Skocz do zawartości

Poorboys World Natty's Red


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jacek_1 postrzeganie woskow to bardzo subiektywne odczucie. Postawisz dwie osoby i jedna powie, ze dwa takie same auta w tym samym kolorze nawoskowane roznymi woskami wygladaja tak samo a druga, ze inaczej. Pytanie ktora bedzie miala roznice?

Teoretycznie lepszy powinien byc Red.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie, co polecacie bardziej na przedzimowe woskowanie Reda czy Colli.476.

Przez lato używałem Dodo Juice Purple Haze Pro - efekt super, ale trwałość nie za duża, więc na zimę chciałbym coś co wytrzyma dłużej.

 

A jeżeli chodzi o jakiś QD po każdym myciu pomiędzy woskowaniami to jaki polecacie ?

Może zastosować Meguiar's Ultimate Quik Wax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co polecacie bardziej na przedzimowe woskowanie Reda czy Colli.476.

Przez lato używałem Dodo Juice Purple Haze Pro - efekt super, ale trwałość nie za duża, więc na zimę chciałbym coś co wytrzyma dłużej.

 

A jeżeli chodzi o jakiś QD po każdym myciu pomiędzy woskowaniami to jaki polecacie ?

Może zastosować Meguiar's Ultimate Quik Wax.

na zime polecam colli. red jest fajny i robi wow, ale wg mnie nie trzyma sie zbyt dlugo.

co do QD to polecam FK 425. wg mnie robi niesamowita robote. jezeli ci nie podejdzie to polecam strjana QD. robi fajny poslizg. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z "łapaniem kurzu" przez red'a? Może ktoś już ma porównanie np. z popularnymi i polecanymi ostatnio produktami duragloss (#105, TC - wiem, że to syntetyki)?

...i czy nie spłynie zbyt szybko z Trippla AF? (w sumie carnaubowe AIO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przyciągania kurzu przez Red'a, to nie jest w moim przypadku większe jak FK 1000p, ale WOW jest i to spore po tym wosku. Natomiast mam go już na aucie 5 tydzień i kropelkuję, ale nie są to wzorowe krople jak np. po 5 tygodniu FK 1000p. Ale za jego zapach i łatwość aplikacji i polerowania mógł bym go nakładać co 3 tydzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

whateverek, z Tripple Ci nie spłynie, o to się nie martw :) te sealanty, jak zapewne każde inne mniej przyciągają kurzu niż Red. Ogólnie bardzo lubię woski PB Natty's - Red Blue White, moim zdaniem warte są swojej ceny i chyba nie do podbicia stosunek jakość/cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natty's Red wpadł mi niedawno w ręce i postanowiłem go użyć na e46, która miała zaplanowaną polerkę, ale z pewnych powodów musiałem ją odłożyć na wiosnę. Lakier po glinkowanie BH Regular i po nałożeniu wosku wygląda tak:

 

64981679.jpg

 

26884525.jpg

 

 

Nie jest źle, aparat dużo wybacza i nie widać małych rysek, które czekały na polerkę. Na wiosnę oczekuję lepszego efektu, ale już teraz jest dość zacnie. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

czy na Natty's Red dobry będzie QD FK425 ? Zostało mi prawie pół butelki a cały czas waham się jaki wosk/sealant kupić - Red czy Coli 845 czy może coś innego...od czytania boli głowa.

 

Warunek jest taki, że ma to kropelkować bardzo ładnie przez dwa/trzy miesiące letnie (auto garazowane) a po #476 zrobiłem się dośc wymagający jeśli chodzi o trwałośc :/

Do PB Red'a ciągnie mnie zapach i podobno to "coś" co ma ten wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na Natty's Red dobry będzie QD FK425 ? Zostało mi prawie pół butelki a cały czas waham się jaki wosk/Sealant kupić - Red czy Coli 845 czy może coś innego...od czytania boli głowa.

Warunek jest taki, że ma to kropelkować bardzo ładnie przez dwa/trzy miesiące letnie (auto garazowane) a po #476 zrobiłem się dośc wymagający jeśli chodzi o trwałośc :/

Do PB Red'a ciągnie mnie zapach i podobno to "coś" co ma ten wosk.

 

FK 425 dogaduje się z Natty'sem, generalnie nie szkodzi mu - ale nie spodziewałbym się po Nattym bardzo ładnego, trzy miesięcznego kropelkowania. Takie mam ja, na Buicku, który jeździ "jak mi się zachce wieczorem" albo w weekendy, przy samochodzie użytkowanym na codzień liczyłbym na "ładny" miesiąc i "akceptowalne" dwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Wie może ktoś czy to "limited edition" jeśli chodzi o Natty's Red to taki chwyt marketingowy czy rzeczywiście niedługo może być juz nie oferowany ?

 

Z tego co się dowiadywałem spory czas temu u Dystrybutora to ta wersja "limited" jest ograniczona ilościowo w danym roku. Na jeden rok jest wydawana konkretna ilość wosków i jak się za szybko skończą to kolejna produkcja w następnym roku.

 

A czy jest to nadal aktualne to :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy położe Red'a na sealant Colli 845 to osłabi to trwałość sealanta lub na odwrót ?

Na wiosnę chcę zrobić "full opcje" i zabezpieczyć to dwoma warstawi #845 teraz jeszcze myśle o PB Red ze względu na zapach i troszkę lepszy efekt wizualny bo sam Red niestety dla mnie ma trochę za małą trwałość. Jeśli PB poleca kładzenie Reda na ich firmowe sealanty to może z Collim też się polubi, jeśli tak to w jakim odstępie czasowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.