Jump to content

LIDL - aktualne promocje

Recommended Posts

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Warto  

Masz choć jeden sprzęt parkside? Jest wiele filmików na YT. Kiedyś oglądałem chyba jakąś wiertarkę to bosch lanie dostał. Nie twierdzę, że to najlepsze elektronarzędzia na świecie. Uważam, że mają sup

Parkside to jeden z lepszych, marketowych sprzętów i to opinia wielu osób. Cena do jakosci bardzo spoko.

Posted Images

8 godzin temu, b0l5 napisał:

Czyli sprawdzi stan Aku i poziom jego naładowania.

Sprawdzi jedynie napięcie na akumulatorze ale do zmierzenia stanu akumulatora potrzeba innego "narzędzia" .  Sam pomiar napięcia miernikiem nic nam nie powie o stanie aku, bo trzeba mierzyć pod obciążeniem , co nam zrobi za darmo każdy lokalny sprzedawca akumulatorów 😉 

Lepiej zainwestować w voltomierz wpinany do gniazda zapalniczki, bo zrobi to samo co miernik ale można z nim wpiętym jeździć by poobserwować napięcie ładowania podczas jazdy, no i nim też sprawdzimy napięcie na samym akumulatorze.

23 godziny temu, b0l5 napisał:

Za 2 dychy myślę że zrobi to co trzeba. Czyli sprawdzi stan Aku i poziom jego naładowania.

Za 40 zł kupić miernik uniwersalny UNI-T i mieć wielofunkcyjne urządzenie. 

Edit:

A jak chcesz zmierzyć stan aku, to rzucasz miernik na maskę przy odpaleniu i weryfikujesz spadek napięcia i jakie jest ładowanie. 

Ewentualnie faktycznie może skorzystać z gniazda zapalniczki, dokupić wtyczkę (uciąć od czegoś) zrobić gniazda dla miernika i można sobie obserwować napięcie podczas jazdy samochodem, jeśli taka jest potrzeba. 

W dniu 15.02.2021 o 10:52, sparco0 napisał:

Używa już ktoś od dłuższego czasu odkurzacza tego 1300w sucho/mokro co jest aktualnie w Lidlu za 169?

Ja używam od roku - brak zarzutów

• Dziękuję 1
Godzinę temu, powalla napisał:

Sadze ze nie chce Ci sie poszukac info na forum i liczysz na losia ...

A ja sądzę, że nie chce Ci się przeczytać specyfikacji 😉

To inny model niż zeszłoroczny PHD 170. Tamten miał oznaczenie A1 i "pianownicę" w zestawie, ,  nowy ma oznaczenie B2 i zamiast "pianownicy" ma zbiornik na szampon, oraz inny pistolet. Ciekawe jak ze złączkami żeby PA podłączyć

aaa więc to nowy model ... ciekawe kto i gdzie miał go kupić i jeszcze na mrozie przetestować . 

Co do pianownicy, to co za różnica jakie ma złącza? Piszesz do techkaru i dobiorą co trzeba. 

11 godzin temu, powalla napisał:

aaa więc to nowy model ... ciekawe kto i gdzie miał go kupić i jeszcze na mrozie przetestować . 

Co do pianownicy, to co za różnica jakie ma złącza? Piszesz do techkaru i dobiorą co trzeba. 

Nowy nowy. 

Złącze z lavora prawdopodobnie będzie pasować 

W dniu 18.02.2021 o 17:35, etr napisał:

Od 25.02 myjka parkside. Co sądzicie? 

Wąż 10m i na FB na grupie pisali że to jest ta mocniejsza i niby lepsza od poprzedniej.

Wąż 10m i na FB na grupie pisali że to jest ta mocniejsza i niby lepsza od poprzedniej.
Na której grupie?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Panowie, czy sprzęt tego typu idzie jakoś porównać do markowego Karchera? K2, a może k3? W zeszłym roku robiłem podejście do zakupu niedrogiej myjki i myślałem właśnie o k3 bo k2 ma znajomy i ciśnienie na 10m przewodzie takie niezbyt mocne. Niektóre rzeczy Parkside ma całkiem całkiem, więc tak się zastanawiam czy coś takiego zamiast k3 można nabyć...pytanie czy np pianownica PA bez problemu do tego podejdzie?
Pozdr
9 godzin temu, Marini23 napisał:

Panowie, czy sprzęt tego typu idzie jakoś porównać do markowego Karchera? K2, a może k3? W zeszłym roku robiłem podejście do zakupu niedrogiej myjki i myślałem właśnie o k3 bo k2 ma znajomy i ciśnienie na 10m przewodzie takie niezbyt mocne. Niektóre rzeczy Parkside ma całkiem całkiem, więc tak się zastanawiam czy coś takiego zamiast k3 można nabyć...pytanie czy np pianownica PA bez problemu do tego podejdzie?
Pozdr

Kupiłem taką myjkę (2400W) ok. 2 lata temu dla rodziców na działkę...

Myje wszystko - okna, bramy garażowe, płytki na tarasie, "fugi z mchu" w kostce i kilka razy miesięcznie auta osobowe i  jedno dostawcze (plandeka).

Za te pieniądze i obsługę gwarancyjną 3lata (D2D) - Karchera i innych nie brałbym w ogóle pod uwagę...

Dokupiłem w Techkar lance płaskostrumieniową, "ichniejszą" pianownicę PA, lepszy filtr przepływowy (głębinówka z piachem) i wszystko bangla do tej pory aż miło...

Ciśnienie robocze wystarczające... jedyne co to jest qresko głośna

myjka z lidla ta z obecnej gazetki czyli 2400 w jest spoko od 4 lat używam taka i jestem bardzo zaadowolony

dla zwyklego autodbacza super opcja 

12 hours ago, Marini23 said:

Pozdr

Jak mi wiadomo myjki Parkside to rebrand lavora (albo na odwrot, zalezy jak spojrzec). Sam mam jakąs wersje lavora na bezszczotkowym silniku i sie sprawuje narazie spoko (ale narazie nie ma nawet roku, wiec nie chce zachwalać narazie zbytnio - ale poprzedni rok był intensywny w jej używanie). Mozesz poszukać jakiegos bliźniaczego modelu od lavora i może tam będzie wiecej info na temat jakości

@Bac  To zależy do czego potrzebujesz - napewno podstawa do auta to pianownica (ale tutaj radze uważać, bo są 2 typy złacz do lavora, wiem że ten stary (nazwijmy go mniejszym) pasuje do nowego, tylko lata na lewo i prawo - sam sie wkopalem na mine i mam własnie wersje z złym złaczem, nie cieknie ale poprostu sie lekko obraza na lancy. Jak masz pozbruk, kostke albo jakieś inne powierzchnie na dworze które przydałoby sie myć co jakiś czas to można dokipić taka szczote pod myjke (obracająca sie szczotka pod taką okrągła kopułka, nie wiem jak to lepiej opisać) - tylko tutaj nie pomoge, bo jedne działaja kozacko, inne słabo (oczywiscie ze sam mam tą średnią wersje - naszczescie była do zestawu z myjka dodana) - tylko jak mowiłem, tutaj lepiej poczytać co i jak bo dobra szczota naprawde robi robote. Z jakis opcjonalnych dodatków które można sobie dokupić to taka lanca (film niżej), podobno spoko sie sprawdza, ale sam nie sprawdzałem - można sie zapytać u źródła czyli u @DZIADZIA jak to sie sprawuje, ale z tego co widze na yt to do dzisaj używa wiec chyba daje rade -  no ale to raczej opcjonalnie, bo idzie bez tego żyć

Lance kupić długą czy sama płasko strumieniowa dysza wystarczy? Bo rozumiem że w zestawie takiej nie ma?

Myjka głównie będzie potrzebna do mycia aut raz czy dwa razy na tydzień plus raz na ruski rok kostki.  

1 hour ago, powalla said:

Taaa, pewnie o nanoszeniu skutecznego prewashu opryskiwaczem  nie słyszałeś jeszcze ...

Jak sie człowiek pyta co można dokupić z akcesoriów do myjki, to mam mu powiedzieć żeby sobie dokupił opryskiwacz? No spoko v:

55 minutes ago, Bac said:

Lance kupić długą czy sama płasko strumieniowa dysza wystarczy? Bo rozumiem że w zestawie takiej nie ma?

Myjka głównie będzie potrzebna do mycia aut raz czy dwa razy na tydzień plus raz na ruski rok kostki.  

Wydaje mi się że jeżeli są to kopie lavro, to w zestawie powinna być lanca z wymienna końcówka z regulacją strumienia wody (w lavro dodawali rownież dysze turbo i soap, ale nie wiem czy to nie zalezy od wersji wyposażenia) - chyba że lidl jakoś ogranicza wyposażenie, najlepiej byloby sprawdzić na miejscu bo na stronie i z zdjęć cieżko zobaczyć czy jest regulowana czy nie