Skocz do zawartości

Szczotka do nakrętek jak i wnęk na nie.


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo, gdzies tam przegladajac natrafilem na bardzo faje urzadzeni do mycia nkretek i wnek nakretek w felgach, zawsze mam z tym problem bo pedzelkiem trudno jest te miejsca wyczyszcic, miekki nie daje rady, twardych nie uzywam ;)

 

Recessed Wheel Lug Nut Cleaning & Polishing Brush

 

autogeek_2136_54669553

lug-nut-brush1.jpg

lug-nut-brush2.jpg

lug-nut-brush3.jpg

lugnutbrush-kit200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojecia nie mam jak z wytrzymaloscia, mysle ze nie ma tragedi bo w koncu czemu niby bardzo szybko mialby sie psuc?Chyba ze jakies mocno skorodowane sruby bedziemy czyscili. U mnie neistety ze wzgledu na to ze mam dlugie nakretki to konkretne urzadzenie nie zda egzaminu. Przy pielegnacji auta przed zima (tak tak wiem ze juz przyszla ale mi jeszcze nie przyszly kosmetyki) postaram sie zrobic cos podobnego z tym ze gabke zastapie paskami z mikrofubry. Nie jest to skomplikowane wiec powinno sie udac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanko, czy orientuje się ktoś czy można dostać to w którymś sklepie na terenie PL czy UK? Bo na stronie tego sklepu jest napisane ,że przy międzynarodowych wysyłkach zamówienie min. 100$ i pewnie gdzieś drugie tyle za samą przesyłkę porównując z cennikiem wysyłki chociażby do Kanady :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadżet fajny, ale czy aż tak potrzebny? Przecież do takich miejsc da się dojść pędzelkiem, a jak się uprzeć to można samemu coś takiego zrobić: plastikowa rurka, powycinać "zęby" na to włożyć powycinaną gąbkę... Pytanie czy ma dziać czy działać i wyglądać na półce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadżet fajny, ale czy aż tak potrzebny? Przecież do takich miejsc da się dojść pędzelkiem, a jak się uprzeć to można samemu coś takiego zrobić: plastikowa rurka, powycinać "zęby" na to włożyć powycinaną gąbkę... Pytanie czy ma dziać czy działać i wyglądać na półce :D

 

Powiem szczerze ze u mnie jest problem z dojsciem pendzelkiem, zawsze mi cos tam zostanie brudu i troche czasu schodzi zeby to doczyscic. A to ze mozna zrobic takie urzadzenie samemu to tylko jego plus, wstawilem to po to zeby uwswiadomic istnienie czegos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

a ja mam na to złoty środek Daerg Chemica New Lega - nakładzasz zwykłym spryskiwaczem możesz pośmigać pędzelkiem a potem woda z karszera albo para. działa widziałem, sprawdziłem, macałem i wąchałem. Poza tym co tam śruby cała felga jest wypieszczona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz pośmigać pędzelkiem

 

I własnie o to chodzi że pędzelkiem nie w każdym zakamrku da sie pośmigać...a nawet jak sie da to nie zawsze jest odpowiednia siła aby wzruszyć burd.

A co do chemii to oprócz New Lega ( absolutnie nic nie mam do tej firmy) jest równiez inna na rynku która równiez działa wyśmienicie.

 

Ja bym był zaintersowany takim właśnie gadzetem, gdyż lubie posiadać takie dedykowane gadżety ( nie tylko w detailingu..ale ogólnie) w skrócie to ujmując jestem "Gadżetowcem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.