Skocz do zawartości

Prespray - jaki wybrać ?


Bixu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. W powyższym filmiku też jest mowa o zelach, które działają na zaschniety klej czu gumę.

 

Dodane po 1 godzinie 30 minutach 42 sekundach:

Czy ktoś się orientuje może czego można dodawać do prania/ po praniu tapicerki żeby zostawał jakiś zapach? Większość presprayów i środków do ekstrakcji nie ma zapachu, a jak ma to taki, który nie zostawia po sobie trwałości na dłużej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje uniwersalnego odplamiacza .Macie coś sprawdzonego? Niby mówią ze co jest do wszystkiego jest do niczego ,ale możne macie coś takiego?

Chyba ze pr101 albo pr 951 w mocniejszych dawkach działa dobrze jako odplamiacz .Pytam ponieważ ostatnio 2 razy napotkałem plamę której nie mogłem do końca usunąć ,a nie wiem po czym jest ta plama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje uniwersalnego odplamiacza .Macie coś sprawdzonego? Niby mówią ze co jest do wszystkiego jest do niczego ,ale możne macie coś takiego?

Chyba ze pr101 albo pr 951 w mocniejszych dawkach działa dobrze jako odplamiacz .Pytam ponieważ ostatnio 2 razy napotkałem plamę której nie mogłem do końca usunąć ,a nie wiem po czym jest ta plama.

 

Mozna powiedzieć że praktycznie każdy prespray dziala w mocniejszym stężeniu jak odplamiacz ,zarowno pr101 czy tez prespray enzymatyczny enzall....najgozej jak jest plama niewiadomego.pochodzenia to ciezko jest czasmi trafic i tylko dydykowany odplamicz pomoże ale do tego pasowalo by miec caly zestaw a to $$$$! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanko apropo prespray ENZ ALL. W instrukcji jest napisane że minimalna temperatura to 50°C, ja rozpuszczam praktycznie we wrzątku bo i tak szybko się schladza a na tapicerce to już w ogóle:) teraz pytanko - czy jeśli roztwór wystyga to później można śmiało używać go trochę zimniejszego czy lepiej zrobić nowy? Czy jednal te >50°C jest po to żeby uaktywnić enzymy i później wszystko jedno jaka temperatura? Proszę o pomoc i komentarze.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko apropo prespray ENZ ALL. W instrukcji jest napisane że minimalna temperatura to 50°C, ja rozpuszczam praktycznie we wrzątku bo i tak szybko się schladza a na tapicerce to już w ogóle:) teraz pytanko - czy jeśli roztwór wystyga to później można śmiało używać go trochę zimniejszego czy lepiej zrobić nowy? Czy jednal te >50°C jest po to żeby uaktywnić enzymy i później wszystko jedno jaka temperatura? Proszę o pomoc i komentarze.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Powiem tak ja nie zauważyłem jakis slabszych wlasciwosci enzall po wystygnieciu , rowniez ropuszczam w prawie wrzątku i zaczym zdazy sie wyprac wszystkie fotele to zdazy sie schłodzić(wiadomo im cieplejszy tym lepiej ale tragedii nie bedzie)...byle by nie uzywac go po uplywie 12godz bo traci swoje właściwości ::) jezeli koniecznie caly czas chcesz miec ciepły...to najlepiej miec taki roboczy czajnik do podgrzewania roztworów i w kazdej chwili mozesz miec extra cieply prespray:):) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakupiłem ostatnio odkurzacz numatic George z zestawem chemii 10 l kleen novatep. Ktoś używał go tapicerki. Czy można go używać jako prespraj jednocześnie i do ekstrakcji i jakie stosować propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
712921 Czy do George'a można użyć VALETPRO HEAVY DUTY CARPET? Nie będzie za bardzo się pienił? Jakie stężenie do ekstrakcji?

 

można bez problemu - nie pieni się. Do ekstrakcji z tego co pamiętam 1:80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko apropo prespray ENZ ALL. W instrukcji jest napisane że minimalna temperatura to 50°C, ja rozpuszczam praktycznie we wrzątku bo i tak szybko się schladza a na tapicerce to już w ogóle:) teraz pytanko - czy jeśli roztwór wystyga to później można śmiało używać go trochę zimniejszego czy lepiej zrobić nowy? Czy jednal te >50°C jest po to żeby uaktywnić enzymy i później wszystko jedno jaka temperatura? Proszę o pomoc i komentarze.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Powiem tak ja nie zauważyłem jakis slabszych wlasciwosci enzall po wystygnieciu , rowniez ropuszczam w prawie wrzątku i zaczym zdazy sie wyprac wszystkie fotele to zdazy sie schłodzić(wiadomo im cieplejszy tym lepiej ale tragedii nie bedzie)...byle by nie uzywac go po uplywie 12godz bo traci swoje właściwości ::) jezeli koniecznie caly czas chcesz miec ciepły...to najlepiej miec taki roboczy czajnik do podgrzewania roztworów i w kazdej chwili mozesz miec extra cieply prespray:):) pozdro

 

 

skad teoria ze nie dziala po 12h? wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.