Skocz do zawartości

Supreme Shine - różnice


kecav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Master

Mam takie małe spostrzeżenie, które ujawniło się po zakupie produktów Megsa. Otóż zakupiłem między innymi:

1. Ultimate Wipe

2. Supreme Shine Microfiber

3. Smooth Surface Clay Kit (w zestawie znajduje się również Supreme Shine Microfiber)

 

No i w zasadzie to nic dziwnego, poza tym, że te Supreme Shine (ten osobny i ten z zestawu) to dwa różne produkty. Wygląda to tak, jakby ktoś nabijał kogoś w butelkę, bo ten z zestawu jest wyraźnie 'oszczędniejszy' :(

Poniżej dwa zdjęcia, na których, myślę, że dobrze widać różnicę.

Na zdjęciach:

- na górze biały Ultimate Wipe

- po lewej Supreme Shine (?) z zestawu

- po prawej Supreme Shine kupowany osobno

megs1.jpg

megs2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
Ja bym to zareklamowal, roznicewidac golym okiem nawet na focie...

Pewnie powinienem, ale zupełnie nie chce mi się w to bawić. Mój post jest raczej informacyjny - dla innych - którzy myślą, że w zestawie mają to co jest napisane na opakowaniu. Mam nadzieję, że ten mail jest wystarczającą - publiczną - 'karą' dla tej wydawało by się, renomowanej firmy. :zly:

Aby być całkowicie obiektywnym, nie mogę jeszcze stwierdzić, że ten z zestawu jest gorszy w użytkowaniu, ponieważ jeszcze go nie użyłem. Na razie to taki test wzrokowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście posiadam 3-pack Supreme Shine Microfibre z serii Marine (niebieskie) już od 2 lat i złego słowa o nich nie mogę powiedzieć, a wręcz jestem bardzo zadowolony. Natomiast Water Magnet Tool ma u mnie kiepską opinię, zdecydowanie preferuje Fluffy Dryera , nie ma porównanie wręcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

kecav, To co piszesz to PRAWDA, tak samo jest przy zestawie NXT Generation Wash and Wax, tylko to nie wina ani sprzedawców ani przedstawiciela tylko Producenta, niestety nie mamy na to wpływu :dontknow: Tak po prostu te zestawu są skonfigurowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
To co piszesz to PRAWDA
to nie wina ani sprzedawców ani przedstawiciela tylko Producenta

No..., to raczej oczywiste, że sprzedawcy i przedstawiciele nie pakują tego wszystkiego w pudełka, tylko kupują i sprzedają. Jeśli już, to pretensje należy mieć właśnie do 'oszczędzającego' (zmniejszenie kosztów produkcji) producenta, którym w tym wypadku jest Meguiar's. Pewnie wychodzą z założenia, że skoro jest zapakowane w pudełku, to klient nie widzi co bierze. To krótkowzroczna wg. mnie polityka. Bo przecież niesmak zostaje, no i zaufanie cierpi.

 

Co do samego Supreme Shine, tego pakowanego oddzielnie (kurcze, to trochę głupio nazywać różne produkty tą samą nazwą, bo teraz trzeba pisać dokładnie o którym mowa :shock: ) nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak dla mnie i przecież dla wielu, to naprawdę super ręczniczek. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.