozna znalesc pelna game produktow. Bardziej jest to kwestia czasu, umiejetnosci robienia testu, dostepnosci sprzetu - dobry aparat, miejsca gdzie mozna zrobic test, no i wreszcie checi i motywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby, gdyby osoba, która sama się ogłasza, że przetestuje produkt, płaciła za jego przesyłkę.
Też myślę, że to dobry pomysł.
Mysle, ze problem od pewnego czasu nie dotyczy dostepnosci srodkow, np w temacie "Twój arsenał" mozna znalesc pelna game produktow. Bardziej jest to kwestia czasu, umiejetnosci robienia testu, dostepnosci sprzetu - dobry aparat, miejsca gdzie mozna zrobic test, no i wreszcie checi i motywacji.
Przeważnie ograniczeniem w prowadzeniu testu jest brak odpowiednich warunków/miejsca :( Ale myślę, że chętni się znajdą :) Z obu stron ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za i z chęcią będę udostępniał nowe propozycje, tylko jestem też za tym żeby testujący pokrywał wysyłkę
Myślę, że to dobry pomysł. Tym bardziej, że będą to niewielkie koszty np. w przypadku przesyłki listowej poleconej ekonomicznej lub priorytetowej Pocztą Polską. A tester można wysłać bez problemu w plastikowej buteleczce/pojemniczku i kopercie bąbelkowej.
no i na koniec konkretny opis produktu.
To jest warunek konieczny! W zamian za udostępnienie produktu do testu, Sklep musi mieć pełną relację z opisanymi własnymi sposrzeżeniami/zdjęciami Testującego. Dzięki temu będzie mógł skorzysać z testu np. wklejąc relację, zdjęcia, czy umieszczając link na swojej stronie. Skorzysta dzięki temu również forum;-)

Na pewno trzeba ustalić ,,żelazne" punkty (o czym już pisałem w poście powyżej), których obie strony będą się trzymać/przestrzegać. Czyli punkty, co powienien zawierać, jak powienien przebiegać test itp.

Krótko ;): w zamian za produkt do testów - pełna relacja opisowo-zdjęciowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmek napisał/a:

Mysle, ze problem od pewnego czasu nie dotyczy dostepnosci srodkow, np w temacie "Twój arsenał" mozna znalesc pelna game produktow. Bardziej jest to kwestia czasu, umiejetnosci robienia testu, dostepnosci sprzetu - dobry aparat, miejsca gdzie mozna zrobic test, no i wreszcie checi i motywacji.

Przeważnie ograniczeniem w prowadzeniu testu jest brak odpowiednich warunków/miejsca :( Ale myślę, że chętni się znajdą :) Z obu stron ;)

 

Bardzo fajny pomysł i myślę,że jak juz ktoś się zgłosi na testującego to jest świadomy,że musi mieć warunki do przeprowadzenia tego testu,także o to raczej byłbym spokojny :idea:

 

To ja zgłaszam się jako pierwszy :D obiekty do testów mam 2,garaż duży ogrzewany,czas jest :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

jeżeli ktoś ma warunki i chęci oraz szczególne zainteresowanie jakimś produktem z naszej oferty to swoje propozycje proszę pisać u nas w temacie, postaramy się udostępnić to co będzie możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na chwilę obecną mamy: 4 chętnych Testujących: Muti, pLaYmAn, art'ek, Impulsator i 2 Sklepy-Sponsorów ;) : CAR CRAZY, all4auto.

 

Tak więc CAR CRAZY, all4auto, proszę o umieszczenie w Waszych tematach konkretnych propozycji/produktów do testów. I również proszę Testujących o zgłaszanie swoich typów produktów w tematach obu sklepów.

 

Czekamy na dalsze zgłoszenia chętnych do Testów: Testujących i Sklepów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego zestawu większość produktów została już zaprezentowana:

 

mg7453zmienazw.jpg

 

W kolejce czekają nowe nabytki:

 

snc00462r.jpg

 

czyli:

 

- pasta polerska średnioziarnista

- mleczko woskująco - nabłyszczające

- super cocpit połysk

- szampon z woskiem

- nabłyszczacz do opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.