Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze taka ciekawostka i może wskazówka dla następnych - dostałem maila że nie mogą ściągnąć kasy z karty. Wszedłem na ten amazon, wpisałem jeszcze raz numer, sprawdzam wszystko, za chwile znowu mail że coś nie tak...

Okazało się że miałem na karcie ustawiony limit na transakcje internetowe 0.00PLN :D Z tego co pamiętam, kiedyś wogóle nie było opcji transakcji internetowych, a jak wprowadzili to domyślnie ustawili limit 0. Karta Visa Electron w mBanku. Teraz widzę że już ściągnęli 192zł z groszami :ad:

 

Pisałem o tym bodajże strone wcześniej,żeby to sprawdzić przed transakcją,bo miałem tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zakładasz konto. Zamawiasz towar, podczas zamawiania wybierasz "Free Super Saver Delivery" żeby wysyłka była za free, dalej w wyborze sposobu płatności wybierasz kartę i spisujesz z karty dane.

Chyba tak było... albo tą kartę się podawało przy rejestracji? Zobaczysz sam. Wszystko jest bardzo proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Sliverline-Silverstorm kolor niebiesko-zielony z soft-startem (900-3000obr).

Chyba się nie odważę na próbę na swoim aucie. Polerka jest nowa, nieużywana. Wtyczka polska.BP 150mm+tarcza wełniak 150mm. Może, zamiast kupować przez Amazon ktoś chciałby ode mnie?

180zł+przesyłka.

Zamiast rotacyjnej kupię sobie DAS-6.

Kontakt jacek-z@go2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Sliverline-Silverstorm kolor niebiesko-zielony z soft-startem (900-3000obr).

Chyba się nie odważę na próbę na swoim aucie. Polerka jest nowa, nieużywana. Wtyczka polska.BP 150mm+tarcza wełniak 150mm. Może, zamiast kupować przez Amazon ktoś chciałby ode mnie?

180zł+przesyłka.

Zamiast rotacyjnej kupię sobie DAS-6.

Kontakt jacek-z@go2.pl

 

Myślę,że nie warto zmieniać rotacji na DAS bez spróbowania:)

Kup BP 125mm do tego ze 2 pady i spróbuj bo nie jest tak żle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie rację:BP 125+pady+pasty (SSR1 +SSR2) tak, czy owak musiałbym kupić.

Jeśli coś nie wyjdzie -wystawię polerkę na Allegro (choć o polerkach rotacyjnych wszędzie piszą, że jest dla profesjonalistów)

Dzięki za wsparcie.

Czyli mój post o sprzedaży jest nieaktualny...

Mam jakąś starą pokrywę bagażnika ze złomu, jak wreszcie będą do kupienia BP 125-potrenuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zrobić sobie subskrypcję na allegro. Ostatnio kupiłem jedną od firmy, która to sprowadza z UK. Gość co jakiś czas wystawia. Na ostatniej aukcji były dwie, cena 140 zł + 20 zł wysyłka. Aukcja trwała może parę godzin.... Mowa tu o morskiej SilverLine, tej "najlepszej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie widziałem bo bym wziął.To jakiś konretny facet sprzedawał czy różnie ?

 

E:

To chyba te co ostatnio sprzedawal z obrotami 600-3000 są bez stablizacji obrotów ?

 

Też te za 240żł widziałem.Fajny interes jak sam moge za 190 kupić z uk,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest konkretna firma na allegro, która sprzedaje powystawowe sprzęty typowo marki SilverLine. Co jakiś czas wystawia. A myślę nawet, że warto do gościa napisać. Ja kupiłem za 140 zł brutto i jeszcze mi fakturę wystawił :) Z wysyłką wyszło mnie to 160zł. Sprzęt widać, że powystawowy ale stan bdb.

 

Nick na all. sisiak5

Aukcja na której kupiłem: http://allegro.pl/profesjonalna-polerka ... 47360.html

 

Musicie tylko zwrócić uwagę, że czasem gość ma w opisie jaka to dokładnie polerka jest. Z opisu wynika, że morska (900-3000) a na zdjęciu jest niebieska i na odwrót. Pewnie gość przywozi tego kartony i szybko sprzedaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy móglby ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak zamowić ta polerkę z przesyłką za free?

Bo nie widze takiej opcji(dotępna jest tylko na adresy UK)

 

Może przeczytaj temat jeszcze raz,tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-ed, na początku obok kupowanego przedmiotu jest napis "Delivered FREE in the UK with Super Saver Delivery" - pewnie stąd Twój wniosek, że darmowa przesyłka dotyczy tylko UK... ale dalej jak już zamówisz i podasz adres to zobaczysz, że "FREE Super Saver Delivery" jest także do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mutli jeżeli masz odpowiadać w ten sposób to lepiej nie odzywaj się wcale... jakbym znalazł odpowiedź w tym temacie, to bym głupich pytan nie zadawał. Pewnie chodzi Ci o to, ze zadajac takie pytania zasmiecam post, Ty dajac takie odpowiedzi również to robisz więc daruj sobie na przyszłość.

 

A Tobie kolego adamus dziękuje za odpowiedź;).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mutli jeżeli masz odpowiadać w ten sposób to lepiej nie odzywaj się wcale... jakbym znalazł odpowiedź w tym temacie, to bym głupich pytan nie zadawał. Pewnie chodzi Ci o to, ze zadajac takie pytania zasmiecam post, Ty dajac takie odpowiedzi również to robisz więc daruj sobie na przyszłość.

 

A Tobie kolego adamus dziękuje za odpowiedź;).

Pozdrawiam

 

Po pierwsze Muti po drugie stronę wcześniej masz odpowiedż jak zamówić i co zrobić,żeby było za free,dalej twierdzisz,że zaśmiecam?

 

Zakładasz konto. Zamawiasz towar, podczas zamawiania wybierasz "Free Super Saver Delivery" żeby wysyłka była za free, dalej w wyborze sposobu płatności wybierasz kartę i spisujesz z karty dane.

Chyba tak było... albo tą kartę się podawało przy rejestracji? Zobaczysz sam. Wszystko jest bardzo proste.

 

Proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dalej tak uważam, przeczytaj najpierw moje pytanie jeszcze raz. Free super saver delivery było dostępne cały czas jednak chodziło mi o to, że zniknęła opcja Free super saver delivery TO POLAND i zostało samo Free Super saver delivery(UK adress only).

 

Więc po pierwsze nie tego dotyczyło pytanie a po drugie, mogłeś napisać to jednym wątku jeśli chciałeś pomóc, a jeśli chciałeś tylko "przykozaczyć" :), żebym przeczytał jeszcze raz temat to nie widze sensu Twojej odpowiedzi w ogóle ani dalszej dyskusji z Tobą bo robi się niepotrzebny OF.

 

Mam jeszcze pytanie, jak długo czekaliście na potwierdzenie złożenia zamówienia do momentu pobrania kasy z karty? u mnie minęły już 24h i dostałem jedynie potwierdzenie że zamówiłem towar jednakże status jest jeszcze na "Not yet dispatched"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-ed jeśli posiadasz niebieską kartę PKO Expres, to nie pobiorą Ci kasy z konta, bo ta karta takich płatności nie obsługuje,ale potwierdzenie przyjęcia zamówienia powinno przyjść tyle tylko,że później trzeba i tak anulować zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.