Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Zachęcamy do wyboru zdjęć do kalendarza 2018.
Tutaj głosujemy!

login

LIDL - aktualne promocje

Rekomendowane odpowiedzi

688470 Jak oceniasz ten produkt, warte to coś?

łatwość aplikacji rewelacja, za tę cenę nie widzę produktu który by mógł dorównać Autolandowi,

tu masz filmik jak daje radę po dwóch aplikacjach w odstępie 5min

od 11:06

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
[ref]DBS[/ref], jak wygląda ten miernik napięcia i jaki koszt?

http://fanlidla.pl/files/g/2_6396_Klucz ... ra_725.jpg

Takie coś, mierzy tylko napięcie ile ma obecnie aku i ile doładowuje alternator, to samo zmierzysz miernikiem, ale ja nie wożę ze sobą miernika :)

Koszt-15zł, myślę że za tą cenę warto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzisiaj chciałem kupić ten prostownik ultimate co miał być...taaa był może parę godzin w czwartek. poszedł na pniu. może jeszcze kiedyś będzie w niedalekiej przyszłości

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dzisiaj chciałem kupić ten prostownik ultimate co miał być...taaa był może parę godzin w czwartek. poszedł na pniu. może jeszcze kiedyś będzie w niedalekiej przyszłości

Odpuść... Ten "prostownik" to szit do ładowania bateryjek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

HMM 75AH ładuje bezproblemowo. mam juz pare dobrych lat nie narzekam. Warunek taki że aku musi mic pare V chyba 6 zeby ładował

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

HMM 75AH ładuje bezproblemowo. mam juz pare dobrych lat nie narzekam. Warunek taki że aku musi mic pare V chyba 6 zeby ładował

Ładować naładuje, pytanie tylko w jakim czasie i jakim prądem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
688601 pytanie tylko w jakim czasie i jakim prądem.

Przecież czas ładowania zależy od prądu więc o co Ci chodzi? Dla akumulatora własnie bezpieczniej jest jeśli prąd jest mniejszy ...ktos kiedyś policzył iż najlepiej gdyby wartość prądu oddawanego przez prostownik była 1/10 pojemności akumulatora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
688601 pytanie tylko w jakim czasie i jakim prądem.

Przecież czas ładowania zależy od prądu więc o co Ci chodzi? Dla akumulatora własnie bezpieczniej jest jeśli prąd jest mniejszy ...ktos kiedyś policzył iż najlepiej gdyby wartość prądu oddawanego przez prostownik była 1/10 pojemności akumulatora.

Jedno wynika z drugiego. Oczywiście zgadzam się że lepiej gdy prostownik ładuje mniejszym prądem, jednak gdy musimy naładować całkowicie wyładowany akumulator jest on nie praktyczny. To samo dotyczy przypadku gdy w aucie które robimy padnie akumulator, a mamy oddać je za jakiś czas. Wtedy liczy się czas :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dobra, ale mówimy o niedrogim sprzęcie dla Kowalskiego, aby raz na miesiąc podpial swoj, czy zoby, czy motocykla, który zimuje w garazu. Nie jest to specjalistyczny sprzęt do ladowania tych całkowicie zdechlych

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potwierdzam. Ładowałem 3 różne akumulatory i działają. Jeden kilka razy ale samochód stał miesiącami nieużywany. Potwierdzam że nie może być wyładowany do "zera" bo wtedy nie chce się nawet włączyć. Mam to chyba już 3 rok i działa dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta ładowarka po skończeniu ładowania co robi? Wyłącza się czy tak jak CTEK przechodzi w tryb podtrzymywania napięcia na maksymalnym poziomie naładowania?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ta ładowarka po skończeniu ładowania co robi? Wyłącza się czy tak jak CTEK przechodzi w tryb podtrzymywania napięcia na maksymalnym poziomie naładowania?

Przechodzi w stan podtrzymania napięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A co sądzicie na temat tego termometra http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action ... l&id=82936 ? Wart zakupu?

Pracuje z pirometrem wiele lat. Jeśli nie mierzysz co chwile innych typów powierzchni ( stal, drewno, papier, błyszczących, matowy - różniących się współczynnikiem odbicia) to prosty w miare dokładny termometr starczy. Ten widzę ma dodatkowo korekcje wyniku więc powinno być ok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bez_tytu_u.jpg

Panowie, fachowo i rzeczowo. Nadaje się to do czegoś? W sensie przy domowe, przy garażowe, przy samochodowe spawanie raz/dwa razy do roku.

Proszę o rady :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[mod=Pajko]NIE CYTUJEMY ZDJĘĆ !!!!![/mod]

Odezwij się do mnie na PW, prowadzimy zakład ze spawarkami, mogę coś doradzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam coś podobnego ale kupionego w Jula i do takich zastosowań jak napisałeś jest świetne ...niby mało prądu (ja mam 130A) , bez butli z gazem (droższy drut samoosłonowy) ale kilka razy zrobiłem "coś z niczego" lub naprawiłem coś i kwota zakupu daaaawno mi się zwróciła ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mam coś podobnego ale kupionego w Jula i do takich zastosowań jak napisałeś jest świetne ...niby mało prądu (ja mam 130A) , bez butli z gazem (droższy drut samoosłonowy) ale kilka razy zrobiłem "coś z niczego" lub naprawiłem coś i kwota zakupu daaaawno mi się zwróciła ;)

Widocznie trafiłeś.. U nas na zakładzie tygodniowo przewijają się zawsze 2 szt. takich marketówek, które z dnia na dzień po prostu przestały działać :), jedna padają po roku, inne po dwóch, ostatnio nawet przyjechał gościu co pochodziła mu miesiąc :D .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mając 2 lata gwarancji malo mnie obchodzi co się z nią stanie w tym czasie ...te max 14 dni w czasie rozpatrywania rękojmii jakoś przeżyję ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na lidlowe sprzęty jest zawsze 3 lata gwarancji, narzędzi co prawda nigdy nie musiałem oddawać ale z czajnikiem i dwoma innymi pierdołami AGD nie było najmniejszego problemu jeśli chodzi o zwrot/wymianę/naprawę. Ten sklep musi mieć dopiero obroty...

Z tego co widzę parametry spawania nie są topowe ale po co do domu tig z gazami osłonowymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam Magnum Snake 200p i nie narzekam. Co prawda Tiga to nie ma, ale Tigiem trzeba umieć spawać żeby to było ładnie itd. I maska do Tiga więcej warta niż ta z spawarka z Lidla. Ale do MMA sprawdza się idealnie, Nawet długie, grube kable. 200A, elektroda 3.2 idzie jedna za druga i nic się nie wyłącza. Czasami lepiej dopłacić i kupic raz na "lata".

Mieliśmy w domu jakaś z Obi za 300zł to ledwo wyspawała paczke 2mm elektrod i kabel masowy ułamał się przy krokodylu. I 3.2mm spawała 3szt i przerwa 6min zeby mozna bylo dalej spawać. To po co komuś taka zabawka?

W Lidlu da się kupić coś taniej ale taka spawarka to nie spawarka. Więcej czekania niż spawania. Bo się termik włączy i po ptokach trzeba czekać aż ostygnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Lidlu od bodajże 13 lutego będą różniste akcesoria do czyszczenia auta.

Szczotki wyglądają na takie które dobrze nadadzą się do czyszczenia felunku czy nadkoli.

275191_00.jpg275191_01_teaserthemeworld2x1.jpg

Myślę, że coś z tego kupię i sprawdzę. Tutaj oferta:

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action ... l&id=86550

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te do kurzu wydają się być fajne :D, u mnie w lidlu trafiły się one jakoś po lecie i zakupiłem tą długą i krótką do felg podróbki mothersa, nieco twardsze włosie, gdzie nie gdzie plastiki słabo wykrojone ale nie jest najgorzej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
692277 W Lidlu od bodajże 13 lutego będą różniste akcesoria do czyszczenia auta.

oo super info, myślę że kupię ze cztery takie szczotki bo faktycznie 12 zł to nie jest kosmiczny wydatek,a niektóre z nich wyglądają bardzo podobnie to szczotek, które są u partnerów forum, niestety za większe pieniądze..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta