Skocz do zawartości

Kosmetyki Formuła 1-prosze o porade, opinie


prosto21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Nie chciał bym wydawać dużych pieniędzy na wosk znalazłem wosk z dodatkiem carnauby firmy Formuła 1 w fajnej cenie.Chciałem zapytać który bedzie lepszy mleczko czy pasta?oraz prosze o opinię na temat tego produktu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formula 1 nie jest tu popularna - mleczko jest latwiejsze w obsludze, ze sie tak wyraze ale mniej wydajne, natomiast majac wprawe pasta moze sluzyc bardzo dlugo.

A moze skorzystasz z choc Mothers'a np FX Synt Wax mleczko za 39PLN nie jest to majatek, a posluzy tez sporo albo produkt 3M z serii Car Care Performance Finish okolo 40PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosto21, masz świetne autko i szkoda go mazać jakimiś badziewiami. Poczytaj trochę forum ,łykniesz bakcyla ,zmienisz zdanie i zaopatrzysz się w coś lepszego. Jest wiele środków dobrych jakościowo, a przystępnych cenowo.

I warto abyś znał generalną zasadę: wosk to ostatnia rzecz w całym procesie dbania o auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie chciał bym wydawać dużych pieniędzy na wosk znalazłem wosk z dodatkiem carnauby firmy Formuła 1 w fajnej cenie.Chciałem zapytać który bedzie lepszy mleczko czy pasta?oraz prosze o opinię na temat tego produktu!

 

mam oba produkty , mleczko i pastę i z perspektywy czasu to proponuje kupić wosk Sonaxa ( napisałeś że nie chcesz dużo pieniędzy wydawać ) . Proponuję wosk http://www.autokosmetyki.pl/sonax_xtrem ... 2decc7bcc4 jest może te 8-9 zł droższy od produktu formula , ale naprawdę lepszy .

I w miarę łatwo dostępny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup lepiej próbkę dobrego wosku. Mariusz ma chyba megsa 16 i do tego cleaner za 33zł

Popieram, zrobisz porządnie i nie wydasz fury kasy. Oto on :

http://showcarshine.pl/460-zestaw-na-zi ... dycja.html

Tak jak koledzy piszą, z czasem zauważysz, że lepsze kosmetyki są znacznie wydajniejsze od takich supermarketowych i dają lepsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wosk http://www.autokosmetyki....1961b2decc7bcc4 jest może te 8-9 zł droższy od produktu formula , ale naprawdę lepszy .

 

Jezeli Sonax to ja bym bral SONAX Xtreme Wax 1 full protect - ja tego mleczka/politury nie polecam, malo wydajny w porownaniu do tego twardego sonaxa, niezbyt rewelacyjny efekt wizualny rowniez porownjac do wspomnianego twardego sonaxa a na dodatek to nie strikte wosk bardziej cleaner/pasta lekko scierna z dodatkiem wosku.

 

Formula jak na swoja cene jest rowniez bardzo przyzwoita i w sumie jak ma byc naprawde tanio i na poczatek to nie jest to wcale zly wosk. Kiedys uzywalem i dla mnie zdecydowanie przyjmniejsza byla w uzyciu pasta niz mleczko - ale kazdy ma inne upodobania.

 

Pomysl z testerem np. coli tez nie jest zly, bo jest to wosk wydajny, formula zreszta tez jest dosc wydajna - co bys nie wybral czy tester coli czy puszke formula to starczy Ci luzem na caly sezon. Plusem formuly bedzie dostepnosc w marketach wiec odpada koszt wysylki, minusem brak cleanera o ktorego dosc ciezko w marketach, no ale zawsze mozna przetrzec ipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Daruj sobie tą Formułę 1, miałem to mleczko (w sumie mam do dziś), trzeba uważać na plastiki bo brudzi a schodzi razem z pierwszym deszczem.

To już lepiej tester FK 1000p zamówić i wystarczy na podobny okres co F1 bo trwałość zupełnie inna i efekt też nieporównywalny (szczególnie sheeting)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy moze mi ktoś powiedziec coś na temat Meguiars Gold Class Liquid Wax ?
Mieszanka carnauba + polimery + odzywki. Bardzo latwo sie go naklada i poleruje. Nie pyli.

Wyglad calkiem przyzwoity: nienajgorszy "wet look", sciemninie koloru lakieru i dosc przyzwoity polysk. Slabsza strona jest jego trwalosc - u mnie w okolicach 4-6 tygodni na niegarazowanym aucie.

Z pewnoscia jest to duzy skok w porowaniu do F1. A cena? Super!

 

Dobre ceny na Megsa. http://sklep.osconcepts.pl/
Jesli chodzi o woski to nic specjalnego - praktycznie te same ceny co u oficjalnego dystrybutora Meguiars.pl 8-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kupuje ten tester i poczekam na ładną pogode ;) a Meguiars Gold Class Liquid Wax tez kupie bo cena jest dobra znalazłem go na stronie www.meguiarsdirect.com. Dokupie do tego odrazu Natural Shine Protectant oraz Gold Class Rich Leather Cleaner/Conditioner.Bardzo fajne ceny maja na tej stronie a produkty zamówi i przywiezie mi znajomy.Bardzo dziekuje wszystkim za porady! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.