Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To Moja Corsa .. A właściwie jej Kropelkowanie...

 

Efekt po przejechaniu 500 km i dwóch myciach..

Polerowane Pastą Tempo i Woskiem Formula w Mleczku.. Narazie nie ma kasy na prawdziwy detalingowy arsenał ale też daje rade

 

DSC02820.jpg

 

A tu 30 km później po deszczu ..

DSC02824.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie obraź się, nie żebym się wymądrzał ale tu "kropelkowania" nie widać :) Chodzi o to, żeby kropelki były jak najbardziej okrągłe, nie rozjeżdżały się na karoserii, nie moczyły jej. Wtedy wiadomo jak dobrze wosk je odpycha.

Peace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie obraź się, nie żebym się wymądrzał ale tu "kropelkowania" nie widać :) Chodzi o to, żeby kropelki były jak najbardziej okrągłe, nie rozjeżdżały się na karoserii, nie moczyły jej. Wtedy wiadomo jak dobrze wosk je odpycha.

Peace :)

 

Wiesz Dziewczynką Nie jestem się nie obraże.. Baa nawet Się Ciesze Ze Mi to ktoś wytyka... Wiem ze na przyszłość tak a nie inaczej to ma wyglądać,.. Choć przypuszczam ze trochę to potrwa...

Zgodnie z twoją definicją wosk odpycha mi dość słabo... Ale jest lepiej niż na surowych lakach...

 

P.S. Przepraszam za OT :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Grudnia wkleiłem zdjęcie z collim zaraz po nałożeniu , zrobiłem aktualne zdjęcie jak to wygląda :

 

img3306t.jpg

 

 

 

Jak dla mnie wosk jest pancerny , zwłaszcza że auto myje 2-3 razy w tygodniu kwaśnym szamponem . Dziś autko przejdzie glinkowanie i nową warstwe wosku na sezon letni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze kroki...

 

Mycie samochodu szamponem K2, woskowanie karoserii za pomocą Turtle Wax Platinum Series Protective Extra Gloss.

"Dressing" na opony Autoland.

A oto efekty:

img0096u.jpg

img0093lx.jpg

img0094m.jpgimg0095s.jpg

 

Strach pomyśleć co by było gdybym zastosował coś droższego :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.