Skocz do zawartości

Opryskiwacz kompresyjny "Auto myjka" Marolex


Marco

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na allegro, wersja PREMIUM do użytku z chemią w praktycznie tej samej cenie co zwykły autowasher, myślałem, że to ściema ale na oficjalnej stronie napisali o występowaniu obu odmian.

Ja szukałem u "dystrybutorów", ale zaopatrzenie mają marne, przynajmniej u mnie, lepiej zamówić i dostać do domu niż jeździć i się denerwować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wspomnianą wyżej wersję premium kupiłem na Allegro (aukcja nr 1516594436), użytkownik "rolkwiat_pl". Transakcja bezproblemowa, tylko kompletnie zapomniałem o szerokich dyszach i musiałem zakupić u innego Allegrowicza. Bez tych dodatków lepiej poczekać z myciem, bo trzeba się znacznie bardziej namachać. Jestem już po kilku myciach (m.in profile drzwi, koła) i jest wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie o jakich szerokich dyszach mówicie bo na dniach chce jechać zakupić :

AUTO MYJKA * MAROLEX * wer. PREMIUM

 

I rozumiem że do tego sprzętu trzeba szeroką dysze ( jak tak to jaką i gdzie ją znajdę ??? )

 

Nie że trzeba, tylko najlepiej byłoby taką posiadać. Pojedynczo raczej nie kupisz, są sprzedawane po 3 sztuki (ten sam kąt, tylko inny wydatek wody).

 

Nazywa się to: ZESTAW 3 DYSZ HERBICYDOWYCH Z09j/3

 

Coś takiego jak tutaj (brałem z tej aukcji): http://allegro.pl/marolex-zestaw-3-dysz ... 81593.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denek, w zestawie z siedmioma dyszami są te o szerokim kącie http://www.pl.marolex.pl/czesci-zamienn ... nalny.html

tak samo jak w zestawie z 3 dyszami (same szerokokątne) i z 5 dyszami (3 szerokokątne i 2 zwykłe). Ja wczoraj kupiłem Marolexa 2000 i zestaw 5ciu dysz. Wieczorem robiłem małe eksperymenty i myślę, że jestem na dobrej drodze żeby wyszła fajna pianownica. Zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

No to zobaczymy panowie, co to za cudo! Zamówione przez allegro. Czekam na paczuchę i do testów.

 

Główny powód zakupu - odległość od źródła wężowej wody oraz wygoda.. Po filmach na YT wyglądało to obiecująco. Przeczytałem cały wątek i zdanie podtrzymałem, a że koszty stosunkowo nie duże to zamówiłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie, jestem po pierwszych próbach z zółtą dyszką.. Powiem Wam, że rewelacji nie ma i to zmywanie zimowego szlamu chyba trochę na wyrost, bo owszem zmywa, ale jak się przyłoży bardzo blisko lancę i to raczej tak punktowo.. Ja widzę sens w takiej myjce na sezon wiosenno-letni - wtedy zmycie kurzu pod domem to już na pewno będzie super sprawa..

Drugi test był już po zastosowaniu prewasha z VP - już lepiej domywa.. :)

 

Ogólnie jestem zadowolony - zakup relatywnie tani, bo około 130zł z dyszami, więc tragedii nie ma.. Na pewno się przyda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę chyba już sobie potestowaliście ten opryskiwacz - możecie potwierdzić, tak już po XXX użyciach - warto go kupić?

 

Byłem dzisiaj w OBI i już chciałem kupić, ale trochę z ceną IMO przegięli - 180 zł...

To wolę jednak poczekać 2-3 dni i zamówić sobie z allegro (zawsze to 40 zł na kosmetyki, zostaje w kieszeni :-] ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.