Skocz do zawartości

Zmiany i nowości 2011 na Forum


CleanerFreak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przygotowujemy parę zmian w 2011 na Forum.

Będziemy Was systematycznie tutaj o tym informować.

 

Jedną z nowości będzie miesięczny Konkurs relacji POKAŻ SWÓJ BLASK .

 

Cieszy nas fakt, iż większość firm promujących się tutaj na forum wyraziło chęć czynnego brania udziału w sponsorowaniu nagród na najlepsze relacje, za co już teraz dziękujemy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Nowością będzie również stworzenie indywidualnego działu z logo dla firm które będą chciały się promować na forum (podobnie jak na DW ).

W dziale tym, sprzedawca będzie mógł we własnym zakresie pisać o nowościach, promocjach i odpowiadać na pytania dotyczące tych produktów, natomiast firmy detailing -owe będą mogły przedstawiać swoje prace i odpowiadać na zadawane pytania dotyczące tych prac i zastosowanych produktów.

 

Zmiany te mają na celu usystematyzować formę promocji sprzedaży (która na forum już istnieje) jak również ułatwić poruszania się na forum i ułatwienia wyszukiwania oraz powrotu do tematów o danym produkcie – zwłaszcza dla nowicjuszy na forum.

 

Miło mi poinformować, iż do pierwszych trzech firm które wyraziło chęć współpracy i spełniły wszystkie kryteria oraz warunki nowej formy współpracy z Forum należą:

 

SHOWCARSHINE

 

LEDERZENTRUM

 

SWISSVAX-DETAILING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Prace nad nowym wyglądem forum dobiegają do końca, więc chciałbym przedstawić Oficjalnych Partnerów Forum, którzy wyrazili chęć współpracy i spełniły wszystkie kryteria oraz warunki nowej formy współpracy z Forum :good: .

 

Oficjalni Partnerzy Forum:

 

4NANO

 

All4Auto

 

ANMAR

 

AUTOFANATIC

 

AUTOGLOSS.pl

 

CAR CLINIQUE

 

Car-Spa

 

Detailer.pl

 

Detailing Auto

 

EXCEDE

 

Gliptone

 

KANAR CUSTOMS

 

Klakiernik

 

Lederzentrum

 

MrCleaner

 

POLISHANGEL

 

RISE AND SHINE

 

SHOWCARSHINE

 

Sklep OSC

 

Shining Car

 

SWISSVAX DETAILING

 

Wax Paradise

 

 

Nie zdziwcie :shock: się proszę, jak pewnego dnia kolory forum będą troszkę inne – login i hasło pozostaje ten sam ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Miło nam poinformować, iż jutro w ciągu dnia nastąpią zmiany optyczne na forum. 8-)

Część „PORTAL” będzie prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia ukończona.

 

Gdyby jutro nastąpiły problemy na forum lub całkiem zniknęło, podam adres firmy odpowiedzialnej za to:

http://www.suchowskimedia.pl

 

- zasypiemy ich mailami :D .

Ale i za pozytywne słowa nic przeciwko mieć nie będą – wbrew pozorom Panowie z Firmy Suchowski Media włożyli dużo pracy :ad: w przeróbki forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, śmiem przypuszczać że to wersja beta, w ciągłej modyfikacji. Puki co szału nie robi.

 

Teraz zauważyłem, iż zniknął napis "Nieprzeczytany post" co nieco utrudnia czytanie. Mam nadzieje, że ta uwaga nie rozejdzie sie po kościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz zauważyłem, iż zniknął napis "Nieprzeczytany post" co nieco utrudnia czytanie. Mam nadzieje, że ta uwaga nie rozejdzie sie po kościach.
Nadal jest - nie zniknął 8-)

 

 

Mam pytanie, jaka jest roznica pomiedzy Obrazek a Obrazek ? Chodzi o ilosc postow w temacie?
Temat z poniżej lub powyżej 50 postów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Nadal jest - nie zniknął

A gdzie on (Nieprzeczytany post) jest jeśli wolno zapytać? Ja pewnie jestem ślepy, ale nie mogę go dostrzec.

U góry, po prawej stronie obok ZOBACZ POSTY OD OSTATNIEJ WIZYTY.

Jeżeli nie widzisz, to kliknij po lewej stronie u góry na pasku FORUM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
U góry, po prawej stronie obok ZOBACZ POSTY OD OSTATNIEJ WIZYTY

No tak, zgadza się, ale ..., jak zwykle jest jakieś ale. Mnie chodzi o oznaczenie nieczytanego postu, które widniało na danym poście w momencie wyświetlonego wątku. Czyli np. tak jak w tym temacie, Ty odpowiedziałeś, otwieram wątek, posty ustawiają się na ostatnich nieprzeczytanych, ale te nie przeczytane nie są w żaden sposób oznaczone. A było to wg. mojej opinii bardzo pomocne. Jeśli już nie będzie to szkoda, pewnie trzeba się będzie jakoś przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.