login

LIDL - aktualne promocje

1137 postów w tym temacie

Tydzień auto błysk, od poniedziałku 13 września >>>LINK<<<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko ciekawe ile to wszystko warte? Pewnie tyle ile kosztuje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

silikon spray , i ten anty-rust spray cos w rodzaju WD40 sprawdzone polecam jak za ta cene okej mieli w poprzedniej akcji chyba na poczatku czerwca z W5 pianke do tapicerek czyszczenie słabe ale fajny zapach jedyny plus :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dawniej nie było rekawicy z MF. ciekawa propozycja :D ciekawe jak z jakością...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś miałem chusteczki do kokpitu i nawet w miarę miarę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie z tej ulotki interesuje jedynie brunetka w zielonym cabrio 8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wezme na probe klima fresha ;) rekawica wyglada ciekawie i niedroga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A przejdę się do Lidla i zobacze co mają. Ściereczek polerskich kupie sobie jeszcze jedno opakowanie bo jestem super zadowolony z nich (nie mylić z tymi all purpose paper towels). Ciekaw jestem Tajer Szpraja i Endżyn Klinera :) Aha - a ten koncentrat do sprysków - używałem w tamtą zimę i dawał radę. Za 5zł jest super ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie polecam ściereczek do szyb samochodowych W5 - zostawiają "tłuste" smugi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Camel-, Ja wcześniej kupiłem spray do opon i jak za taką cenę to warto kupić - auto ładnie wygląda a czarne opony to taka wisienka dla całodziennej pracy szykowaniu auta :)

Trwałość może nie jest za długa, ale jak chcesz, żeby auto nabrało wyglądu - polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie dzisiaj byłem i przyglądałem się co tam mają i oprócz tego co jest w gazetce jest również taki zestawik składający się z gąbki i kilku ściereczek. Jakbyście dali znać czy sa coś warte to byłoby fajnie. Niestety nie zdążyłem się im przyjrzeć ani nawet ceny nie zobaczyłem bo Żonka mnie ściągnęła od półki (nie należy drażnić lwa!!!!!!!! ;) )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak oceniacie tę rękawicę bo byłbym zainteresowany??rozumiem, że służy ona do mycia samochodu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

byłem i pomacałem ją. Wydaje się być dobra a cena jeszcze bardziej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może kupię tą rękawice , bo mam ino jedną z Nigrina .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NIE POLECAM środka engine cleaner w spreju. Ma brzydki drażniacy zapach, po dłuższym kontakcie z oparami (nawet na powietrzu) dostałem zawrotów głowy, skuteczność bardzo przeciętna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja kupiłem tą rekawice. Wydaje się całkiem ok :), chociaż to moja pierwsza rękawica z MF.

25921390.jpg

98358177.jpg

Duża i mięciutka jak kaczuszka :kox::D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
NIE POLECAM środka engine cleaner w spreju. Ma brzydki drażniacy zapach, po dłuższym kontakcie z oparami (nawet na powietrzu) dostałem zawrotów głowy, skuteczność bardzo przeciętna

Tak tylko z ciekawości spytam, robiłeś tylko tym sprayem? Bo na odwrocie przeczytałem że trzeba z rozpuszczalnikiem stosować (np benzyną).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta rękawica wygląda zupełnie jak moja gąbka - czyli da radę :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ta seledynowa rekawice z lidla kupilem z ciekowoaci.

starannie wykonana, dobrze lezy na dloni ale jakas taka malutka, kto ma wielka lape to ma problem :]

myje dobrze, ale bez rewelacji, z tanich fredzli to leprze sa mafry i niebieska gabka z kauflandu.

ale i tak do dobrego i zadowalajacego mycia wole merno wash mitt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok. godzine temu stałem się szczęśliwym posiadaczem rękawicy. :oops: Wziąłem w ręke, wsądziłem na rękę... i mnie przekonała ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myłem dzisiaj samochód z użyciem tej rękawicy,

- wchłania bardzo dużo wody co za tym idzie staje się cieżka i srednio wygodna podczas mycia, ściągnąłem z dłoni i myjąc trzymałem jak gąbke wtedy było OK,

- frędzle są z obu stron wieć można ją obracać

W tej cenie :good:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w tesco były prawie identyko, myło sie w sumie ok, troche sie frędzle łuszczyły i zostawały jaskrawe na karoserii ale na prawde minimalnie. Ale powiem szczerze że jakoś lepiej mi pasuje myjka nigrina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak tylko z ciekawości spytam, robiłeś tylko tym sprayem? Bo na odwrocie przeczytałem że trzeba z rozpuszczalnikiem stosować (np benzyną).

Tak, robiłem tylko tym sprayem. Ale skoro należy używać z rozpuszczalnikiem to jaki sens? sam rozpuszczalnik dobrze sobie poradzi (przy okazji niszcząc to i owo :P )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tak, robiłem tylko tym sprayem. Ale skoro należy używać z rozpuszczalnikiem to jaki sens? sam rozpuszczalnik dobrze sobie poradzi (przy okazji niszcząc to i owo )

Dokładnie, dlatego też odpuściłem tego zakup, a stał na półce gdzie promocja: 5,99 ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja w sumie z ciekawości się skusiłem, benzyna ekstrakcyjna 4zł za flaszkę to razem nie tak drogo ;)

Dodatkowo jak już była promocja to ten de-icer i to coś do klimy zakupiłem. Jak nie będzie super efektów to szkoda, ale przynajmniej kasy w błoto za dużo nie poszło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta