Skocz do zawartości

Latarka taktyczna Led Lenser P7


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

Dojnik91, decyzję już podjąłeś więc podzielę się z Tobą swoimi obawami:

- latarka jest made in Germany

- cena latarki u naszych zachodnich sąsiadów oraz ogólnie w Europie to ok 55 euro

- jaka jest szansa, pomijając nawet kwestie podatkowe, że po wywiezieniu jej do Singapury, cena spadnie do 39$? :o

 

Ja kupiłem tę latarkę niedawno u Pawła Nowickiego. Polecam sprzęt! Cena 235 zł z darmową wysyłką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojnik91, decyzję już podjąłeś więc podzielę się z Tobą swoimi obawami:

- latarka jest made in Germany

- cena latarki u naszych zachodnich sąsiadów oraz ogólnie w Europie to ok 55 euro

- jaka jest szansa, pomijając nawet kwestie podatkowe, że po wywiezieniu jej do Singapury, cena spadnie do 39$? :o

 

Ja kupiłem tę latarkę niedawno u Pawła Nowickiego. Polecam sprzęt! Cena 235 zł z darmową wysyłką :)

ja już kilka p7 miałem z dziwnych miejsc. najtansze były właśnie po 40usd, wszystkie oryginalne. najdrożej płaciłem jakoś 175zl z przesyłka jeśli dobrze pamiętam. a miałem ich już chyba 6:) mój obecny kosztował 115pln z przesyłka: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kuflik, kupienie sześć razy tego samego sprzętu, bez wątpienia jest najlepszym dowodem na pełne zadowolenie klienta ale... można podpytać co Ty z nimi robiłeś że aż pięć razy musiałeś je wymieniać? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro... i wcale jakoś przesadnie taniej nie było... No nic trzeba żyć dalej z tą świadomością, chociaż jeżeli chodzi o to jak świeci to jak dla mnie super, ale bezpośredniego porównania z oryginałem nie mam :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś siedziałem na forum latarkowym ;) i tam wśród maniaków Led Lenser P7 szału nie robił ;):kox:

Za tą cenę można kupić dużo lepsze latarki ;)

Dla zwykłego "Kowalskiego" ta latartka jest och i ach ;)

 

Ostatnio się zdecydowałem na XENO E03 V3 ;) (choć to nie ta półka i przedział cenowy porównując do LL P7) po dopaleniu jej na Enelopie zrobiłem :shock::shock::shock: w porównaniu do mojej poprzedniej latarki "diodowej"

Teraz zasilam ją aku 14500 3,7V i teraz to dopiero robię :shock::shock::shock::shock::shock:

W szoku jestem jak takie maleństwo może tak świecić ;) do tego posiada 3 tryby mocy + 3 tryby ukryte ;) jako latarka codziennego użytku sprawdza się wyśmienicie :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam podróbkę;o

Najlepsze, że porównywałem z oryginałem pewnym od dystrybutora i nie widziałem żadnej różnicy.

Skoro nie widać różnicy... :kox:

Ale podróbka jest zrobiona GENALNIE.

Ciekawe, czy poprzednie też były podróbkami? Cholera wie...

Wszystkie świeciły tak samo i wszystkie wykonane mega solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki M4ciek ;):good: Dzięki Tobie nie kupię podróbki. Bo chodziły mi myśli po głowie czy nie skusić się na tańsze na allegro :o ale zauważyłem że są to podróby. Faktycznie ciężko to odróżnić ale się da.

 

Skoro podróba ma taką samą jakość wykonania, świeci tak samo to myślę, że nie ma sensu płacić 2 razy drożej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michałoś, to ze wygladaja praktycznie tak samo, nie oznacza ze maja taka sama jakosc i trwalosc.

Wiele razy przekonalem sie ze narzedzie jest tak dobre jak jego najslabszy element, i pozniej przez drobiazg staje sie bezuzyteczne. :wallbash::wallbash::wallbash:

 

Tu racja, ale wywnioskowałem z wcześniejszych wypowiedzi, że ludzie pracują jakiś czas z "podróbkami" i nie widzieli różnicy, że aż tak bardzo awaryjne nie są...

 

Albo inaczej, nie są awaryjniejszy niż ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.