Skocz do zawartości

Potrkatowałem wytartą kierownicę K2 i guma odłazi


Gość Zapek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyściłem jakiś miesiąc temu cały kokpit mleczkiem do kokpitów K2 Polo Protectant i niepotrzebnie potraktowałem nim też kierownicę. Jest to kierownica od BMW M5 e34, troche lat już ma, wiec gdzieniegdzie wytarła sie juz do gumy. Jakiś tydzień po czyszczeniu zaczęła ta guma odłazić, klejąc się i rolując, potem samoistnie problem ustał - myślałem ze może co miało odpaść odpadło i będzie spokój. Niestety teraz co jakiś czas (często przy zmianie pogody) problem powraca. Da się to jakoś uratować?

 

Pozdrawiam, Zapek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapek, możesz spróbować zgłosić problem do K2, to spora firma może nie zaryzykują kompromitacji i pokryją koszta nowej kierownicy, jako ich dytrybutor mogę zasięgnąć języka u przedstawiciela firmy w moim rejonie, z własnego doświadczenia znam kilka przykładów jak rozlany zapach z wiodącej na polskim rynku firmy stopił deskę np w nowym A6, w ciągu tygodnia w aucie jeździła już nowa.Jest to jakaś droga, osobiście nigdy nie miałem na ten produkt reklamacji ale może się przecież zdażyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z własnego doświadczenia znam kilka przykładów jak rozlany zapach z wiodącej na polskim rynku firmy stopił deskę np w nowym A6, w ciągu tygodnia w aucie jeździła już nowa.

 

Mi też się to przydarzyło (zapach Dr Marcus, czy jakoś tak) - myślisz, że jest sens to zgłaszać ?

moja zonka wlasnie tym samym zapachem(dr marcus) zalatwiła sobie deske-pulpit od klimy(mimo moich prosb aby nie kupowała tego szajsu)-,zawiesila zapach na wylocie powietrza i niestety wyciekl plyn który odparzył plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie jakieś usterki czy zniszczenia spowodowane przez produkty dr.marcus nawet się nie zastanawiajcie tylko reklamujcie, zalatwiaja wszystko sprawnie i bardzo szybko, jeszcze nie slyszalem zeby byla odmowa o ile tylko uszkodzenie nie powstalo w wyniku nie zastosowania sie do instrukcji zamieszczonej na opakowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie odłażenia gumy/skóry z kierownicy to czytałem kiedyś o podobnym przypadku - także w BMW tylko w e46 - po zastosowaniu środka do skór na kierownice zaczeły dziać się właśnie takie cyrki :shock:

 

 

a wszelkiego rodzaju "zapachy" do aut czy to w formie płynnej czy w postaci zawieszek, drzewek itp. NIE MOGĄ stykać się z żadnym elementem wnętrza samochodu - zresztą producenci ostrzegają przed tym pisząc na opakowaniu (wyjątkiem są oczywiście dedykowane "perfumy" samochodowe w spray'u etc.). Niedawno w gazecie motoryzacyjnej widziałem zdjęcia zniszczonej deski, która właśnie miała kontakt z popularnym "zapachem do auta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.