Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, szox napisał:

Ale po czymś tak mocno budżetowym jak ten Tenzi to nie ma co się więcej spodziewać. Chyba, że się mylę ;)

Dokładnie tak jak piszesz. Mimo tej niskiej ceny to parę produktów z tej lini Tenzi jest fajnych i godnych polecenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczony. Wczoraj umyłem swoje e36 i położyłem ADBL Synthetic Spray Wax, zrobiłem trochę km i zaczął padać deszcz. Krople spoko :good:

kropelki_ssw.jpg

P.S. Po powrocie do domu BMW wystarczyło opłukać wodą i ...auto znowu czarne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oceńcie proszę krople po 2 miesiącach i 5tys km zrobionych.
Nałożony coli bez wcześniejszego cleanera. Jedynie mycie i glinka.
Krople nie po deszczu a po śniegu, który się roztopił w garażu...
Tak myślę, że chyba nie jest źle biorąc pod uwagę nie do końca przygotowany lakier... f207c3e633cc8c7072f4c7ce2d2ac1dd.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie dodałem, że co 2 tygodnie czyli drugie mycie nakładam QD Poorboy’s....

Mycie porządne tj. Prewash, dwa wiadra co tydzień systematycznie...

 

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Panowie jaka jest różnica pomiędzy Adbl QD wax a Adbl SSW?

Opis ten sam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kolo100 napisał:

Panowie jaka jest różnica pomiędzy Adbl QD wax a Adbl SSW?

Opis ten sam....

SSW można aplikować na mokry lakier, i nie wiem czy QW nie jest bardziej trwały bo nie używałem, ale wydaje mi sie, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSW można aplikować na mokry lakier, i nie wiem czy QW nie jest bardziej trwały bo nie używałem, ale wydaje mi sie, że tak.
A nie jest tak, że SSW wystarczy spsikać lakier i przetrzeć lakier mikrofibrą a w przypadku QD po spryskaniu rozpracowuje się jak wosk? Ja tak przynajmniej kladlem QD do tej pory...

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolo100 Wygląda to bardzo przyzwoicie. Po śniegu, raczej nigdy nie będzie takiej charakterystyki jak po deszczu.

20 minut temu, Gesiu_15 napisał:

@kolo100 umyj lakier dobrze

i tyle. Coli pokaże swoje prawdziwe działanie.

25 minut temu, david2888 napisał:

Psiknij ADBL QD1 po następnym myciu i będzie jak nowo nałożony

Jakoś to mało ciekawa ocena, bo - nie obraź się - ale nie na temat.

Ponadto co będzie jak nowo nałożony? Coli? raczej nie. QD1? tak, bo przecież będzie nowo nałożony.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4178]kolo100[/mention] Wygląda to bardzo przyzwoicie. Po śniegu, raczej nigdy nie będzie takiej charakterystyki jak po deszczu.
Jakoś to mało ciekawa ocena, bo - nie obraź się - ale nie na temat.
Ponadto co będzie jak nowo nałożony? Coli? raczej nie. QD1? tak, bo przecież będzie nowo nałożony.
Dzięki za rzeczową ocenę.
Nie chcę tutaj zasmiecać wątku ale czy ten adbl SSW można jakoś porównać do Poorboy’s (lepszy, gorszy) .. Tylko ten QD stosowałem od zawsze i nie mam porównania...

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolo100, teraz to sam nie wiem czy chodzi Ci o QD1 czy o QUICK WAX? Sprawa z SSW wygląda tak jak mówisz, psiknij, przetrzyj, zapomnij. Z QD1 jest podobnie. A co do Quick Wax-a nie wiem bo nie używałem ale jest to jak sama nazwa wskazuje "Quick" i było pisane na forum, że aplikacja też nie sprawia problemów.  

 

Edit.

Jest temat założony o SSW i jest tam dosyć dużo testów od forumowiczów, mój też. Zobacz i porównaj do QD od Poorboy's-a. Choć SSW to syntetyczny wosk a poorboy's to QD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Pkubalak napisał:

Jakoś to mało ciekawa ocena, bo - nie obraź się - ale nie na temat.

Ponadto co będzie jak nowo nałożony? Coli? raczej nie. QD1? tak, bo przecież będzie nowo nałożony.:D

QD1 "odetka Coli" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde nie zauważyłem, że oni tyle tego mają :) chodzi mi o aplikację SSW bo używam QD i jeśli po SSW miałbym taki efekt jak po QD Poorboy’s to byłbym zadowolony ponieważ nie zawsze chce mi się wypracować QD a niestety przy tym ręka boli :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSW aplikacja bajka że swojej strony polecam no i daje do wyglądu, przyciemnia, daje szklistość i śliskość i kropelki miazga
Malinek fajnie wszystko i to, że przyciemnia.... Ale ja mam biały lakier :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.