Skocz do zawartości
Asia Krk

Detailer.pl 5% Rabatu z kodem KA2011

Rekomendowane odpowiedzi

coś tam wyszukam, ale cicho sza
Przykro mi ale nie mogę tego tak zostawić :|

Bo nie liczyłem na prezent o wartości 10% całego zamówienia!! To jest niespotykane w innych sklepach!!

Wielkie dzięki i oczywiście serdecznie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się że jest kolejny sklep z kosmetyka samochodową prowadzony prze ludzi , którzy w " tym siedzą " i są aktywni na tym forum .

Sama strona internetowa sklepu też mi odpowiada , prosta i czytelna - tak lubię .

Na pewno coś zamówię .... po wypłacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trza brać różowego póki jest
Ja też buteleczkę zamówiłem. Tylko prawdziwi faceci mogą nosić róż :-]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marco Dzięki za pozytywną opinię

yacek _b Staraliśmy się, żeby było przejrzyście i czytelnie.Cieszymy się, że tak to odbierasz

mutra popularność różowego nie przestaje nas pozytywnie zaskakiwać, dzięki za zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tylko u mnie ten problem występuje, ale to powiększenie nie działa na operze.

P.s Tomasz KRK używaliście tych preparatów Lexol?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Danio
Ja korzystam z najnowszej opery i wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli to ta moja najnowsza opera jest w jakiejś wersji na Etiopię :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Danio , chyba jednak twoja , na najnowszej operce powiększenie ładnie działa , no chyba że coś co się zkaszaniło... :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem czy tylko u mnie ten problem występuje, ale to powiększenie nie działa na operze.

P.s Tomasz KRK używaliście tych preparatów Lexol?

U mnie na Operze Zoom działa prawidłowo. opcja powiększania jest aktywna na stronie produktu oraz na stronie kategorii. Nie powiększa na stronie producentów.

Tak używaliśmy Lexol. To firma specjalizująca się w skórach, oprócz samochodówki ich produkty doceniane są też w jeździectwie - używa się ich do pielęgnacji siodeł i elementów rzędu końskiego.

Leather Cleaner dobrze czyści i jest zupełnie bezwonny, posiada zbalansowane pH.

Leather Conditioner ma subtelny zapach który przypomina zapach nowej skóry, ale nie tak ordynarnie sztuczny jak co poniektóre produkty innych marek. Pozostawia naturalne matowe wykończenie.

Od klientów którzy używają Lexola docierają do nas pozytywne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozliwosc powiekszenia to bardzo fajny pomysl. Z reszta caly sklep jest zorganizowany przejrzyscie. Mozna by bylo tylko popracowac nad lewym menu - poszczegolne pozycje optycznie sie zlewaja. Inna sprawa to nazwy protuktow ktore mogly by sie zawijac, zamiast wyswietlac "...", brakuje tez pojemnosci (chociaz dzieki powiekszeniu spokojnie widac je na zdjeciu :) ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

firmek Pod opisem na stronie każdego produktu jest podana dokładna pojemność. Dodatkowo w przypadku produktów dostępnych w różnych rozmiarach istnieje możliwość wyboru pojemności (na stronie produktu pod ceną zakładka pojemność)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy wprowadzić do oferty produkty polerskie marki Menzerna. Aktualnie w sklepie Detailer.pl dostępne są nasze ulubione pasty z nowej serii Menzerny. Fast Gloss FG 500 oraz Super Finish SF 4000 (106FA) w poręcznych opakowaniach 250ml. Przetestowaliśmy to zestawienie gruntownie, jesteśmy zdania, że spisują się rewelacyjnie i pozwalają znacznie skrócić czas poświęcony na korekcję lakieru.

Niedługo postaramy się zamieścić na naszym blogu materiał poświęcony nowym produktom Menzerny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Asia Krk, Do pełnej korekcji wystarczą tylko dwie pasty FG500 i SF4000 tak jak Meguiar's 105 i 205 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SzaKal, jeśli jesteś wyekwipowany w porządny wybór padów polerskich to tymi dwoma pastami jesteś w stanie zrobić większość samochodów. Mnie osobiście bardzo przypasowały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli ktoś ma mało zniszczony lakier (głownie swirle) to chyba lepiej użyć PF2500 zamiast FG500?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma mniej zniszczonych lakierów, są tylko źle oświetlone ;)

Jeżeli masz naprawdę mało zniszczony lakier to sam SF4000 może być wystarczający.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No rzeczywiście dramatu nie ma. Pomimo tego, że to wątek sprzed roku, pewnie zbyt dużo nowych nie przybyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ma mniej zniszczonych lakierów, są tylko źle oświetlone ;)

:D:good::good:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No rzeczywiście dramatu nie ma. Pomimo tego, że to wątek sprzed roku, pewnie zbyt dużo nowych nie przybyło.

Od tamtego zdjęcia lakier żadnej szczoty nie widział :)

A w międzyczasie była nawet ręczna polerka RC Megs'a, co na tym lakierze polecam tylko wrogom ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do oferty naszego sklepu dołączył Plus - 10 z firmy Autosmart - płyn usuwający smołę, klej oraz woski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Asia Krk, jak się ma ten Plus - 10 do Tardisa ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi