Skocz do zawartości

Odśnieżanie auta - jak najbezpieczniej dla lakieru?


Camel-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

lz, ja używam tylko tego odmrażacza, jest superowy :good::good::good:

 

Radzi sobie przy temperaturach bardzo niskich temperaturach (-15st. i mniej)?

Masz porównanie do innych środków tego typu?

 

Radzi bez problemu, ostatniej zimy -20'C i dawał radę super gdzie skrobaczki wysiadały :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do murski to po zeszłej zimie mam porysowaną szybe, nie wiem czy mi sie w którymś miejscu zrobiło mikrozagięcie czy co ale radze uważać w trakcie skrobania.

 

Co do murskiej to potwierdzam rysuję szyby i to strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lz, ja używam tylko tego odmrażacza, jest superowy :good::good::good:

 

Radzi sobie przy temperaturach bardzo niskich temperaturach (-15st. i mniej)?

Masz porównanie do innych środków tego typu?

 

Ja używałem do tej pory odmrażacza Sonaxa i dawał radę nawet przy blisko 30 i kosztuje chyba coś niewiele ponad 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem do tej pory odmrażacza Sonaxa i dawał radę nawet przy blisko 30 i kosztuje chyba coś niewiele ponad 10zł

 

Z tym Sonaxem to jakaś dziwna sprawa jest. Przeglądałem opinie na Forum i są skrajnie różne :idea:

Jedni bardzo chwalą inni narzekają :o

Chyba się jednak skuszę na 1z ale jak w jakimś markecie spotkam Sonaxa to wrzucę do koszyka i porównam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem z nim "pierwszy raz". Wszystko spoko, coś tam puszczało, ale że mam świeżego RainXa na wszystkich szybach to miałem pozamarzane krople i odmrażacz tu wiele nie dał :mrgreen: . Chyba poczeka na padnięcie NW, bo trochę się te dwa patenty gryzą jak na razie. Albo na mniejsze kropeleczki.

 

Btw. na ile starcza taki odmrażacz? Mam wrażenie że zużyłem dużo jak na jeden raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przy -3C przetestowałem odmrażacz Nigrina. Niestety poprzednia wersja (przestał w piwnicy rok) więc atomizer non stop się odkręcał, ale do wyboru 2 sposoby aplikacji: mgiełka i strumień...

 

Preparat przy takiej temperaturze działał bardzo szybko, generalnie mogę polecić. Zobaczymy jak będzie z niższymi temperaturami...

 

Poniżej już nowa, zmodyfikowana butelka, która nie powinna się odkręcać. Mojej nie znalazłem

73982.jpg

 

PS. Swoją drogą zastanawiam się jak on wpływa na trwałość wosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak robię jak mówisz. Chwale sobie płyn psikpsik :D Kto wymyslił taką nazwe?

Płyn niezły.Wlewam do zbiornika.częśc daję do butelki po płynie do szyb z atomizerem,dodaje jeszcze do tego kilka kropelek gliceryny aptecznej i działa. Zakładając oczywiście ,że jednocześnie włączasz nadmuch na szyby. Robie tak i chwale sobie bo mam pretekst do wypalenia spokojnie porannej fajki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.