Skocz do zawartości

Czym czyścicie i wycieracie szyby ?


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@wooke Wiem mnie też cena troszkę odstrasza. Ale ten zapach jak nie przelewasz litrami płynu do mycia szyb. To 500 ml ci starczy na dłużej. W dodatku trigger dający świetną mgiełka. Poręczna butlę i fajne oklejanie które może się spodobać. Mnie wczoraj po umyciu szyb w pokoju prawie pół godzinki był wyczuwalny jego zapach. No i szyby jakiegoś fajnego shinu nabrały:mrgreen:. @Gesiu_15 też dobrze prawi odnośnie płynu @Good Stuff porównywalny do @Detailer's Magic aczkolwiek w baniaczku korzystniej wychodzi. Osobiście nie używałem, ale jest tyle opini na forum . Że nie powinieneś się rozczarować. Zapach owocowy z tego co kojarzę z opisów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie mam porównanie Tenzi Czysta Szyba vs Detailer's Magic Glass Magic i zdecydowanie wygrywa ten drugi. Super zapach, efekt również.

Szyby czyste bez smug. Aż chce się używać. Cena według mnie adekwatna do tego co w butelce :)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ichris napisał:

Mothers Revision Glass Cleaner+Surface czy Detailer's Magic Glass Magic?

Moje zdanie: DM lepiej pachnie, ale Mothersem lepiej i nieco lżej mi się pracuje (uważam, że ma lepsze właściwości myjące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 500 atomizer jest porządniejszy ale to 250 jest poręczniejsza. Atomizer w niej (250) jest delikatnieszy pewnie przez ksztalt, konstrukcje..... Mimo "delikatności" nic się z nim nie dzieje... Nawet gdy upadl. Ponoć robi gorsza mgiełkę.

Podsumowując:

W domu na szybko 250 za poręczność i precyzje.

Do większych powierzchni np. szyb w domu woli większy. Robi fajniejsza mgiełkę.

Dla mnie bez roznicy... Wszystko przelewam do swoich butelek. Najważniejsze jest to co w srodku, a nie opakowanie to moja, nasza subiektywna ocena.

Pamiętajmy też że facet ma inne dłonie niż kobieta

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ichris napisał:

Dzięki za opinie, w sumie mogę wziąć 250ml Glass Magic na próbę tylko czy atomizer nie jest znacznie gorszy od tego w wersji 500ml...

 

9 godzin temu, SylPio napisał:

W 500 atomizer jest porządniejszy ale to 250 jest poręczniejsza. Atomizer w niej (250) jest delikatnieszy pewnie przez ksztalt, konstrukcje..... Mimo "delikatności" nic się z nim nie dzieje... Nawet gdy upadl. Ponoć robi gorsza mgiełkę.

Jeśli atomizer w 250ce jest taki sam jak w QM i SWM (a na taki wygląda), to jest... zaje..cie wydajny i daje super mega mgiełkę. Aż trzeba uważać żeby nie poniosło z aplikacją na bogato :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak wyżej a atomizer w magicu jest naprawdę magiczny... Kurde myję szyby często, takie zboczenie a z 0.5l butelki ubyło niewiele :)
Wafel od Adbl faktycznie jest świetny, świetnie się nim pracuje.
Szkoda, że nie potrafię przekonać żony do baniaka magica, ona ma swoje zdanie i wszystko co ze szkła myje jakimś non name za 5pln litr :(

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją Panią bez problemu przekonałem, że do szyb w oknach najlepszy jest Meg's Glass Cleaner odpowiednio rozrobiony z wodą demineralizowaną i dodaną odrobiną octu (w końcu trzeba zużyć duży baniak koncentratu tego płynu) - kobieta zadowolona i z efektu czyszczącego szyby i z zapachu. :tongue: Nawet koleżankom poleciła. Podobnie z APC - w kuchni stoi butla Vask'a z atomizerem w rozcieńczeniu 1:10 i kiedy trzeba coś doczyścić, moja luba sięga właśnie po APC. Ja ostatnio, po kilkumiesięcznej przygodzie z DM Glass Magic, odstawiłem go na korzyść Mothers Revision - bardzo dobry płyn.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.