Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

A co to sie stało?

Jeśli są to plamy czyli brud-to w sumie każde APC sobie z tym poradzi.

Jeżeli to przebarwienia,coś mocnego prysneło na ten panel to w gre wchodzi ponowne lakierowanie lub wymiana na nowe w ASO lub używane w lepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam APC ADBL-a ale przyznam szczerze, przy rozcieńczeniu 1:4 nie daje za dobrze rady na stary brud na jasnym plastiku, spróbuję jeszcze bez rozcieńczania. Czy coś lepszego mozecie polecić?

Spróbuj magiczną gąbką.

 

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba użyć dressingu po użyciu APC we wnętrzu ? Można przejechać wtedy Megsem do skóry ?

 

 

Czyżby kolejna odsłona konkursu:

Chyba gdzieś w czeluściach internetu jest konkurs - "Kto zada najdziwniejsze, najbardziej irracjonalne pytanie na forum KA."

Widać do wygrania są fajne nagrody, bo niektórzy bardzo mocno się starają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że tak są zniszczone plastiki a to taki wieloletni syf się na nich gromadził :wallbash:

Jak poprzedni właściciel mógł tak jeździć to nie wiem.

Szczotka dość twarda

Koch Chemie Green Star APC - osobiście uważałem, że lepiej sobie będzie radziło mimo dużego stężenia

na koniec Koch Chemie Refresh Cockpit Care - na nim się nie zawiodłem

Fotka z początku potem w trakcie i efekt końcowy który cieszy oko ;)

rjqt0i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam 4nano od ADBL. Czy ja wiem ? Moim zdaniem daję radę, a jak przetrzymałem za długo 1:15 na desce to zostały mi białe plamy takze takie słabiutkie raczej nie jest. Niby do tego nie służy ale 1:15 czyściłem felgi i dawał radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A co lepiej wybrać zwykły ADBL APC, czy Nielsen APC Cyclone? cena podobna, nielsen kilka złociszy droższy. A co bardziej przyjazne dla autka, Druga kwestia, myjąc pędzelkiem, przyciski, szczeliny, nie jestem w stanie wszystkiego do sucha wytrzeć, szczególnie te zakamarki co w szczeliny wejdą, czymś to grozi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz powietrza w sprayu ? Możesz wydmuchać albo pokombinować też z patyczkiem do uszu.

Albo bez spraya...zamykasz oczy i dmuchasz ;)

W razie czego poproś kobite żeby Ci przyrodzenie kombinerkami scisla i dmuchaj przez rurkę.

 

A na poważnie jak by do 2 opryskiwacza wlac wodę destylowana i wypłukać apc ?

 

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie takie zakamarki to chyba lepiej namoczyć ściereczką z roztworem i wtedy smarować. A APC, najlepiej rozcieńczać wodą destylowaną czy może być zwykła kranówa.

Może być i zwykła. Ja nie raz leje gorącą na ciężkie zabrudzenia. Lepiej puszcza

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.