Skocz do zawartości

Mały odprysk lakieru aż do blachy


Gość Boger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj zauważyłem na masce auta odprysk. Jest on mały o średnicy około jednego milimetra, niestety jest głęboki i widać blachę. Boję się ,żeby nie zaczęło się to powiększać i nie wdarła się rdza. Poradźcie co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązań jest kilka.

1. Oddać do lakierowania - kosztowne.

2. Oddać (lub zrobić samemu) do zrobienia zaprawki - będzie lekko widoczne.

3. Kupić "kredkę" w kolorze i co jakiś czas po odtłuszczeniu nią maskować odprysk - najtańsza opcja, prócz tej niżej.

4. Nic nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to dziwi mnie ze na masce 11 letniego auta jest tylko jeden tak mały odprysk. Jak na moje oko na bank była lakierowana.

Abstrahując. Zrobić delikatna zaprawkę. Lakier wprowadź w ten odprysk czubkiem wykałaczki lub nawet szpilki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to dziwi mnie ze na masce 11 letniego auta jest tylko jeden tak mały odprysk. Jak na moje oko na bank była lakierowana.

Abstrahując. Zrobić delikatna zaprawkę. Lakier wprowadź w ten odprysk czubkiem wykałaczki lub nawet szpilki.

Oczywiście na samochodzie są ryski i drobne odpryski jak to w 11 letnim aucie, ale żaden do blachy ,dlatego o tym piszę. Czyli radzisz bez podkładu, tylko minimalną ilość lakieru? Zaznaczam ,że jestem laikiem w tych sprawach. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego, jeden lakiernik powiedział że nic nie zrobi, drugi u którego będe coś malował zrobi mi to z rysą po kluczu ( ktoś miły przejechał ) za 450 PLN ( w tym ten jeden element ) Koledzy mówią że jak on zrobi to nic nie widać. Odprysk tak na oko 2-4mm średnicy.....

 

Zobaczymy jak wyjdzie, możesz podjechać do jednego i drugiego lakiernika. PS jaki kolor ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.