Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

login

LIDL - aktualne promocje

Rekomendowane odpowiedzi

@MirekGTS jak chcesz porządny a niewiele droższy i przystosowany do obniżonych to sprawdź sobie aukcję 6502681222 jest większy i stabilniejszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
28 minut temu, PRZEEMAS napisał:

@MirekGTS jak chcesz porządny a niewiele droższy i przystosowany do obniżonych to sprawdź sobie aukcję 6502681222 jest większy i stabilniejszy.

Plus, podnośnik w takim stylu spokojnie wchodzi pod obniżone auto. Jedyny minus to waga i wielkość, podobną do lidlowej żabę wożę w bagażniku zamiast fabrycznego podnośnika, bo jest leciutka. Tą większą mam zaparkowaną w domu, bo samymi rozmiarami i wagą się nie nadaje do targania wszędzie ze sobą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jak spisuje się ten podnośnik? Mieści się pod niskie i obniżone samochody?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

U mnie się nie mieści... Muszę deseczkę podłożyć i na nią wjechać by żabka weszła, ale ogólnie polecam bo chyba nigdzie nie znajdzie się żaby z gwarancją na 36m :))

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niedawno pytałem o odkurzacz do liści, ostatecznie nie zdecydowałem się na zakup. Wczoraj byłem w Lidlu a tam promocja na 99 zł, więc chyba nie ma się co zastanawiać :-).

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od 28 w lidlu różnego rodzaju kosmetyki samochodowe ... warto się tym za interesować? Aluminiowe kable rozruchowe to sobie wezmę bo podobno są spoko. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta