Jump to content

Swissvax (nowości, pytania, zamówienia)

SwissvaxDetail

Recommended Posts

Szanowni Forumowicze,

niniejszym chcielibyśmy poinformować, iż po ponad rocznej pracy, zaangażowania oraz włożonej energii postanowiliśmy stworzyć stronę www.swissvax-detailing.pl poświeconą pielęgnacji aut. Znajdziecie na niej nasze relacje zdjęciowe i video z wykonanych prac detailingowych jak również poznacie naszą pasję jaką jest auto detailing.

Przy okazji chcielibyśmy Was poinformować, iż od dnia dzisiejszego 13.12.2010 został uruchomiony sklep Swissvax on-line www.sklep.swissvax-detailing.pl do którego serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy

Zespół Swissvax Detailing

Sprzedaż detaliczna, sklep i usługi

tel.kom. +48 608 289 700

www.swissvax-detailing.pl

biuro@swissvax-detailing.pl

Sklep on-line

www.sklep.swissvax-detailing.pl - zapraszamy do naszego sklepu

5244361128474a1fcc3bb.jpg

• Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Master

Extra !!! Gratulacje - nareszcie sklep no i fajnie, że promocja !!! :good:

Zdążyłem się już zarejestrować. Wybieram towary, a tu..... akurat brak tego na czy mi najbardziej zależało. :(

Mam więc od razu pytanie: Kiedy będzie dostępny Concorso :?:

Kurcze powiem wam Panowie, że strona jest niesamowita i warto było na nią poczekać.. jest prawie tak samo dobra jak wasze prace ;)

Co do projektów, to oczywiście same superlatywy, ale! białego Forda Focus RS mam na tapecie, pewnie prosto od Was pojechał do AdrenalinaMotrosport na sesje zdjęciową :) Nawet jak oglądałem sesje mówię kurcze widze że jakiś detalingowiec ma tą furke, a tu to Wasza sprawka! :)

Po 2 to ostatnio podczas padającego śniegu i pluchy na dworze pod moją pracą staną ten czarny Nissan GTR.. już trosze przybrudzony ale spod syfu bił dosłownie z niego błysk!

Fajnie takie coś zobaczyć, pośród setek brudnych aut.. niestety ja też jeżdżę brudas :( brak miejsca gdzie można na spokojnie umyć i nawoskować swoje autko :(

Pozdrawiam Was!

Sądząc po ankiecie na stronce, najwięcej odwiedzających jest chyba z forum :)

Na pytanie:

Jak czesto woskujesz samochód?

Jak na razie odpowiedziało:

4 osoby; 1-3 razy do roku

8 osób; co miesiąc

Czyli nie jest żle.

Co ciekawe jeden ankietowany odpowiedział że NIGDY (o zgrozo).

Przyznawać się który? :lol:

Stronka i sklep super - najwyższa pora, szoda że w zimie ale zawsze ;)

P.S.

Helikopter przebija wszystko, mógłby być nawet na stronie głównej.

Strona bardzo ładna, galeria prac też. Jedyne co mnie "drażni" to opisy w Galerii.

90% aut ma opis typu "Auto przeszło kompletny treatment...".

Tylko jeden opis jest typu "W tym aucie zastosowaliśmy renowację powłoki lakierniczej i czyszczenie tapcerki skórzanej"

Rozumiem że angielskie słowa brzmią i wyglądają bardziej profesjonalnie, dodają jakiejś "magii" ale wydaje mi się że język polski jest na tyle bogaty w słownictwo że śmiało można robić opisy w naszym ojczystym języku.

Jak to mawiał pewien Mistrz: "Polacy nie gęsi..."

Mam więc od razu pytanie: Kiedy będzie dostępny Concorso :?:

Wszystkie brakujące produkty będą dostępne po nowym roku zaś jeśli ktoś chciałby kupić produkt, którego nie ma na dzień dzisiejszy to proszę o zamówienie na email biuro@swissvax-detailing.pl do 23.12.2010, dla tych osób zapewniamy rabat świąteczny 15%

Czy jest możliwość zakupu testerów wosków? Standardowo opakowania mają po 200 ml a w zestawie zauważyłem, że istnieją też po 50 ml?

Niestety ale producent nie ma w sprzedaży pojemności mniejszych niż 200ml w oddzielnych pozycjach. Pozostaje tylko zestaw.

Jedyne co mnie "drażni" to opisy w Galerii

Uwagi mile widziane :good:

W zestawie Starter Kit http://sklep.swissvax-det...tarter-kit.html

jakie woski mamy do wyboru? Rozumiem, że pojemność 50 ml...

Do zestawu dobierasz dowolny wosk o pojemności 200 ml , woski 50ml (do aut) dostępne są tylko w zestawie Discovery Kit

chętnie bym zamówił wosk i cleaner ale mam wątpliwości jak zniosą podróż w mocno ujemnych temperaturach,

bo na pewno kurier nie będzie się tym przejmował

Bez obaw ;) mamy sprawdzony system pakowania i wysyłki, z resztą to nie pierwsza nasza zima, w której wysyłaliśmy paczki.

SwissvaxDetail, czyli jak to jest z ceną? 204zł + cena wosku 200ml? jeśli 204 za całość to biorę :P

Niestety nie ;) zestaw 204 zł + dowolny wosk za dopłatą