Skocz do zawartości

Dni otwarte CarSPA w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W kwestii organizacyjnej proponuję aby osoby z listy jeszcze raz potwierdziły swój udział w spotkaniu po 9-tym, bo na pewno komuś coś wypadnie i może być kicha.

CarSpa magazyny pełne? :P

 

Dokładnie, jestem za. Chętnie wpiszę się na listę za kogoś kto w ostatniej chwili nie będzie mógł się pojawić 12-tego w CarSPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną zamykamy listę, jest na niej 55osób.

Jeśli komuś coś wypadnie - prosimy o info!

Więcej szczegółów wkróte.

Wszyczy, którzy się teraz nie zmieszczą, są oczywiście serdecznie zaproszeni na kolejne spotkanie :)

 

Kurde, a ja specjalnie przełożyłem inne spotkanie żeby przyjść do Was :(

Jak się zwolni jakaś miejscówka to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWes pomyśl też o osobach, które tylko i wyłącznie na to spotkanie przejeżdżają kilkaset kilometrów z całej Polski. Znając życie wiele osób nie zdąży na godzinę rozpoczęcia spotkania-przyjadą około 11-12 a o 13 mają usłyszeć, że muszą już wyjść bo czeka następna grupa? :) Byłoby to wyjątkowo niesympatyczne i na miejscu osób, które przejechały wiele km czułbym się conajmniej rozgoryczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWes pomyśl też o osobach, które tylko i wyłącznie na to spotkanie przejeżdżają kilkaset kilometrów z całej Polski. Znając życie wiele osób nie zdąży na godzinę rozpoczęcia spotkania-przyjadą około 11-12 a o 13 mają usłyszeć, że muszą już wyjść bo czeka następna grupa? :) Byłoby to wyjątkowo niesympatyczne i na miejscu osób, które przejechały wiele km czułbym się conajmniej rozgoryczony :)

 

Nie no myślałem o jakiś orientacyjnych godzinach :-] żeby np nie było sytuacji że na 10 przyjedzie dajmy na to 30 osób bo nie wiem czy Car Spa dałoby rade w takiej sytuacji... Wiadomo że nikt nie określi się idealnie co do godziny ale np wiadomo że ktoś przyjedzie przed południem a ktoś po...

 

Właśnie przydałby się jakiś plan/więcej info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWes pomyśl też o osobach, które tylko i wyłącznie na to spotkanie przejeżdżają kilkaset kilometrów z całej Polski. Znając życie wiele osób nie zdąży na godzinę rozpoczęcia spotkania-przyjadą około 11-12 a o 13 mają usłyszeć, że muszą już wyjść bo czeka następna grupa? :) Byłoby to wyjątkowo niesympatyczne i na miejscu osób, które przejechały wiele km czułbym się conajmniej rozgoryczony :)

 

Dokładnie :| tak samo ludzie z wawy mogli by mieć inny termin bo też ich nie brakuje, a mają "blisko", a jest dużo chętnych z całego kraju, ale ja tego typu pomysłów nie rzucam :acute:

 

Mam tylko nadzieje, że spotkania będą odbywać się najczęściej raz w miesiącu, bo chętnie bym bywał, a co tydzień to trochę ciężko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, spotkania będą tak raz w miesiącu, bo chętnie bym bywał, a co tydzień to trochę ciężko...

 

Hehehe a Ty byś chciał każdą sobotę w robocie siedzieć ? (choć w takiej robocie to ja bym chętnie posiedział :-] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby zaopatrzenie się w plakietki z nickiem forumowym i imieniem. Myślę, że będzie łatwiej w zapamiętaniu tylu fanów detailingu.

 

Może biała koszulka i czarny marker ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Goście,

 

zgodnie z zapowiedzią zapraszamy Was w sobotę o 10 do naszego studio. Plan przedstawia się następująco:

10 - start spotkania

10:30 - oficjalne przywitanie

11 - prezentacja nt. detailingu w CarSPA - dokładnie omówimy relację zdjęciową z jednego z projektów

12 - poczęstunek/rozmowy nt. technik i produktów

13- prezentacja dwóch producentów - Race Glaze oraz R222, techniki użycia konkretnych kosmetyków - do testów będą dwa auta, na każdym będzie można pod naszym okiem testować dowolne produkty.

ca. 15- warsztaty polerowania mechanicznego - obsługa maszyny rotacyjnej, praca z różnymi pastami i gąbkami.

16-17 - prezentacje filmów/zdjęć z niepublikowanych projektów - omówienie technik i tricków

 

Dla każdego odwiedzającego mały upominek, a przy zakupach na miejscu rabat 15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.