Skocz do zawartości

Latarka taktyczna Led Lenser P7


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest w trakcie poszukiwań latarki nie ukrywam tańszej od przedmiotowego LL i widzę, że jasność ma 200 lumenów. Na allegro jest dużo latarek nawet rowerowych opartych na diodzie Cree XP-G R5 400 lumenów. Co myślicie o takich latarkach? używana by była w garażu amatorsko do inspekcie. Nadawała by się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

dotarly i moje LL

dscf0163t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

P7 super :)

dscf0148g.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

A jeszcze bardziej zaskoczyla mnie latarka H4 ktora zamowilem jako latarke "czolowa" czy jak to tam sie nazywa.

Okazalo sie ze jej etui to rownoczesnie obudowa dosc dobrej recznej latarki z zaczepem do paska

:-] Polecam :good:

dscf0155r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

A i jeszcze dwa gratisy :song:

dscf0160p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

i wskaznik laserowy

dscf0161gp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Zastanawiam się jeszcze nad latarką SolarForce L2P 750lm Cree XM-L

 

Mam zrobioną przez grega. 3 tryby: 10% , 40% i 100% , pamięć ostatnio wybranego trybu.

 

Jako EDC szczerze polecam, jak dla mnie rewelacja, i wielkość i jakość wykonania i oczywiście ilość światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trochę odświeże kotleta.

 

Czy ktoś używa akumulatorków Sanyo do latarki LL https://www.hurt.com.pl/4-x-akumulatork ... 10956.html Czy po ich zastosowaniu nic złego sie nie stanie z diodą w latarce.

Na stronie producenta jest napisane że można używać 4 baterie AAA = 6V/2800 mAh (możliwość stosowania akumulatorków 4x1,2 V o dowolnej pojemności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jestem po rozmowie z dystrybutorem.

 

Jeżeli używamy rzadko LL to wystarczą normalne baterię. Natomiast do częstego użytku lepiej kupić akumulatorki GP lub Pentagrama o pojemności 1000mA. I do tego ładowarkę najlepiej dostępną w lidlu za ok 40zł która jest wart o wiele więcej tzn bardzo profesjonalna.

 

Natomiast te Eneloop maja mniejszą pojemność i są dobre jeśli dłużej nie używamy LL i chcemy po tym czasie były one naładowane. Maja ok 70% pojemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś może doradzić mi w sprawie kupna led lenser p7? Znalazłem aukcje na ebay za 39$ z darmową przesyłką. Nigdy nie kupowałem nic na ebay i zastanawiam się czy przesyłka dojdzie do mnie i czy produkt jest oryginalny zwłaszcza że znajduje się w singapurze. No i cena w porównaniu do polskich aukcji jest o połowę niższa....

Tutaj link: http://www.ebay.com/itm/CREE-COAST-LED- ... 7417e#shId

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.