Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no to dupa nie mam karty kredytowej a mam karte debetowa;/ i nie zamowie z amazona polerki ;/

konto mam w ing a wyrobienie kary przedplacowej czy cos kosztuje 20 zl;/

mial ktos taki problem czy nie ??

 

Już pisałem,że KAŻDĄ kartą można płacić!! Ja płaciłem zwykła debetową z płaskimi cyframi do zwykłego rachunku w PLN i bez problemu!!

 

Sprawdzajcie w internecie na swoim koncie czy nie macie ustawione limitu na transakcje internetowe na karcie,bo wtedy nie będą mogli ściagnąć kasy!

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedł e-mail na pocztę z dokładnym opisem zamówienia i wyszło im 40 funtów maszyna i wysyłka a 9 funtów vat razem 49funtów

 

Nie wiem jak ty to zrobiłeś,ale mi nic nie doliczyli i zapłaciłem 40GBP i nie wiecej...a może nie wybrałeś super save delivery??

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

art'ek, Tez miałem z tym problem, w ing jest oddzielna karta do placenia przez net, podobno byla darmowa jakas ze sloneczkiem ale akurat tydzien temu skonczyla sie promocja czy cos, wyrabiasz wirtualna karte przelewasz na nia kase i za 5 minut placisz za zakupy.

krzysztof, mi naliczyli 41GBP tyle mam w mailu od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamawiał ktoś może z amazona.uk i dokonał płatności kartą debetową PKO BP (PKO Exspres)?? Zamówiłem polerkę i otrzymałem informacje,że jest problem z pobraniem należności z konta. Zadzwoniłem na infolinie PKO BP,ale tam zostałem poinformowany,że przy użyciu obecnej karty nie mogę dokonywać takich płatności (nie posiada ona takiej opcji) i że muszę mieć minimum błękitną kartę kredytową :lol: i teraz nie wiem czy coś błędnie podałem przy zamówieniu czy może bank po prostu dziadowski :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione :) Dzieki Mazder za podpowiedź. Myślałem, że to złom w stylu Euroteca.

Żeby była darmowa przesyłka trzeba tam zaznaczyć podczas składania zamówienia

"Free Super Saver Delivery". Czas dostawy taki sam jak przesyłka płatna (od 3 do 10dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) A można wpisywać polskie litery? Przykładowo Łódź czy Lodz? :)

 

-----------------------

Po wpisaniu Łódź, na następnej stronie adres był napisany kodem da Vinci :D więc zmieniłem żeby było bez polskich liter - kod pocztowy pomoże kurierstwu zgadnąć co znaczy Lodz.

 

Jeszcze taka ciekawostka i może wskazówka dla następnych - dostałem maila że nie mogą ściągnąć kasy z karty. Wszedłem na ten amazon, wpisałem jeszcze raz numer, sprawdzam wszystko, za chwile znowu mail że coś nie tak...

Okazało się że miałem na karcie ustawiony limit na transakcje internetowe 0.00PLN :D Z tego co pamiętam, kiedyś wogóle nie było opcji transakcji internetowych, a jak wprowadzili to domyślnie ustawili limit 0. Karta Visa Electron w mBanku. Teraz widzę że już ściągnęli 192zł z groszami :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.