Skocz do zawartości

Bilt Hamber Auto Balm, warto zakupić?


Kubz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Warto zakupić ten wosk? Czy faktycznie tak świetnie ukrywa rysy jak to widać na filmach w internecie? Jak z jego trwałością? Na zdjęciach wygląda bardziej na "papkę" niż wosk, więc pewnie słabo z jego wydajnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem AB i szczerze mówiąc całkiem fajny ale to raczej wosk dla ludzi lubiących mieć pewność, że auto jest dobrze zabezpieczone a nie dla ludzi, którzy chcą super wygląd i super kropelkowanie. Takie AIO z dobrym zabezpieczeniem.

Prawie całą puszkę oddałem kuzynowi, który bardzo sobie ten wosk chwali ale tylko dlatego, że nigdy nie miał nic innego a widział w necie ile to kosztuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samym woskiem taki efekt?

Z tego co wiem, to tak. Ale wydaje mi się, że to dwie warstwy są.

Sam jestem ciekaw jak z trwałością, muszę w końcu kupić słoik na własność- póki w promocji:D

 

Ja właśnie zamówiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem ja nie byłem zadowolony z tego produktu.

Wali jak pasta do butów z lat 70tych, jest to typowe AIO, używa się go bezpośrednio po glince. Jest mega upierdliwe jeśli chodzi o polerowanie i nakładanie. Trzeba naprawdę małe ilości kłaść i na małych powierzchniach bo inaczej jest duży problem z polerowaniem. Daje naprawdę profesjonalną ochronę przeciw rdzy (nie słyszałem o innym wosku, który by chronił przed rdzą).

 

Dla mnie ten produkt jest nudny i upierdliwy dlatego go z czystym sumieniem oddałem za darmo :kox::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Widziałem to porsche przed zakupem AB. Efekt niesamowity ale nie za bardzo w niego wierzę po zastosowaniu tego wosku chyba że akurat na takim kolorze to tak super wyszło.

Testowałem wosk na klapie bagażnika i szału nie było, chciałem uzyskać takie 50/50 jak w DW ale nie było szans. Dziś ojciec nawoskował całe auto, wyciaprał tego dość sporo ale efekt naprawdę super. Auto miało mnóstwo swirls widocznych nawet w słabym garażowym oświetleniu a teraz wygląda naprawdę nieźle.

Muszę poczekać na jakieś słońce żeby sprawdzić jak to wygląda w silnym świetle.

Nawet ojciec zauważył że mu zakryło jakieś rysy a on mało co zauważa :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.