Jump to content

Nowe BMW serii 6 Convertible

SwissvaxDetail
 Share

Recommended Posts

Witamy

Poniżej prezentujemy proces przygotowania nowego auta BMW serii 6 do pokazu premierowego. Auto zostało gruntownie oczyszczone i odświeżone zaś w celu usunięcia delikatnych defektów lakierniczych, zastosowaliśmy jednostopniową korektę przy użyciu Swissvax Cleaner Fluid Proffesional na wykończeniowym padze (gloss) również od swissvax-a.

Zapraszamy do relacji

01.jpg

Przed nami wsiadał tu cały zarząd BMW Polska, więc dywaniki nadawały się do porządnego prania

02.jpg

03.jpg

Jak widać na zdjęciu, wnętrze było intensywnie eksploatowane/„zwiedzane”

04.jpg

05.jpg

06.jpg

Wosk Wood Polish nakładany w celu uzyskania wysokiego połysku i ochrony

06a.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

Swissvax Pneu w wersji matt nakładany w celu uzyskania matowego wyglądu opon

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

Nasz konkursowy wosk Swissvax Concorso™ sprawdził się idealnie w tym zadaniu

16.jpg

16a.jpg

17.jpg

18.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

• Administrator

To przetłocznie na przednim zderzaku,wygląda jakby ktoś nie wyhamował przed ścianą. Tył za to ok, dużo lepszy niż w poprzedniku :idea: No a praca jak zwykle na najwyższym poziomie :)

Faktycznie brzydka jest ta bmw,robią juz te auta na sztuke aby tylko wyszedł nowy model i aby na tym zarobic.Praca profi na wysokim poziomie ale ogólnie jak dla mnie takie projekty sa troche nudne .Projekty ze starszymi autami są duzo bardziej ciekawe :-]

przecież ten samochód ma kilka miesięcy

Samochód ma raczej kilkanaście dni-góra miesiąc. Dopiero jakiś miesiąc temu ten model oficjalnie został zaprezentowany niektórym polskim pracownikom sieci dealerskiej na szkoleniu w Monachium, także możliwe, że skóra z tego powodu ma taki a nie inny stan bo być może jest to jedna z demówek. A ten egzemplarz "za kilka chwil" będzie służył jako auto testowe dla polskich dziennikarzy motoryzacyjnych-niełatwy będzie jego żywot.

P.s. na żywo wygląda sto razy lepiej niż na zdjęciach

P.s. praca jak zawsze wykonana z bardzo dużą starannością :)

zdziwił mnie tylko stan skóry, przecież ten samochód ma kilka miesięcy :o , ale o nie swoje się nie dba...

Tu się mylisz

Samochód ma raczej kilkanaście dni-góra miesiąc......

Masz rację

SV pneu jak długo się utrzymuje na dobrze wyczyszczonej oponie?

Hmmm ciężko powiedzieć, nigdy nie zwracam uwagi na trwałość takich preparatów ponieważ przy każdym myciu robię nową aplikację - czyli co tydzień, a opony w aucie wyglądają zawsze jak jak nowe. Podam krótki przykład: Zaaplikowałem środek na plastikowy zderzak vw caddy, po miesiącu efekt odpychania wody był lepszy niż na nawoskowanej masce! Dodatkowym atutem jest wytrzymałość na chemie typu aktywna piana itp.

Podsumowując: nie znam lepszego produktu do opon na rynku, nie znam osoby która wydała złą opinię na jego temat, jak dla mnie produkt bez wad!

SV pneu jak długo się utrzymuje na dobrze wyczyszczonej oponie? nigdy nie stosowałem a bym sobie chętnie zakupił :o

profi job :good:

Dosyć długo w zależności od czynników atmosferycznych.

Używam regularnie i potrafi wytrzymywać nawet miesiąc. :-]

SV pneu jak długo się utrzymuje na dobrze wyczyszczonej oponie? nigdy nie stosowałem a bym sobie chętnie zakupił

u mnie 3 warstwy siedziały po 8TKM zrobionych w 3 tygodnie, łącznie ze śniegiem. daje radę, jedyne co gra w tej lidze to z tyre, choć jest znacznie droższy... pneu ma za to mega zapach.

Projekt kapitalny, auto też. Poprzednik mi się średnio podobał, natomiast ten jest super!

Ja również mam zamiar kupić Pneu na wiosnę. Nie wiem tylko czy lepiej matowy czy błyszczący... Może ma ktoś jakieś zdjęcia robione w podobnych warunkach z błyszczącym i matowym żeby porównać? :P

Na początku - ale brzydal, feee, przód to mi sie w ogóle nie podoba 8-) , a po kilku miesiącach - łaał ale bryka, w rzeczywistości nawet dobrze wygląda :shock:
Cos w tym jest, podobnie bylo np z pierwszym focusem, trudno bylo sie przyzwyczaic do tak nowatorskiego wygladu. Z czasem inne auta zaczely wygladac przy focusie przestarzale. No ale jak na razie pomysl z zdezakiem przypomina chomika ktory zrobil sobie zapasy w policzkach :)

• 5 weeks later...