Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

jak oceniasz ten wosk? jak z łatwością aplikacji? właśnie czekam na paczuszkę i mam nadzieje że w tym tyg będzie trochę czasu aby go wrzucić na moją damę  

Jestem zachwycony, aplikacja dziecinnie prosta, nawet w słońcu. Progi trzymają się dzielnie, nie brudząc się prawie wcale, a latam czasem traski, choć większość miasto. Nie muszę płukać przez ponad 2 tygodnie, a nadal wygląda konkretnie (także pod deszczu).

 

1e37c0e55857bfb004c4285a373d717b.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gardor napisał:

Super! Nie mogę się napatrzeć na Twój kolor lakieru jest niesamowity ;)

Dzięki :good: kilka salonów objechałem przed zakupem żeby obejrzeć na żywo co chcę zamówić :) nigdzie tego koloru nie mieli, a w internecie każde zdjęcie wyglądało inaczej. Wśród pospolitych czarnych białych szarych i czerwonych wyróżnia się na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne macie kropelki.

Czas na moje. SSW od ADBL. Położony w poniedziałek. Dzisiaj złapał nas przelotny deszczyk przed garażem.

SV9SUxURo0jxA94ZRpJOyrdk1-fhZcUCyS9oQ2eA

jhbEWHKUlJcLWc8FuPeDdNxpP88y9GYOcn9adlKo

 

Czy ładne, ja się nie znam bo to moje pierwsze detailingowe kropelki.

Jest tylko jedno "ale" - jakoś nie mogę się przekonać do tak upstrzonego samochodu. No nie wiem... coś mi nie leży...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przez to rozumiesz? przeszkadzają Ci miliony kropelek na aucie ? 
Nie to, że mi przeszkadzają, ale to chyba nie moja bajka. Chyba bardziej celuję w efekt jaki daje SWM od DM. A może muszę się przyzwyczaić...

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.