Skocz do zawartości

Nielsen do wewnątrz i do zewnątrz


Subaru

Rekomendowane odpowiedzi

Subaru , używam Nielsena S-A-S , uważam że jest to bardzo dobry środek , bardziej mi odpowiada niż FINISH KARE 317 EXTERIOR TRIM RESTORER , który zostawił smugi po deszczu . S-A-S daje mniejszy połysk niż FK .

 

Co do Nielsen Finesse , obecnie testuje próbkę , w porównaniu do PB NL daje mniejszy połysk , plastiki nie sa całkowicie matowe , ale mniej sie błyszczą niż po NL . Zapach przy nakładaniu " cytrusowy " , ale jest mniej trwały niż zapach NL , którego zapach jest świetny dla mnie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-A-S konsystencja żelu , finesse mleczka , proponuję kupno ci próbek byś mógł sprawdzić czy ci produkt odpowiada . Ja dzięki próbkom przekonałem sie że nie wszystko mi się podoba co koledzy na forum polecają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie takie próbki mogę kupić? Chodzi mi bardziej o mleczko do wewnatrz

 

Chyba cie troszke nie zrozumiałem :(

S-A-S jest do plastików na zewnątrz a Finesse do wnętrza .

Próbki http://www.mrcleaner.pl/index.php?podka ... 584&sort=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie takie próbki mogę kupić? Chodzi mi bardziej o mleczko do wewnatrz

Doloz jeszcze probke Scholl Concepts Blue Blue Tyres&Vinyl Care moim zdaniem bardzo ciekawy produkt

Wnetrze Focusa po Schollu

8de65a76122da8f7med.jpg

Z woda

1d36ef11ac20039dmed.jpg

Po wytarciu

b0cccd5946324051med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o Nielsen Finesse. SAS napewno wezmę całą butelkę, bo na forum OCP tez zachwalali, natomiast zastanawiałem się na tym środkiem do czyszczenia wewnętrznych plastików. Ale jak mam zamawiać próbke, przesyłka itd to wyjdzie tyle co bym kupil 1 litr do wnętrza :)

 

Chodzi mi głównie o to czy się nie rozmazuje itd, czy nie robi plam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru możesz brać spokojnie cały litr ;) Finesse używam w busie którego katuje do pracy i daję radę, co dwa miesiące myję kokpit i nakładam od nowa. W osobówce mam PB NL i nie widzę jakieś strasznej różnicy. Do nakładanie zamów sobie okrągłego pada na gąbce z mikrofibry, którego zakładamy na rękę. Mam kilka specyfików Nielsena i uważam, że cena do jakości jest bdb :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam/używałem (bo się skończyło) kosmetyków nielssena

 

Skoncentrowany szampon z woskiem - spełnia swoją rolę ale zostają zacieki szczególnie na szybach nawet po szybkim spłukiwaniu

Pasta nabłyszczająca Gold Plus 1L - łatwo się nakłada i widać różnicę na lakierze (bardzo wydajna)

Super-a-Sheen 1L - nakładam gąbką na zewnętrzne plastiki, fajnie wyciąga czerń szczególnie z elemnetów gdzie zajechałem GOLD PLUSem, niestety co zauważyłem że plastiki są lekko klejące bo środek jest tłusty po tym pomimo zebrania nadmiaru pasty ale i tak np na tylnych częsciach szybko przykleja się kurz a np na bocznych listwach pierońsko kleiło się "babie lato" lecące z topol, trzba uważać żeby nie zajechać po lakierze bo poźniej widać smugi i trzeba staranie usuwać z częsci lakierowanych żeby nie wyglądało to źle

Cyclone - do zmywania wszelkiego brudu bardzo fajny środek do zmywania brudu z plastikowych elemtnów po jakiś wcześniejszych preparatach, płychach, przybrudzeniach od rąk, butów, jedzenia, olejów itp

Finesse wydajne, daje przyjemny ale krótkotrwały efekt zapachu chyba że by trzeba nakładac 2 razy w miesiącu, uważać żeby równo rozprowadzić aby nie zostały zacieki na plastikach, po wyschnięciu nie matuje ale lekko nabłyszcza trochę podkręca naturalny odzień plastiku

 

ps

na nowy sezon muszę kupic jakiś szampon ale nie wiem jaki....... chętnie spróbował bym coś wypróbowanego i sprawdzonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ps

na nowy sezon muszę kupic jakiś szampon ale nie wiem jaki....... chętnie spróbował bym coś wypróbowanego i sprawdzonego

 

polecam szampon Duraglossa , będziesz zadowolony :)

 

co do lepkości S-A-S , ja po nałożeniu środka przecieram plastiki ściereczką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę od 3 lat myjnię i dotychczas do konserwacji plastików używałem poczciwego Plaka, jednak ostatnio zakupiłem sobie środek Nielsena o nazwie Finesse- zrobiłem nim narazie 3 samochody i jestem zadowolony z efektu. Finansowo myślę że wyjde na nim lepiej. Plak kosztował mnie ok 9-10 zł i starczał na 3 samochody wiec ok 3zł na auto. Zaś 1l Nielsena kosztowal ok 40 zł i po użycziu na 3 samochody ledwo co go ubylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konserwacji plastików używałem poczciwego Plaka, jednak ostatnio zakupiłem sobie środek Nielsena o nazwie Finesse
To najlepsza decyzja w Twoim życiu... :good: Czas skończyć z hegemonią Plaka!!

 

Całe szczęście jesienią zeszłego roku też się wyleczyłem z PLAKA i szczerzę mogę powiedzieć, że jestem czysty :lol::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie oznacza że nie trafiają się klienci który mówią żeby im grubo Plakiem wypsikać żeby się świeciło. Jedno ale mam do aplikacji Nielsena- a mianowicie nanoszę go okrągłym aplikatorem gąbkowym pokrytym mikrofibrą a dokładnie tym http://mrcleaner.pl/monst...ibry-p1122.html

i wydaje mi się że jest on ciut za duży i nie można dojść w niektóre zakamarki (pod klamkami wewnątrz, dołki w sterowaniu od sterowania szybami). Czy macie może coś innego które by lepiej spelniało moje oczekiwania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.