Skocz do zawartości

Wszystko o polerkach w kategoriach cenowych!


Lucas_UK

Czy temat ten uważasz za przydatny?  

484 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Odnowie temat.

Szukam polerki ale ma być jako pierwsza czyli musi mało kosztować :/

Wiem, że w pracy bardzo ważną funkcją jest stabilizacja obrotów. Chcę kupić sprzęt, który kręci od 600obr/min. Co kupić? Albo co i gdzie bo w tym temacie dopiero raczkuje :)

Aha i chcę polerkę rotacyjną a tania to do ok 200-300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnowie temat.

Szukam polerki ale ma być jako pierwsza czyli musi mało kosztować :/

Wiem, że w pracy bardzo ważną funkcją jest stabilizacja obrotów. Chcę kupić sprzęt, który kręci od 600obr/min. Co kupić? Albo co i gdzie bo w tym temacie dopiero raczkuje :)

Aha i chcę polerkę rotacyjną a tania to do ok 200-300zł.

 

Odpowiedź masz w pierwszym poście tego wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgan, czytałem cały temat ale jak wiadomo przez kilka miesięcy może pojawić się nowy produkt stąd odgrzewanie kotleta :)

 

od 600 obrotów do 300 pln chyba nic nie znajdziesz, jak dorzucisz 200 pln to masz Sparky PMB 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać Sim'a za <300zł ?
jakiś tydzień temu kilka osób z forum kupiło na allegro za 150 zł ;)

 

Z tego co wiem (jak przed chwilą sprawdziłem było to info właśnie od Morgana :-] ) to była raczej jednorazowa akcja :( więc dla tych co ją przegapili nie ma już znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, zaczynam swoją przygodę z detalingiem i zastanawiam się nad wyborem maszyny polerskiej, z tego co poczytałem troszkę, to w grę wchodzą takie produkty:

 

- Flex 3401

- Flex 3403

- Makita 9227CB

- Meguiar's G220EUV2

 

Którą z nich najbardziej polecacie? Chętnie usłyszę też sugestie innych maszyn.

Zaznaczam, że ta maszyna ma mi służyć na dłużej, nie tylko do nauki :)

 

Co do ceny to tak jak widzicie okolice do 1600zł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jeszcze tego nie doczytałem więc zapytam jaki jest ten rabat forumowy i czym generalnie różni się/jest lepsza od np Flex 3401?

 

 

odnośnie rabatów poczytaj w dziale partnerzy handlowi - sksklep Detailer pl. Różnica między tymi polerkami zasadnicza - 3401 - mimośrodowa, 14-2 150 - rotacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić Meg'sa G220 ale muszę czekać co najmniej 4 tyg ;/ wiec chyba w pon zamawiam FLEX'a 3401, nie ma być to maszyna na własny użytek, czyli na jedno auto :) mam na czym ćwiczyć, stary polonez w krzakach i kilka aut w firmie wiec myślę, ze nie będzie tak źle :) Sadze, że przez te 4 tyg już czegoś się nauczę. Szkoda tylko, że flex to 2x cena G220 ale cóż, myślę, że flex to bardziej przyszłościowa maszyna, przynajmniej z tego co się próbuje zorientować od jakiegoś czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem podobny dylemat odnośnie jaką maszynę wybrać na szczęście ktoś mnie pokierował i polecił zakup makity, a już miałem wybrać flexa. Pracowałem flexem dobra maszyna ale zdecydowanie wolę polerki rotacyjne.

 

[ Dodano: 8 Kwiecień 2011, 14:58 ]

Witam, zaczynam swoją przygodę z detalingiem i zastanawiam się nad wyborem maszyny polerskiej, z tego co poczytałem troszkę, to w grę wchodzą takie produkty:

 

- Flex 3401

- Flex 3403

- Makita 9227CB

- Meguiar's G220EUV2

 

Którą z nich najbardziej polecacie? Chętnie usłyszę też sugestie innych maszyn.

Zaznaczam, że ta maszyna ma mi służyć na dłużej, nie tylko do nauki :)

 

Co do ceny to tak jak widzicie okolice do 1600zł

 

Pozdrawiam

makita albo festool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam zamiar kupić dobrą maszynę polerską, ale jak zwykle pojawia się wiele pytań.

 

Będzie to moja pierwsza maszyna, nigdy z polerką mechaniczną nie miałem do czynienia. Pieniądze jakie chciałbym wydać to ok. 400- 500zł, bo z tego co czytam to za tą kasę można już kupić coś dobrego.

 

Spędziłem sporo czasu na przeglądaniu forum i dylemat jest coraz większy :idea:

Dual Action, czy rotacyjna- oto jest pytanie!

Z jednej strony piszecie, że DA lepiej brać na początek ponieważ nie da się nim nic uszkodzić i zrobi się nią wszystko tak dobrze jak rotacją, tylko 30-40% dłużej. Łatwo także nakładać nimi cleanery, sealanty, itp. Z drugiej strony zwolennicy rotacyjnej piszą, że nie ma się co rotacji obawiać, wystarczy tylko chwilę poćwiczyć i rozsądnie użytkować trzymając się niższych obrotów. Praca idzie szybciej i łatwiej.

Jak wspomniałem, chcę wydać około 500zł. Ma to być dobra maszyna, z którą nie będę latał co trochę do serwisu i która nie rozpadnie mi się w rękach z powodu tandetnego wykonania. Moją uwagę przykuwają modele takie jak:

- Kestrel SIM 180,

- Kestrel Das-6 PRO Power +,

- Sparky PMB 1200 CE,

Czy dobrze kombinuję? Te polerki są godne polecenia? Może jest jeszcze jakiś inny model, który bije w/w na głowę? Czy wszystkie z nich mają stabilizację obrotów, bo to jest podobno niezbędne? No i rozstrzygnijmy ten odwieczny spór- wybrać rotację, czy DA? Liczę na jasne, rzeczowe rozwiązanie mojego problemu, które nie pozostawi już żadnych wątpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak w temacie ;) mam na zakup ~700zł, chcę aby to było coś w miarę porządnego. Widzę że na forum do 500zł często poleca się kestrla i sparkiego z którym pracowałem kilka dni i szczerze powiem nie zachwyca. Nie sądzę aby das-6 był lepszy. Dokładam więc jeszcze 200zł i chciałbym kupić coś o klasę wyższego. proszę o doradzenie jakiejś maszyny lub o podesłanie jakichś przydatnych linków bo szczerze powiem ale w tym przedziale cenowym nie znalazłem żadnych konkretów na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.