Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chcę kupić apc do wszystkiego i zwróciłem awagę na green star od koha.

 

Jakieś doświadczenia z tym środkiem? Podane stężenia są ok?? Chciałbym go mieć i doraźnie do tapicerki, plastików i do zawiasów/smarów etc.

 

http://showcarshine.pl/7-pielegnacja-si ... &results=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić apc do wszystkiego i zwróciłem awagę na green star od koha.

 

Jakieś doświadczenia z tym środkiem? Podane stężenia są ok?? Chciałbym go mieć i doraźnie do tapicerki, plastików i do zawiasów/smarów etc.

 

http://showcarshine.pl/7-pielegnacja-si ... &results=3

Ja polecam GS szczególnie do plastików stosuje 1:10 i w większości daje rade i nie wysusza plastików .....do zawiasów troszke wieksze stężenie i bedzie git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
664971 Ja polecam GS szczególnie do plastików stosuje 1:10 i w większości daje rade i nie wysusza plastików

 

Potwierdzam. Koch do plastików we wnętrzu jest naprawdę skuteczny. 1:10 do mocno zabrudzonych plastików jest bardzo skuteczny, mniejsze zabrudzenia z łatwością usuwa stężenie 1:15. Nie wysusza i nie zostawia białego nalotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Panowie zużyłem już kilka baniek VALETPRO CLASSIC ALL PURPOSE CLEANER i jestem z niego bardzo zadowolony bo nie śmierdzi i ładnie domywa, ale ostatnio kusi mnie spróbować czegoś może innego bądź lepszego. Czy ADBL APC PRO byłby w czymś lepszy? Głównie używam APC do czyszczenia plastików ew tapicerek wewnatrz kabiny. Piorę samochody dla handlarza i APC musi sprostać mega brudom ale w żadnym wypadku nie może uszkodzić plastików na desce itp.

classica stosuję w stężeniu 1:10 a na ADBL piszą od 1:10 do najcięższych zabrudzeń do 1:80 dla lekkich. Czyżby był aż taki wydajny czy to tylko taki chwyt i skończy się na 1:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, użyłem w Hondzie Prelude APC Nielsena w stężeniu 1:30 (10ml Nielsena + 300ml wody) i niestety ale w paru miejscach tak jakby ''wypaliło'' mi plastiki, zrobiły się białe albo po prostu tak wyglądały bo nie chce mi się wierzyć, że to za mocne steżenie :o Spryskiwałem APC, pędzelkowałem i wycierałem suchą mikrofibrą :)

 

DSC_1104.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Część Wszystkim!

 

Szukam delikatnego środka do przetarcia mojej cytryny, nie jest ona jakaś bardzo brudna. Pierwszy raz będę używał APC wiec nie szukam jakiegoś agresywnego. Co sądzicie o SHINY GARAGE Carpet Cleaner albo Shiny Garage Lime ?

 

Czy APC można potraktować również skórzaną kierownice czy do skóry muszę poszukać czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carpet cleaner to nie apc jak nazwa wskazuje... skory nie tykasz za zadne skarby bo zrobisz sobie krzywde. Agresywnosc tworzysz rozcienczeniem apc max zwykle 1:4 aq:7 zalezne od srodka. Uzwalem adbl i jestem super zadowolony, moge polecic.

 

A co Ty chcesz przecierac? Bo nie zalapalem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poprzecierać, kokpit i plastiki. A jak się ma to APC do obciągniętej gumy na uchwytach dzwiowych i na panelu w okolicach radia itp.?

To jakiego środka używacie do kierownicy?

 

Ogólnie to chce kupić i zaplikować Poorboy's Natural Look i myślałem o delikatnym oczyszczeniu APC przed aplikacją.

Nie mam jakiejś zasyfionego wnętrza w zasadzie to tylko kurz na pierwszy rzut oka. Resztą pół toku temu był prany środek.

Czy nie ma sensu bawić się w APC jak się nie ma jakiegoś zasyfionego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uno polecam wiecej poczytac forum jest wszystko

2. Apc wypracowujesz rozcienczone pedzelkiem potem zbierasz mf brud ktory apc oddzieli od plastikow

3.jak przegniesz i polejesz zbyt mocnym stezenie. do zedrzesz cala gume - wazne jest stezenie

Jak to skora to srodek do czyszczenia skory i na to odzywka balsam dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zastanawiam się nad zakupem pierwszego APC , chcę zainwestować w coś sprawdzonego co by było uniwersalne do środka i na zewnątrz do plastików bardzo bym prosił o polecenie czegoś .

Zastanawiam się nad ADBL APC lub z koncówką PRO :o , ( czarny opel zafira ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.