Skocz do zawartości

[Warszawa] Propozycja spotkania regionalnego


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 567
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator
Przy następnych odwiedzinach znowu coś przywiozę

Daj znać to się złożymy bo jak znowu przywieziesz próbkę to jeszcze pomyślą, że jesteśmy skąpi :lol:

Przy tak drogim kosmetyku jakim jest Plak, może byś się rozejrzał za sklepem sprzedającym na raty? :shock::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja niestety nie dotarłem. Wracając z pracy około godziny 19 jadać ulicą Szyskową która dalej zamienia się w Środkową czy przy Jutrzenki wpadłem w dziure. I dalsza jazda nie była możliwa. Uszkodzenia przebita opona najprawdopodobnie felga krzywa i wymiana wachacza oraz końcówka drążka. Chciałem bardzo dojechać ale widać pech 1 km od miejsca spotu zdrzarzyła się taka sytuacja nie miła :(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wszystko na złość telefon padła bateria benzyny brakowało już mocna rezerwa się świeciła i tak wszystko więc mogłem jechać dopiero po 23 w domu byłem 24 więc cały wieczór zmarnowany a miało być tak pięknie ehhh

P.S za naprawę można bybyło napewno kilka kosmetyków dobrych kupić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W pewien zimowy wieczór postanowiliśmy zorganizować warszawskie spotkanie forumowiczów. Mimo dużego mrozu i obficie padającego śniegu przybyła skromna lecz wesoła grupka entuzjastów detailingu.

 

01.jpg

 

 

 

 

 

Jak to zwykle bywa na spotkaniach, forumowicze dobrali się do oglądania i fotografowania aut czekających na odbiór przez klienta. Największym zainteresowaniem cieszył się Aston Martin DB9 i Bugatti EB 110.

 

02.jpg

 

 

 

 

 

Niespodziewanie odwiedził nas użytkownik MetalMagnes, który przyjechał z Łodzi swoim Audi A8. Kilka chwil później forumowicze zostawili auta z cyklu „Dream Cars” i przeszli do oglądania Audi. Po krótkich oględzinach specjalistów i reszty użytkowników, padło jasne stwierdzenie! Auto musi zostać oficjalnie nawoskowane dwoma najlepszymi woskami na świecie czyli Swissvax Divine i Zymöl Royale.

 

03.jpg

 

 

 

 

 

Gościem specjalnym spotkania był Adam Małysz, który jak się okazało jest miłośnikiem Audi (dostał chyba kilka za darmo), więc nie odpuścił sobie ceremonii woskowania.

 

04.jpg

 

 

 

 

 

Po szybkim umyciu i przygotowaniu powierzchni przystąpiliśmy do nakładania wosków. Chęć do pracy była ogromna ponieważ każdy chciał mieć zaszczyt posmarować auto takimi woskami jak Swisvax Divine i Zymöl Royale.

 

05.jpg

 

 

 

 

 

Odczekaliśmy zalecany czas przez producenta i przystąpiliśmy do polerowania wosku. Jak widać efekt wyszedł powalający! Wszyscy byli zachwyceni rezultatem!

 

06.jpg

 

 

 

 

 

Spotkanie zakończyło się standardowo tzn. pizzą i napojami, niestety pizza nie dojechała przez duże opady śniegów więc zostały tylko napoje :D

 

07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wax-master, CleanerFreak, :):lol::good: Super! Dzięki!

Z niepokojem czekam na Audi! :)

 

Jaskiniowcy, trolle, wiking, kapelan...kogo tam nie było :D Wszyscy władowali się do środka! W dodatku chcieli rozpalić ognisko i piec barana! Tak się kończą takie imprezy...nawet nie wzpomnę, że wyjedli pół słoiczka Royala :D

 

p.s. dopiero dzisiaj odkryłem ten wątek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.