Skocz do zawartości

Gama kosmetyków Auto Glym


tdi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 529
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Autoglim to dobre uznane środki

 

 

Jedyna uwaga może wyjde na forumowego pierdołe ale nie wklejajćie linków do allegro za dwa tygodnie link już będzie nie aktywny i dupa zbita.

 

 

w zamian proponuje coś takiego

 

 

Tytuł powinien byc bardziej sprecyzowany czyli

 

Tytuł.

 

Auto Glym Czy to dobre środki albo siertki bo nie wiem co miałes na myśli ;) ;)

 

post;

 

 

 

 

Auto-Glym-Logo.jpg

 

3597-pinkKit-001_cosmetics_300dpi_z.jpg

 

 

"i tutaj już rozbudowane pytanie dotyczące samych środków"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację :) Przerzucam na razie do "Szukam pomocy" i poprawiam temat, a z czasem wyklarujemy regulaminy do każdego działu, bo pytanie dotyczy całej gamy kosmetyków. Również słyszałem pochlebne opinie na temat AG, na Allegro znalazłem niedrogie zestawy... Czekam tylko, aż ktoś je przetestuje na "własnej skórze" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SRP, super resin polish, jest doskonale jako produkt typu "wszystko w jednym". zawiera substancje lekko-scierne, polerujace, wypelniacze (przez co daje efekt usuniecia drodnych rys czy kolistych zarysowan) a przy okazji zabezpiecza powierzchnie. Wada jest oczywiscie to, ze tak na prawde to glownie maskuje rysy, a nie usuwa ich, wiec po ktoryms z kolei myciu pojawia sie znow. ale jest doskonale do szybkiego odswiezenia wygladu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zestaw zawiera:

- Bodywork Shampoo Conditioner

- Super Resin Polish

- Car Glass Polish

- Vinyl & Rubber Care

 

Zalezy jaka cene osiagnie, wydaje mi sie ze dla SRP i Car Glass Polish warto. Na temat SRP jest juz troche forum. Mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi za wklejanie linkow do innego (w razie czego prosze moderatora o usuniecie postu:) ). To jest Astra pana ktory popelnil takze detailing Bory, tutaj przyklad wykorzystania CGP

http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... post975436

test srodkow do usowania rys - SRP:

http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... hp?t=10656

Przy wykorzystaniu SRP osiagnieto bardzo dobry rezultat. Jak juz wczesniej pisal julian SRP dziala bardziej maskujac rysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
strzema, czy Autoglym ma w ofercie Sealant?

 

Tak Marcinie. W ofercie znajduje sie sealant, ktory nazywa dokladnie jak powiedzial EVo, czyli Extra Gloss Protection (EGP). Produkt mozna zakupic w pojemnosci 325 ml, lub w butelce 1l, gdzie nazwa zmienia sie na Liquid Hardwax i jest przeznaczona glownie do np. dealerow samochodowych i wiekszych odbiorcow.

 

ps. produkt utrzymuje sie na lakierze do ok. 30 myc.... z tego co zauwazylem po swoim samochodzie. polecam tez Alloy Wheel Seal - do felg ALU - znakomicie separuje zabrudzenia wydowybajace sie z okolicy tarcz hamulcowych i klockow, chroni felge.

 

Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wszystko fajnie. Dodatkowa wiedza na temat AG się przyda zwłaszcza ,że duża oferta właśnie weszła na allegro. Oczywiście mam nadzieję ,że nie będzie to przedstawiane metodą marketingową bo z tego co widzę to kolega pracuje na wyspach dla Auto Glyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzema, Damian dzięki za odpowiedź!:-)

Tak jak Kabul pisze, mógłbyś wstawić swoją ofertę Autoglyma, przedstawić produkty, sprzedawać i informować o nowościach w dziale ,,Usługi pielęgnacji, rabaty i zniżki dla forum". Produkty Autoglym są u nas mało znane, bo są słabo dostępne (jednie kilka produktów :( ). Tak więc myślę, że wiele osób chętnie zapoznałoby się z kompleksową ofertą Autoglyma i zrobiło zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabul, przylaczylem sie do Waszego forum z checia poznania wiecej zagadnien i opini dotyczacych roznych produktow roznych producentow. Nigdy nie powinienes uslyszec zlego slowa na temat innych producentow odemnie, moge tylko powiedzec, ze cos jest w mojej ocenie lepsze od czegos. Moja wiedza jest mocno skoncentrowana na AG, bo uzywam tych produktow od ponad trzech lat (zaczolem pracą w joe duffy BMW w Dublin), a po roku zmienilem prace i przylaczylem do teamu i AG, dla mnie to byl strzal w 10tke!

Jeszcze raz zapewniam, ze nie prowadze sprzedazy jak narazie produktow w Polsce. Ubolewam, ze nie mamy jeszcze zadnego oficjalnego dystrybutora w naszym kraju ale powolutku pracuje nad tym ;) ale dopuki jestm 2700 km od domu nie bede poslugiwal sie marketingiem i naciskiem na zakup AG bo nie mam w tym zadnego interesu finansowego. Wiem, ze oferta retail jest mocno okrojona w PL i zaluje, ze Wy jako specjalisci nie mozecie testowac najnowszych produktow na swoich autkach... ale jak bede w czyms mogl pomoc to piszcie. A narazie zapewniam, ze moje wypowiedzi beda zwiazane i beda wynikaly z pasji do autodeatilingu niz z interesu!

 

ps. 25 stycznia 2010 mialem okazje osobiscie poznac na konferencji w Londynie wspoltworce forum detailingworld.co.uk/, ktory bardzo byl zaskoczony zaangazowaniem polskich detailerow i cieszy sie, ze my tez dzialamy aktywnie na jego forum. Musze przyznac, ze swietny facet z pasja ale zboczony do tego stopnia, ze np. trzyma swoj samochod (MG) w specjalnym garazu z filtrami wylapujacymi bakterie i wentylowanym 24h/dobe...

 

[ Dodano: 30 Styczeń 2010, 13:12 ]

Marcin postaram sie uczestniczyc tak aktywnie w forum jak to tylko bedzie mozliwe.

Napewno postaram sie wypowiedziec na temat szerszej palety produktow, glownie tej nie osiagalnej w PL. Pomysle nad sprzedaza, a jak cos wymysle, moze bedziemy mogli cos w tym kierunku zdzialac.

Pozdrawiam! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kabul pisze, mógłbyś wstawić swoją ofertę Autoglyma, przedstawić produkty, sprzedawać i informować o nowościach w dziale ,,Usługi pielęgnacji, rabaty i zniżki dla forum". Produkty Autoglym są u nas mało znane, bo są słabo dostępne (jednie kilka produktów :( ). Tak więc myślę, że wiele osób chętnie zapoznałoby się z kompleksową ofertą Autoglyma i zrobiło zakupy :)

 

No niezupełnie mi o to chodziło - raczej o to ,że fajne by było mieć na forum specjalistę AG który w odpowiednim wątku odpowiedzieć na nasze pytania związane z AG. Kolega sam napisał ,że nie handluje tym prywatnie w Polsce.

 

Jeszcze raz zapewniam, ze nie prowadze sprzedazy jak narazie produktow w Polsce. Ubolewam, ze nie mamy jeszcze zadnego oficjalnego dystrybutora w naszym kraju ale powolutku pracuje nad tym

 

A Indasa która sprzedaje AG? Oraz teraz dosyć bogata oferta na Allegro? Nie są oficjalni?

 

Nigdy nie powinienes uslyszec zlego slowa na temat innych producentow odemnie, moge tylko powiedzec, ze cos jest w mojej ocenie lepsze od czegos.

 

Z marketingową gadką bardziej mi chodziło żeby nie było ,że ktoś pyta o np. HD Wax a TY sypiesz sloganami reklamowymi a bardziej żebyś własne odczucia przedstawił bo nie wątpliwie masz w pracy produktami AG duże doświadczenie. Bo rozumiem ,że nie tylko jesteś osobą z pionu sprzedaży ale także pasjonatem detailingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Indasa która sprzedaje AG?

 

Z tego co wiem, to dzialalnosc firmy Indasa mozna okreslic slowem (z calym szacunkiem) kpina. Ich profil dzialanosci jest nastawianony glownie na Bodyshop - zaklady blacharsko-lakiernicze i w swojej ofercie (sprawdzilem telefonicznie i mailowo) z AG maja - 02B,03B,04B z Trade Range. Z Retail SRP i Vinyl Rubber Cleaner!

 

Uzywajac slowo dystrybutor mam na mysli profejonalne i zaangazowane dzialanie firmy. Taka firma powinna miec pelna palete produktow z lini Retail/Prof.Range i do tego powinni byc obecni w kazdym wojewodztwie naszego kraju i zaopatrywac najwazniejsze punkty sprzedazowe i firmy zajmujace sie np. valetingiem lub myjnie reczne. To wszystko wyglada zupelnie inaczej, wierz mi. Ja wyslalem kilka maili do tej firmy z pytaniem o jakies produkty i nigdy nie dostalem odp. Poprosilem kolege w PL zeby do nich zadzwonil i kiedy tak zrobil okazalo sie, ze osoba przy sluchawce nie ma pojecia co sprzedaja z AG i dopiero za dwa dni dostal mail z ich oferta, a co w niej bylo to juz napisalem powyzej. Mam nadzieje, ze kiedys pojawia sie na naszych drogach Vany z przedstawicielami AG i beda spelniac najwyzsze standardy jakich oczekuje Paul Caller -wlasciciel firmy.

 

zeby nie pozostac goloslowny oto ich oferta AG... :

pasta polerska 01B

pasta renowacyjna 02B

pasta polerska 03B

pasta ścierająca 04B

mleczko do szyb 06B

mleczko do plastików 07B

modelina polerska 08B

pasta do zderzaków 325 ml

dysk przejściowy BP 125mm

dysk bazowy czerwony BP 14mm

dysk bazowy niebieski BP 5/8

środek do mycia karoserii 5L

środek do plastików spray

gąbka polerska ostra H 160 /żółta/

gąbka polerska ostra H 75

baranica 125mmx19mm

baranica 75mmx19mm

gąbka polerska średnia M 160/biała/

gąbka polerska średnia M 75

pasta renowacyjna 325 ml

gąbka polerska drobna S 160/biała/

gąbka polerska drobna S 75 /biała/

pasta woskująca 325 ml

pasta do plastików 500 ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzema, Damian a miałeś okazję pracować tymi aplikatorami? Mógłbyś napisać/omówić o nich kilka słów:-) Wyglądają bardzo interesująco...

 

Perfect Palm-y od samego poczatku wzbudzily spore zainteresowanie i prawde mowiac do dzis na wszelkiej masci imprezach motoryzacyjnych sprzedaja sie jak cieple buleczki ale czy jest to uzasadnione? W mojej ocenie tylko polowicznie...

Wielokrotnie probowalem ich skutecznosci i prawde mowiac jesli mial bym wydac swoje prywatne pieniadze zakupilbym palm-a tylko w kolorze czerwonym na ktorego spodzie znajduje sie miekka gapeczka idealnie rozprowadzajaca/aplikujaca takie produkty jak Bumper Care,Car Glass Polish,Extra Gloss Protection, Instant Tyre Dressing, Leather Care Cream, Paint Renovator, Super Resin Polish

Ultra Deep Shine. Jest wygodna w obsludze i faktycznie sama przytrzymuje sie na, ze tak powiem standardowej wielkosci dloni. Znakomicie oszczedza dany produkt i rozprowadza idealnie cieka warstwe na pozadanej powierzchni. Cena nie powinna odstraszac bo powinna oscylowac ok. 30-35 zl, a pada mozna uzywac wielokrotnie pod warunkiem, ze po skonczonej pracy wypluczemy go pod ciepla woda.

(zalety: trydno go zniszczyc, nie rozdziera sie -jest mocny i wytrzymaly, uzywac wielokrotnie, doskonale dopasowuje sie do dloni) - tak czerwony to moj ulubiony aplikator-polecam, podarujcie sobie niebieski. :good:

 

Szczerze mowiac niebieski nie spelnil moich oczekiwan (ślizga sie po powierzchniach np.szyba i nie absorbuje brudu)... zamiast niebieskiego Palma- polecam tradycyjna microfibre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. tylko kiedy u nas będę te aplikatory i cały Autoglym...?

 

hmm jak ja bardzo chcialbym Ci umiec odpowiedziec na to pytanie,heh

 

Jak bym znal odpowiedz na to pytanie, wiedzialbym tez automatycznie kiedy wrocilbym na stale do Polski...

Jednak co do "egzotycznych" mniej popularnych produktow AG moze ja zdecyduje sie Wam pomoc w ich zdobyciu w niedalekiej przyszlosci? Porozmawiam na ten temat jeszcze z Wami za jakis czas.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All4auto zapowiadało rozszerzenie oferty Autoglyma.
Temachem też ma wprowadzić Autoglyma.
Jednak co do "egzotycznych" mniej popularnych produktow AG moze ja zdecyduje sie Wam pomoc w ich zdobyciu w niedalekiej przyszlosci?
:good:

 

Przydałby się oficjalny przedstawiciel/dystrybutor Autoglyma w Polsce...z pełną ofertą i dobrymi cenami! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzema Naprawdę polecam stworzyć osobny wątek bo ten temat raczej się do tego nie nadaje a widać ,że ludzie mają mnóstwo pytań.

 

Przydałby się oficjalny przedstawiciel/dystrybutor Autoglyma w Polsce...z pełną ofertą i dobrymi cenami!

 

Mam wrażenie ,że nie wszyscy zauważyli

 

http://allegro.pl/show_user_auctions.ph ... r_id=18903 *

 

Tu pojawiła się większa oferta w porównaniu z tym co było do tej pory.

 

 

*proszę nie usuwać tego linku gdyż nie przedstawia on konkretnej aukcji a przedmioty użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.