Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na skład i właściwości do wewnętrznych plastików nie powinno się używać zwykłego APC. Są do tego dedykowane produkty, np. Funky Witch Yellow Broom Interior Cleaner.

Takie preparaty są o wiele bezpieczniejsze i przyjemniej się z nimi pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
685460 Takie preparaty są o wiele bezpieczniejsze i przyjemniej się z nimi pracuje.

 

W czym gotowe APC do wnętrza różni się od prawidłowo dobranego rozcieńczenia APC z koncentratu do wszystkiego?

Pomijam zapach, gdzie te przewidziane wyłącznie do wnętrza nie są aż tak duszące. Aczkolwiek znam uniwersalne APC o bardzo przyjemnej woni.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy koch gs pachnie

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

 

W porządku. Może nie jest to nuta zapachowa jak w dedykowanych produktach, niemniej dla mnie pachnie tak, że mi nie przeszkadza.

Wiesz co, aż zejdę poniuchać do piwnicy : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie dostane coś lepszego i mocniejszego od Red Devila w podobnej cenie? Szukam uniwersalnego APC, który poradzi sobie i z mocnymi zabrudzeniami na zewnątrz i z delikatnymi materiałami w środku. Red Devil mimo mocy przy odpowiednim stężeniu spisywał się świetnie ale jako, ze kolejna bańka się skończyła myślę aby przetestować coś innego. ADBL PRO? Ecxede? A może zostać przy Red Devilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema, stoję przed wyborem dwóch APC:

- ADBL APC PRO;

- Meguiar's All Purpose Cleaner APC;

- ValetPro All Purpose Cleaner.

Mam zaufanie do firmy Meguiar's ale nie widzę sensu kupowania prawie 4 litrów. Chcę odświeżyć swój niedawno nabyty wóz, mam do zrobienia podsufitkę, wszystkie plastiki, nadkola, bagażnik i komorę silnika (tapicerka jest skórzana). W jaki preparat celować?, ADBL APC PRO nie jest za mocnym środkiem?, jak z wydajnością tych produktów?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, stoję przed wyborem dwóch APC:

- ADBL APC PRO;

- Meguiar's All Purpose Cleaner APC;

- ValetPro All Purpose Cleaner.

Mam zaufanie do firmy Meguiar's ale nie widzę sensu kupowania prawie 4 litrów. Chcę odświeżyć swój niedawno nabyty wóz, mam do zrobienia podsufitkę, wszystkie plastiki, nadkola, bagażnik i komorę silnika (tapicerka jest skórzana). W jaki preparat celować?, ADBL APC PRO nie jest za mocnym środkiem?, jak z wydajnością tych produktów?.

 

 

ADBL zawsze można rozcieńczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.