Skocz do zawartości

Odżywka do skóry o silnym zapachu skóry - co polecacie?


Arturrro

Rekomendowane odpowiedzi

Który z preparatów do bieżącej pielęgnacji łączy wysoką jakość z silnym i trwałym zapachem skóry? Wiem, że Gliptone GT11 ma zapach skóry i mleczko od GoodStuffa, ale może coś jeszcze? No i który polecacie premiując zapach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Gliptone. Zapach określiłbym jako delikatny, mało „chemiczny” i niezbyt intensywny. Potraktowane odżywką rękawiczki przez dobę ją wchłaniały pozostając jakby lepkie. Skóry w aucie wchłonęły ją szybciej i rano, po wieczornej aplikacji, w dotyku były już suche. Nie robiłem „pięćdziesiątki”, ale wydaje się że preparat nie daje silnego zmatowienia. Powiedziałbym, że raczej nieznaczne. Być może to kwestia aplikowanej ilości? To takie pierwsze wrażenia i nie ostateczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Przeszukałem forum i nie za bardzo jest co przeczytać na temat produktu

GRIOT'S GARAGE LEATHER SPRAY 2IN1 

qd do skór.Może się ktoś wypowiedzieć z Was kto go używał i jakie wrażenia czy warty zainteresowania i zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Moderator

Odświeżę temat ze względu na zapach w zapytaniu.

Jesteśmy po pierwszym użyciu AutomotiveCare.pl Leather Protectant na skórach Jeepa. Na pełny test to jeszcze minimum 3 zestawy skór trzeba by zrobić.

Ale dziś na tym wnętrzu siadło bardzo dobrze.

+ Mocny zapach skóry - to czego szukasz/łeś @Arturrro

+ Efekt wizualny - matowy, naturalny

+ Skóra "szortska" - czyli pupa nie ślizga sie po fotelu, kierownica pewnie trzyma się w ręku. https://streamable.com/sh0h9a   https://streamable.com/hfuyw5

+ Szybkie odparowanie i wchłanianie w skórę Jeepa.

IMG-20230827-160150.jpg

IMG-20230827-160209.jpg


IMG-20230827-160355.jpg


IMG-20230827-160631.jpg
 

 

  • Lubię to 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.