Jump to content

LIDL - aktualne promocje

Recommended Posts

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Warto  

Masz choć jeden sprzęt parkside? Jest wiele filmików na YT. Kiedyś oglądałem chyba jakąś wiertarkę to bosch lanie dostał. Nie twierdzę, że to najlepsze elektronarzędzia na świecie. Uważam, że mają sup

Parkside to jeden z lepszych, marketowych sprzętów i to opinia wielu osób. Cena do jakosci bardzo spoko.

Posted Images

@Mateczek

szukałem w sieci informacji o wytwarzanym podciśnieniu w WD3, ale nigdzie nie znalazłem. Mogę tylko dodać, że miałem okazje kilka razy pracować wd3 i szału na mnie nie zrobił - dłuższy przewód i dłuższa rura na plus, ale to co jest w parkside w zupełności wystarcza. 
Moi dziadkowie maja taki sprzęt na działce i służy bez problemowo nawet do wyciągania popiołu z kominka już ze 2 - 3 lata.

Rozważałem zakup jakiegoś odkurzacza w granicach 400zł. ale problem polega na transportowaniu go bo mam 2 miejsca, w których działam przy autach, a za ta cenę mam dwa w dwóch miejscach 🙂

Trzecia sztuka dla znajomego 

@b0l5

wlac chemię? 
to jest zwykły odkurzacz mokro/sucho nie ekstraktor i nie do końca rozumiem o co chodzi z wlewaniem chemii, chociaż mój znajomy dokupił ssawkę monster Shine i okazjonalnie używa go do prania (do płukania używa kwazara).

@Lukaso

byl już kiedyś po 99zł. I jak Janusz pojechałem do Lidla o 6:10, ale już nie było 🙁. Więc jak zobaczyłem je będąc na zakupach to kupiłem 😉

• 2 weeks later...

Posiadam ten odkurzacz. Akurat udało mi się go kupić za 99 jak była promocja. Robi to co ma robić.  Zastrzeżen nie mam. Gwarancja chyba aż 3 lata z tego co pamiętam.  Jedyną rzeczą jaką wymieniłem to papierowy na worek wielorazowy z zamkiem. 

@Pietras allegro, około 30 zł. Potem wam pokażę jaki worek sam sobie uszyłem.

https://allegro.pl/oferta/worek-wielorazowy-30l-do-niteo-tools-z-biedronki-8970448463?utm_medium=app_share&utm_source=facebook one pasują do prawie każdego odkurzacza marketowego bo to oemy z chin budowane na tym samym korpusie

• Lubię to 2
  • 1 month later...
W dniu 16.11.2020 o 21:34, Mikos95 napisał:

Korzysta może ktoś z takiej nagrzewnicy?163ea6ea1cceba6acb2b426e67e695b7.jpg

Kupiłem ale oddałem. Myślałem, że jest większa.

Chciałem coś do ogrzewania wolnostojącego garażu ale wg instrukcji służy do chwilowego ogrzewania ocieplanych pomieszczeń.

• 4 weeks later...

U mnie w Lidlu były dosłownie rzucone w wyprzedaży mierniki pH Parkside. Z dwóch udało mi się skompletować jeden prawie pełny zestaw. Brak tylko instrukcji. Ktoś wie gdzie można ją znaleźć? Czy Lidl udostępnia takie rzeczy? 
Edit. Już wygrzebany https://www.lidl-service.com/static/4295788437/308575_OS_DE_EN_FR_NL_PL_CS_SK.pdf

• 1 month later...