Skocz do zawartości

Pasty Presta - proszę o opinie


PiotrWGM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, będąc dziś w okolicznym sklepie lakierniczym w , swoją drogą bardzo dobrze zaopatrzonym-pełna oferta meguiars w normalnych cenach, 10000 padów i 1000rodzajów past. Pan polecał mi pasty firmy Presta-2W sprzedaje je na wagę w bardzo korzystnych cenach, gratis (do pasty 3m i pada no name) dostałem pełny katalog tejże firmy, oferta jest moim zdaniem bardzo ciekawa a ceny przstępne. I tu pytanie czy ktoś z użytkowników stosował kiedyś produkty tej firmy? ja niestety nie jestem w stanie porównać produktów z innymi popularnymi z uwagi na nikłe doświadczenie w polerowaniu itp. Póki co mogę powiedzieć ,że pozywtynie zaskoczyły mnie pasty 3M w porównaniu do SSR-ów i to tyle z moich doświadczeń. W najbliższym czasie postaram się wrzucić skany tego katalogu.

Pozdrawiam Piotr :ad:

 

P.S. pan sprzedawca również gorąco polecał gąbki na wzór lake country produkowane w Polsce nacinane laserem w "plaster miodu" ponoć pozostawiają mniej hologramów i przy pracy na nich emitowana jest mniejsza ilość ciepła i w ogóle och i ach, czy to prawda? Warto stestować? Cena nie powiem spora około 50zł za sztukę ale może by tak? ;)

 

 

da3a33cba7cbac44m.jpg

 

76a11d336816556bm.jpg

 

3116d47a9cbdebe2m.jpg

 

578c45f645c25ce3m.jpg

 

ac90bcd1cdd0a270m.jpg

 

05b0e32f6692bcddm.jpg

 

ae5c7cc36fb554d6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratis (do pasty 3m i pada no name) dostałem pełny katalog tejże firmy

To faktycznie zaszaleli :lol::lol:

 

A tak na serio, to bardzo fajnie produkty w tym katalogu, masz może ceny gdzieś?

I kolejne pytanie, gdzie to kupić w PL?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety cen na razie nie mam ale przy następnej wizycie postaram się o cennik, z tego co widzę to chyba nikt nie miał z Prestą styczności. Kupić można na pewno w sklepiku w Grodzisku Mazowieckim obok stacji PKP, gdzie indziej nie wiem :o W katalogu podana jest jeszcze strona www.2w.pl warto sprawdzić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, z tego co przeczytałem nie jest to popularna marka wśród detailerów. Jednym z produktów wartych uwagi jest pasta Super Cut compound wg. pana w sklepie jest agresywniejsza od zielonego korka 3M (nie chcę pokręcić ale chodzi o tą najbardziej scierną pastę 3M) Myśle ,że ta pasta znalazłaby zastosowanie przy starych zmatowiałych twardych lakierach (zamiast wet-sandingu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, moje pady to The Edge 2000, cena niestety wysoka jednak przy dłuższej pracy nakłady się zwracają. Nie występuje strzępienie czy zużywanie się gąbki jak w przypadku tanich produktów no i trzeba to liczyć jako dwa standardowe pady. Jeśli ktoś jest w stanie zaoferować takie pady za 50 zł to nie pozostaje mi nic innego jak tylko pozazdrościć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, pomyliłem się 80-90 netto to cena rozsądna, ja mogę dać rabat 8%, ale nic więcej nie wymyślę, bo nie mogę zabierać pieniędzy moim dystrybutorom. Widzę też, że jest to rozmiar 9 calowy czyli już na prawdę duży. Może to być kwestia producenta, który sprzedaje towar taniej niż The Edge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.