Skocz do zawartości

Radość pięciolatka


PN

Rekomendowane odpowiedzi

Grzebiac po komputerze znalazlem fotke swojej kolekcji, ktora udalo mi sie skompletowac jakies 3 tygodnie temu (ostatnie paczki z USA dojechały)

 

A ponieważ cieszę się nią jak pięcioletni oses, nie mogłem się powstrzymać, żeby się tym z Wami nie podzielic... :)

 

kolekcjawariata_thumb.jpg

 

 

Oczywiśce jest to nic, w porównaniu do kolekcji Niektórych Tu Obecnych, ale... w sumie jest to (prawie) wszystko czego mi trzeba :)

 

Tak więc z wosków i pochodnych pochwalę się, że mam:

 

1. Meguiars #16

2. Meguiars #25 Yellow Pase Wax

3. Meguiars DC3 :?

4. Collinite 476s

5. Victoria's Concourse

6. Zymol Glasur

7. Zymol Ebony

8. Zymol Rouge

9. Chemical Guys 5050

10. Lusso Oro

11 Meguiars NXT v. 1.0 (sealant)

 

i dodatkowo 4gramowe próbki (nie widać na zdjęciu):

12. SwissVax Blau-Weiss

13. Zymol Carbon

14. DoDo Supernatural

 

Z ciekwszych innych ustrojstw:

 

a. Clearkote Yellow Moose Wax (bardzo fajna odżywka);

b. Chemical Guys Wet Mirror Finish (odżywka/sealant)

c. Lusso Revitalizing Cream (cleaner/odżywka)

 

 

Wybaczcie - ale nie mogłem się powstrzymać - bo jestem szczęśliwy jak oses, jak na to sobie popatrzę :)

 

PS. w butelce po Ketchupie Heinz pięknie prezentuje się DC2 co jest namacalnym dowodem, ze na nawoskowanej masce nie wolno niczego stawiać - w szczególności butelek...! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrośćić,kolekcja pierwsza klasa może kiedyś i ja wkleję podobne zdjęcie.Dobrze przynajmniej że teraz coraz wiecej osób rozumie że skończyła sie era plaka i ludwika,choć dla niektórych kupić wosk za 100 zł to zmarnowanie kasy.Napisz jeszcze ile czasu zajeło ci skompletowanie tego zestawu o ceny nie pytam bo wiekszosci znam i wiem że za twój zestaw mozna by było kupić jakies auto. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Grzebiac po komputerze znalazlem fotke swojej kolekcji, ktora udalo mi sie skompletowac jakies 3 tygodnie temu ...
Masz niezłe tempo – gratuluję! ;)

 

... w sumie jest to (prawie) wszystko czego mi trzeba :)
Porozmawiamy za prę tygodni - wielokrotnie to samo myślałem, ale zawsze znalazłem "coś" co się jeszcze przyda :roll:

 

...w butelce po Ketchupie Heinz pięknie prezentuje się DC2 co jest namacalnym dowodem, ze na nawoskowanej masce nie wolno niczego stawiać - w szczególności butelek...! :lol:
Kształt i wielkość tej butelki znacznie mi lepiej odpowiada :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolekcji :)

PN napisał/a:

... w sumie jest to (prawie) wszystko czego mi trzeba

 

Porozmawiamy za prę tygodni - wielokrotnie to samo myślałem, ale zawsze znalazłem "coś" co się jeszcze przyda

ja już nawet nie zakładam, że mam wszystko. Poza tym nawet gdybym miał, to życie stałoby się nudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze znalazłem "coś" co się jeszcze przyda

 

Taa... właściwie to mi trochę doskwiera brak Swissvaxa...

No i jakieś przyjemne DoDo nie byłoby złe... :)

 

gdybym miał, to życie stałoby się nudne

 

na szczęsci to mi jeszcze długo, długo nie grozi... :)

 

a co dc2 robi w pojemniku po ketchupie

 

Stoi.... stoi... ;)

(oryginał był się stłukł - ale Heinz nieźle daje radę)

 

ile czasu zajeło ci skompletowanie tego zestawu

 

Jakieś dwa miesiące - sporo kupowałem w USA, bo akurat ktoś tam był znajomy... :) (np. Glasur za US$101 - to nie najgorsza cena...)

 

I z tym autem to nie przesadzajmy... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Gratuluję, piękności - szczególnie ten na Zeeet :) Dobrze, że opisałeś butelkę... Kiedyś mój ojciec przelał czernidło do kół w butelkę po płynie do mycia szyb i spryskałem tym przednią szybę. Ciężka atmosfera przez chwilę się zrobiła, hihi.

 

Też kiedyś chłopaki z pracy zauważyli moje skarby w bagażniku i obiecałem im ogarnąć wozy w zamian za wzięcie mojej dziennej roboty, ale jakoś ostygli z ochotą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.