Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Darek. Widac Koledzy czekaja na pełny opis tego jak robiłeś. Czytam,że przetarłes mikrofibrą nasączoną APC a potem nakładałes NL. No jesli tak to brakuje ważnego etapu. Po APC musisz przemyć czystą woda i wytrzeć do sucha.. Bo przeciez teraz zbierasz rozpuszczony przez APC brud aplikatorem z NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś chyba nie tak.Ja wszędzie,czy w temacie o myciu felg,karoserii,komory silnika ,plastików wewnętrznych czytam i widzę nastepująca kolejność APC,wzruszenie po chwili fibrą,pędzlem i spłukanie. Zreszta wszędzie są zalecenia,by nie pozostawiac produktu do wyschnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo, czy ktoś odpowie mi czy coś robię źle w w/w czynnościach? wydaje mi się że APC 1:10jest wystarczająco mocne, a jednak więcej brudu widać na aplikatorze po nakładani PB NL...

 

cyclone jest słabym apc, ja osobiście używam w stężeniu 1:4, a niekiedy nawet 1:2 z tym stężeniem co napisałeś, na pewno nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gdzieś przeoczyłem czy może nie doczytałem czy mogę użyć nielsena do prania wykładziny rozrobić i używać z odkurzaczem piorącym ?>

 

Oczywiście możesz, jednak do odkurzaczy piorących lepiej używać środków niskopieniących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lepiej wziąć środek dedykowany do prania tapicerki, zamiast APC. Ze swojej strony mogę polecić ValetPro Heavy Duty Carpet Cleaner. Czy usunie olej silnikowy to nie wiem... nigdy takich plam nie miałem. Możesz poprosić o pomoc w doborze środka użytkownika kanar - wydaje mi się, że świetnie się orientuje w tych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki, próbowałem vaniszem i jakimś podobnym ale dupa jasiu nic nie idzie, kolega ma mi podrzucić tenzi jakiś środek ;)

 

 

Mam środki tenzi Uni clean i super green specjal nf, niestety te środki nie poradziły sobie z tłustymi dywanikami.

 

Jeżeli chodzi o UNI CELAN jest gotowy do użycia nie trzeba rozrabiać przyjemny zapach i naprawdę radzi sobie bardzo dobrze z tłustymi plamami na spodniach np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Które APC będzie lepsze do takiego kokpitu(twardy plastik) /ewent do wnęk,nadkoli i robaków? (zdjęcie podglądowe z neta)

seat_altea_xl_1.6_reference_cng_2008_09.jpg

VP Citrus Pre Wash vs VP Interior vs Megs Zielony

 

Z racji że niedługo zima nałożyłem VP Dionysus :mrgreen: . Szukam jakiegoś APC na wiosnę aby można było Trim Glitz'a ściągnąć i nałożyć coś bardziej dedykowanego do wnętrz 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.