Skocz do zawartości

Lakiernik - Warszawa, względnie tanio...


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Do takich spraw mogę polecić zakład na ul. Antoniewskiej 3. Tu masz wizytówkę na Zumi.pl:

 

http://www.zumi.pl/108127,Rad_Car._Rado ... firma.html

 

Jak im się nie spieszy, to robią dobrze. No i nie psioczą i nie każą spadać na drzewo, kiedy się wraca z reklamacją. Cenowo to warszawski standard, aczkolwiek w porównaniu do warsztatu lakierniczego (wcale nie lepszego) mieszczącego się niecały kilometr dalej, to są tani :) Polerki bym u nich nie zamawiał, ale kilka plasticzków dadzą radę pomalować.

 

Możesz się powołać na brodatego zioma od zielonego BMW i cudacznego roweru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mazder, dziękuje za informację,odezwę się do nich. To gdzieś koło Ciebie jest z tego co widze na mapie ?

 

kupusso, ja tam moge sam zdemontować te listwy i dowieźć w dowolne miejsce więc tego problemu raczej nie będa mieli. W sumie to liczyłem właśnie ok 400 zł, ale za 8 listw, nie za cztery... :idea:

 

BTW, pytanie do forumowych lakierników - 500zł za malowanie drzwi w czarny metalik to dużo czy mało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, 500 zł za lakierowanie samych drzwi to niewiele (w cenie jest lakier czy trzeba dokupić?).Sprawdziłem w kosztorysie jak wyglądało to u mnie-ceny z 09r około 800zł netto za lakierowanie drzwi w kolorze perłowym (lakierowanie kompletnie nowych drzwi z białym podkładem)-sama listwa drzwiowa to koszt 100 netto. Łącznie koszt zakupu drzwi rozbrojenie starych i zamontowania nowych to 3900zł-po upuście bo ubezpieczyciel nie chciał zgodzić się na wyższą stawkę. Robota zrobiona profesjonalnie-nic się nie odcinało a w czasie odsprzedaży przy pomiarach czujnikiem lakieru kupujący stwierdził, że grubość lakieru trzyma normę/

 

Robiłem też lakierowanie elementu za 200zł+mój lakier-byłem zły na siebie, że zaoszczędziłem pozornie bo robota nadawała się do poprawki oczywiście już nie u tego malarza. :(

 

Z pojedyńczych elementów lakierowałem też osłonę na koło zapasowe w terenówce, Aso za element chciało 500-600zł(Toyota Włochy), Aso Volvo SkanCar tyle samo-oddałem do "zakładu rzeźbiarskiego na ulicy Czardasza-zapłaciłem 300zł na gotowo i też nie byłem zadowolony-lakier popękał po kilku miesiącach-musiałem płacić jeszcze raz.

 

Na PW mogę wysłać dane do zakładu blacharsko lakierniczego, który jest podwykonawcą kompleksu salonów na Waszyngtona w Warszawie-czyli Jaguara, Land Rovera, Rang Rovera, Caterhama no i Aston Martina :) ma autoryzację wszystkich wymienionych .Niesamowita kultura pracy, jakość i staraność wykonania robią niesamowite wrażenie-bardzo profesjonalne podejście do klienta niezależnie od tego jakim autem kto przyjeżdża-oczywiście ceny nie należą do najniższych ale można ponegocjować ;)

 

Dla miłośników marki BMW mogę podać na PW adres zakładu blacharsko lakierniczego, który ma podpisaną umowę z salonem BMW Inchcape Motor-tych z kolei nie polecam, bardzo niedokładni, własciciel zakładu to cwaniaczek podmieniający części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

lukwawa, tyle zapłaciłem 2 lata temu za malowanie drzwi, łącznie z lakierem. Robota tragiczna,począwszy od rys po papierze po mega miękki lakier :wallbash: Szkoda że wtedy jeszcze nie miałem pojęcia jak to wszystko powinno wyglądać :wallbash:

 

Narazie mam kontakt do 4 lakierników, jutro będe dzwonił. Mam jeszcze jednego chętnego na tą sama robote, w tym samym kolorze więc może uda się coś zbić z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeżeli nadal szukasz lakiernika, który zna się na robocie i nie będziesz musiał nic poprawiać to zobacz stronkę http://www.solidny-blacharz.pl Solidni, profesjonalni, co do dani to pojęcie względne. Nie wiem co rozumiesz pod tym pojęciem. Dla jednego tanio oznacza co innego niż dla drugiej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze wysokie macie te ceny, w Opolu za element biorą średnio 250 zł .

Tak jak napisałam, sprawa cen to sprawa indywidualnego podejścia. Ja osobiście uważam, że jak na Warszawę to nie jest źle, a jakość wykonania też ma znaczenie ;) Weź pod uwagę, że Opole to nie Warszawa pod względem cen. Przykładów można mnożyć, ceny usług, ceny wynajmu mieszkania itp, nie oszukujmy się również wynagrodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za polakierowanie czterech listw z drzwi lakiernicy śpiewali mi 300-400 zł ze względu na dłubanine i czasochłonność. :wallbash:
zdjęte czy nie zdjęte ? jak nie zdjęte to się nie dziwię w ogule w tym czasie kilka drzwi pomalują :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Odkopię temat - szukam lakiernika w Warszawie, który dobrze polakieruje konsolę deski rozdzielczej (plastik koło radia i regulacji nawiewów). Możecie kogoś polecić?

 

Ja cos takiego robiłem u Kalbarczyka na Puławskiej przy Intersporcie. Wyszło całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.