Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wygląda jak plak nie roztarty. Sam miałem znajomego, który olejem roślinnym w Cinquecento smarowal towrzywa sztuczne. Plak to jeszcze ma jakiś zapach,a olej...

 

olej roślinny zacznie się rozkładać i najzwyczajnie będzie śmierdział :) Hit sezonu! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takiego hitu to jeszcze nie słyszałem...

Wiele razy miałem łapki pobrudzone ATFem i CHFem i niestety po obu olejach skóra na rękach robi się nie przyjemna...

Poza tym ten smród... ja rozumiem, że otwierając butelkę ze świeżym olejem można powiedzieć: ładnie pachnie - bo nie pachnie zuzyciem. Ale, żeby sobie deske tym smarować... :shock::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak cały czas o tym łet luku i łet luku a nawet nie domyślacie się jaki jest właśnie na plastikach po takim oleju. I luk i sziting robi robotę a po syntetyku to już w ogóle.

 

 

 

 

 

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Nooo chyba, że ktoś używa oleju o zapachu truskawkowym to ma jeden problem z głowy ;)

dlatego uwielbiam dolewać swojego Motula 300V ma taki kwiatowy zapach :)

 

a jak się na plasticzkach wewnętrznych prezentuje? :lol::D

 

Przepraszam nie mogłam się powstrzymać ;)

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
a jak się na plasticzkach wewnętrznych prezentuje? :lol::D

 

Przepraszam nie mogłam się powstrzymać ;)

 

Wiolka

 

Tego nie testowałem, ale za to nadmorska opalenizna ma taką głębie koloru... :);)

 

hmmm ciekawe czy na solarium też działa :idea::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

No fajne :/ ...to nie jest przypadkiem w202 kombi?

Kurcze mój tata ma takie te "szrile" ;) na polówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna takie widoki wywoływały umnie złość ale teraz to tylko usmiech na twarzy :D . Są ludzie dla których auto to tylko wół roboczy wożący ich dupska, inni niby lubią swoje auta lubią przy nich grzebać ale pielegnacja sprowadza się do gąbki, jednego wiadarda, płynu do mycia naczyn i pasty tempo, no i jestesmy my ;) , wyróżniamy się z daleka na tle innych i o to wlasnie chodzi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inni niby lubią swoje auta lubią przy nich grzebać ale pielegnacja sprowadza się do gąbki, jednego wiadarda, płynu do mycia naczyn i pasty tempo

 

Z jednej strony sie zgadzam, ale z drugiej juz NIE. A dlaczego nie?? Poniewaz są też tacy, że nawet nie wiedzą o takich kosmetykach, nikt ich niegdy nie uswiadomił i np nie maja dostępu do internetu. Sam mimo że zawsze lubiłem o autko dbac inaczej to używałem właśnie gąbki, jednego wiadra itp. Ale OK nie o tym temat i miejmy nadzieje, że wkrótce to soe zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.