Jump to content

Ferrari 599 GTB [Rosso Fuoco] & Swissvax Crystal Rock

SwissvaxDetail
 Share

Recommended Posts

Witamy

Tym razem przedstawiamy wam relację z przeprowadzenia konserwacji i zabezpieczenia Ferrari 599 Fiorano HGTE w kolorze Rosso Fuoco. Z ciekawostek dodamy, że lakier ten zostaje nałożony tylko na 3 auta rocznie (model 599 GTB) tak więc ciężko będzie spotkać drugi taki egzemplarz. Przyjemność posiadania tego lakieru to dodatkowy koszt rzędu ok. 20 000 €

W rzeczywistości Rosso Fuoco wygląda rewelacyjnie, posiada niesamowitą głębie i soczystość lakieru. Aby podkreślić wszystkie te walory zastosowaliśmy wosk Swissvax Paul Dalton’s Crystal Rock .

Na początku pracy auto zostało umyte szamponem Swissvax Car Bath. Następnie przeprowadziliśmy delikatna korektę lakieru używając do tego Cleaner Fluid Professional. Dodatkowo zabezpieczyliśmy szyby, uszczelki, alcantarę i elementy z carbonu. Felgi zostały przygotowane środkiem Cleaner Fluid Regular i zabezpieczone woskiem Swissvax Autobahn. W silniku zastosowaliśmy kosmetyki z serii Swissvax Opaque przeznaczone do wykończeń matowych.

Zapraszamy do relacji Foto i Video

FERRARI 599 GTB FIORANO - ROSSO FUOCO & SWISSVAX PAUL DALTON'S CRYSTAL ROCK

CrystalRock01.jpg

CrystalRock02.jpg

CrystalRock03.jpg

CrystalRock04.jpg

CrystalRock05.jpg

CrystalRock06.jpg

CrystalRock07.jpg

CrystalRock08.jpg

CrystalRock09.jpg

CrystalRock10.jpg

CrystalRock11.jpg

CrystalRock12.jpg

CrystalRock13.jpg

CrystalRock14.jpg

CrystalRock15.jpg

CrystalRock16.jpg

CrystalRock17.jpg

CrystalRock18.jpg

CrystalRock19.jpg

CrystalRock20.jpg

CrystalRock21.jpg

CrystalRock22.jpg

CrystalRock23.jpg

CrystalRock24.jpg

CrystalRock25.jpg

Swissvax Crystal Rock - efekt końcowy

CrystalRock26.jpg

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Praca jak zawsze na najwyższym poziomie. Ale :) ja w ogóle nie widzę tych 20k Euro. Szczerze mówiąc to chyba najbrzydszy lakier jaki widziałem na Ferrari. Dopiero w miarę wygląda na ostatnim zdjęciu.

..... tanioszka.... to Kuby?

Tak, KW jest jego posiadaczem a czy jest jego właścicielem to już historia na Off Topic ;) Kolor na żywo to coś niesamowitego, widziałem wcześniej(live) w tym kolorze Californię i robi masakryczne wrażenie-kwintesencja Ferrari. Jeżeli ktoś przbywa częśto w okolicach ul. Żurawiej, Pl. Trzech Krzyży czy Rozbrat na pewno będzie miał przyjemność obejżenia tego auta i zachwycenia się kolorem ;)

Hubert, relacja jak zawsze na bardzo wysokim poziomie-fajnie zmontowany filmik z ciekawym podkładem muzycznym.

Czy opakowanie autobahna, które widzimy na filmiku to jest ta większa pojemność czy ta standartowa która jest oferowana w Waszym sklepie? Drugie pytanie, ile zostało jeszcze zakrętów ciężarowce do pokonania z nową dostawą SV? :)

• Administrator
Czy opakowanie autobahna, które widzimy na filmiku to jest ta większa pojemność czy ta standartowa która jest oferowana w Waszym sklepie?

200ml, taka jak pozostałe woski SV.

Czy opakowanie autobahna, które widzimy na filmiku to jest ta większa pojemność czy ta standartowa która jest oferowana w Waszym sklepie?

200ml, taka jak pozostałe woski SV.

Evo, dzięki za odp. Pisząc standartowa miałem na myśli pudełko 50ml Autobahna bo tylko taka pojemnosć jest w sklepie on-line SV Polska chyba, że jest możliwość zakupu 200ml a nie jest on oferowany oficjalnie albo nie dopisano na stronie, że jest możliwość wyboru pojemności?Tylko czy 200ml zużyję do końca mojego żywota? :D

Brak słów, jak zobaczyłem te ostatnie zdjęcie to az ciezko mi sie oddycha. Swietna robota jak zawsze. Jak bym potrafil to co wy i przyjechalby do mnie taki samochod to chyba padłbym na kolana. :good: